Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


2011. febr. 6. 13:14

Sziasztok!

Nagyon örülök a jó híreknek! Journalist, akkor hajráááááá!!:) Kívánom, hopgy sikeresek legyetek!!!!!!

Vikike, hogy vannak a gyerkőcök? Örülök, hogy minden rendben volt a 6 hetes kontrollon!:)

Muslinca, hogy vagy? Minden rendben van? Elmentél dokihoz? Ha igen, mit mondott? Remélem minden okés Veled és pocaklakó van a dologban...;)

171. vikike1980 (válaszként erre: 170. - Journalist)
2011. febr. 5. 16:42

Szia!

Mikor voltál ma dokinál?

Én 11 re voltam hívatalos.

Nálam is minden rendben volt.

Örülök,hogy van tüsződ,akkor mindent bele!:))

Drukkolok,hogy sikerüljön!:)

2011. febr. 5. 16:06

Puszi!


Nem volt mit mondanom, ezért hallgattam eddig! Ma voltam dokinál, s látott tüszőt (26x17mm), s azt mondta, van peteérésem, vasárnap hétfőn tetőzik. Úgy izgulok! Majdnem a nyakába ugrottam, amikor közölte, hogy próbálkozzunk, mert jó esélyünk van :)

169. vikike1980 (válaszként erre: 168. - Muslinca1)
2011. febr. 3. 11:34

Sziasztok!


muslinca gratulálok a teszthez,tutira babó van a dologban.:)

Talán próbáld meg a Varga doktort,talán tudna időpontot adni szombatra ha még nem késő.

Remélem minden rendben találnak nálad,drukkolok.

Szerintem még nagyon kicsike a babóka ezért nem lehetett látni uh on.



Amiras nem változtatott a doktor úr a tarifákon?

2011. febr. 3. 09:11

Sziasztok lányok!


Én Veszprémben lakom, de a héten szombathelyen vagyok, és nőgyógyászra lenne szükségem.


Utolsó mensim első napja jan 1. volt, a ciklusaim 30 naposak, és peém 15. napon volt.

Volt 3 halvány pozi tesztem (30, 31, 32. napon) amik kb fél óra múlva lettek halvány pozitívak, de a napok múlásával nem erősödtek.

Majd tegnap du megvizsgált unokatesóm hasi uh-val(nem nőgyógyász) és nem látott semmit. Már belenyugodtam hogy nem sikerült megtapadnia, de ma reggel a 34. napon a 10-es érzékenységű teszttel 1 percen belül határozott pozitívat teszteltem.


Kicsit aggódom, hogy nem-e valahol rossz helyen van, és segítséget kérnék, hogy ki van itt magánba olyan nőgyógyász, akinek van hüvelyi uh-ja, és rendes. A pénz ebben az 1 esetben nem számít, csak hogy fogadjon hamar. Mert hétvégén fél napot vezetnék, és ha gond van nem akarom, hogy akkor legyen esteleg ...ha értitek...meg hát nagyon izgulok...

2011. febr. 2. 14:43

Sziasztok!


Amiras mielőbbi jobbulást kívánok kicsike fiacskádnak.Örülök,hogy a nagyobbik már jól van.:.)

Sajnos az én tökim is beteg,be gyulladt a szeme és van egy kis köldöksérve is.:(


Remélem szombaton nem kell sokat várnom a soromra.


Mindenkinek szép napot kívánok!

2011. febr. 2. 07:35

Jó reggelt!


Vikike, örülök, hogy jobban vannak a lányok!:) Nálunk is gyógyulófélben van a nagyobbik gyerkőc, de sajna a kicsi két napja betegeskedik.:(

Látom, rávetted magad a 6 hetes kontrollra.:) Biztosan mindent rendben fog találni a doki...:))


Journalist, Nálatok mi újság?

2011. febr. 1. 13:50

Sziasztok csajok!


Remélem mindenki jól van?


Szombatra van időpontom a dokibácsihoz.


Amiras kisfiaid hogy vannak?

Lánykáim már jobban vannak,remélem jó sokáig.


Journalist te mikor mész legközelebb a dokihoz?

2011. jan. 28. 19:31

Sziasztok!


Köszi már talán nálunk is gyógyulgatnak lányok,habár Diámnak ma is volt láza.


Azért nem tudom rávenni magam,mert akkor fel kéne mennem Sz. helyre.


Örülök,hogy kisfiad jól van.:)


Többiek remélem ti is jól vagytok?

2011. jan. 28. 18:44

Sziasztok csajok!


Hogy vagytok? Mizújs?


Vikike, ksözönöm, már gyógyulófélben van a Bálint.:) Nálatok is gyógyulgatnak a csemeték? Remélem már jobban vannak!

Miért nem tudod magad rávenni a 6 hetes kontrollra?

2011. jan. 27. 11:23

Sziasztok!

Amiras jobbulást kis fiadnak,remélem már jól van?


Sajnos nálunk is betegek a csemeték.


Nem tudom még mindig rávenni magam,hogy elmenjek a dokihoz,pedig már letellett a hat hét.


Remélem mindenki jól van.?

2011. jan. 25. 10:50

Sziasztok!


Sajna beteg a nagyobbik gyerkőcöm, ezért nem írtam mostanában.:(

Remélem Ti jól vagytok!:)

Journalist, nagyon örülök a jó vizsgálati eredményeknek, akkor hajrá baba projekt!:)

Vikike, remélem egyre nyugisabbak az éjszakáitok!Jól vagytok?

Aeemit, elmentél már a Kornélhoz?

Anna, nekem sem volt inszeminációm, de két ismerősönek volt a doktor Úrnál. Ha tudok segíteni, csak szólj!

Szép napot mindenkinek!

2011. jan. 25. 10:05
Szia Anna! Nekem még nem volt inszeminációm, de ha másban is érdeklődnél, kérdezz bátran!
2011. jan. 24. 22:09

Sziasztok!


Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elsősorban olyanoktól akiknek, inszeminációja volt a doktor úrnál. Van itt olyan aki tud nekem ebben segíteni?


köszi szépen előre is a segítséget. :)


Sziasztok


Anna

2011. jan. 23. 10:02

Sziasztok!


Journalis ez nagyon jó hír!:))

Remélem sikerül inszem nélkül is terhesnek lenned!:)


Amiras mi újság van gyönyörű kisfiaiddal?

2011. jan. 22. 18:11
Puszi! Megvannak az eredményeink! A bőr-és nemibeteg gondozóban mindenünk negatív, a vércukor eredményem is jó, de az inzulinom magas! Kaptam rá gyógyszert, ami valószínüleg segíteni fog! Ma újra voltam a dokinál, tüsszőt nézett, de nem talált. Azt mondta, hogy két hét múlva újra megnézzük, s ha magától nem alakul ki, majd segítünk rajta! Nagyjából ennyi! Ha minden jól alakul, szerintem el is kerülhetjük az inszeminációt! :)
2011. jan. 20. 11:49

Sziasztok csajok!


Megvagytok az iwiwen.:)


Amiras gyönyörű kisfiaid vannak.:)

155. vikike1980 (válaszként erre: 154. - 3d777cc6a1)
2011. jan. 19. 12:08

Sziasztok!


Amiras erre már én is gondoltam,szerintem jó ötlet.:)

Elkülditek priviben a neveket?


Én is reménykedek már a nyugis éjszakákban.

Kicsikém 2950g mal született,de 2600g mal jöttünk haza.

Gratulálok kisfiadnak ügyes alvó babóka.:)



Journalist majd jelentkezz az eredményekkel.



Szép napot kívánok mindenkinek!

2011. jan. 18. 15:55

Sziasztok!


Hogy vagytok? Arra gondoltam, ha fenn vagytok iwiw-en, szívesen megnéznélek Titeket, mert nagyon jó lenne arcokat is "társítani" a nevekhez.:)


Journalist, már nagyon vááárom a pénteket és az eredményedet!!


Vikike, remélem lassan Nálatok is várhatók nyugis éjszakák! Én nem panaszkodhatok, mert mára virradóra is több, mint 7 órát egyben aludt a pöcsösöm.:)

Kicsit meglepődtem a fiad súlyán, mert az én döncikém majdnem dupla annyit "nyom", mint a Tiéd.;) Mennyivel született?


Aeemit, van már időpont?:))

2011. jan. 18. 10:17
Pusza! Ma telefonáltam a kórházba, még nincs meg a keneteredmény! Azt mondták, pénteken telefonáljak újra!
2011. jan. 17. 16:57

Sziasztok!


Nálam az a vicces,hogy Kornél nem tudta megjegyezni,hogy Vikinek hívnak mindig Móninak hívott.:)De már a végén sikerült neki megjegyezni..)


Amiras örülök,hogy kisfiad jól alukált.És a testvérkocsi is bevált szuper!:)

Sajnos nálunk még mindig tartja három órázást,ma például hajnalozott.(

Remélem hamarosan alakulnak a dolgok.


Sajnos nálunk a lányok veszekednek minden nap és abból adódnak a hisztik.



Journalist mire várhatóak az eredmények?


Aeemit szerintem a személyes tapasztalat nagyon fontos,lehet,hogy kellemesen "csalódsz" majd a dokibácsiban.)


Szép nagy legény már kicsikéd,az enyém még csak 3230g volt múlt héten,de sokat nőt.

2011. jan. 17. 07:46

Sziasztok!


Nagy az örömöm, mert a kis pöcsösöm átaludta az egész éjszakát (10-től 1/2 6-ig csicsikázott)!:) Ja, és a testvér babakocsi is bevált, tegnap már azzal sétáltunk.:) Kész röhej, de a Brendonban volt a legolcsóbb, így ott vettük meg.


Vikike, Ti hogy álltok az éjszakákkal? Még mindig betartja a kicsi fiad a 3 óránkénti evéseket? Mennyi a súlya a babócának? Én teljesen ledöbbentem, amikor tegnap este lemértük a "kis legényt", mert már 5 kiló 80 deka!!! Ez baromi sok(k)! Jó, mondjuk nem született kis súllyal, mert 3850-nel jött világra, de ez akkor is nagggyon sok. Ennek ellenére sem a gyerekorvosunk, sem a védőnő nem mondta, hogy kövér, sőt azt mondják, hogy normál testalkatú. Az az igazság, hogy én sem látom ducinak, mert elég hosszú baba (59 cm), de azért aggaszt, hogy 8 hét alatt majdnem 2 kilót hízott. Vagy ne is törődjek vele?

A bátyuska hisztije is aggasztó, mert egyre rosszabb... Nálatok is gyakran féltékenykedik a nővérke?


Journalist, már nagyon várom, hogy meglegyenek az eredményeid!:)


Aeemit, egyetértek Journalisttal, nincs vesztenivalód, hívd csak fel a Kornélt!:) Egyébként az én nevemet is sikerült megjegyeznie a "dokinknak", úgyhogy megint nem osztom az ismerősöd véleményét.;)

2011. jan. 17. 05:19

Javítás: "türelemmel végig hallgatott".

A magyartanárnőm felkötné magát ezen a "amit ő türelemmel végig hallgatta" kifejezésen. :))))))))))

2011. jan. 17. 05:16

Szép jó reggelt! Mindjárt megyek haza :)


Aeemit, az, hogy nem tudja a nevét, szerintem nem róható fel, hiszen rengeteg betege lehet. Velem nem volt rideg, sőt! Első alkalommal egy órán át bent voltam nála a rendelőben, s nagyon aranyos volt. Mindent részletesen elmondott az állapotommal kapcsolatban. A férjemnek tök sok kérdése volt, amit ő türelemmel végig hallgatta, s válaszolt mindenre. Az előző dokim például nem engedte, hogy bent legyen velem, ő pedig még a vizsgálatnál sem küldte ki, neki ugyanúgy megmutogatta az ultrahang monitorán az eltérést. S ahhoz képest meglepően keveset kért. Második alkalommal is teljesen normális volt, rólam tudta, hogy ki vagyok, emlékezett, hogy miért is vagyok nála, nem a papírokból döbbent rá, s azonnal kérte nekem az időpontokat a szükséges vizsgálatokra.

De ezek az én tapasztalataim! Ha elfogadod a tanácsom, keresd fel, s ha nem szimpatikus, legfeljebb egyszeri betege leszel! :)

148. aeemit
2011. jan. 15. 22:03

Üdv csajok! Köszönöm,hogy elküldtétek a számot és hogy válaszoltatok a kérdéseimre!Ma megint egy olyan ismerőssel találkoztam,aki szerint nem éppen a legjobb doki a Kornél,mert hozzá járt inszeminációra és nem jött össze neki.Igaz,azt is mondta,hogy a szombathelyi kórházban nem adottak a feltételek,ezért itt általában nem jönnek össze az inszemek.Ez tényleg így van?Azt mondta az ismerős,hogy érdemes kihagyni Szhelyet és mindjárt Tapolcán kezdeni.Hát nem tudom.Egyre több kedvet kapok tőletek is a babázásra,úgyhogy már vmit lépnünk kell.Ja,meg még azt is mondta a csajszi,hogy hiába járt tök gyakran a Kornélhoz,még a nevét sem tudta megjegyezni és tök rideg volt vele.Én meg elmondtam a ti tapasztalataitokat!:)

Lassan megyek aludni,jó éjt nektek is!Puszi!

2011. jan. 15. 19:32

Sziasztok!

Szép jó estét csajok!


Amiras remélem én is,hogy jó lesz a testvérkocsi.


Igen most lesz esedékes a kontroll,de még nem vettem rá magamat,hogy elmenjek hozzá.

Örülök,hogy minden rendben van nálad..)


Szép estét mindenkinek!


Journalist remélem már te is hazaértél a melóból.

2011. jan. 15. 09:00

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!


Most indulunk feltérképezni a testvér babakocsikat.:) Remélem megoldódik a problémám, ha be tudunk egyet szerezni.:))


Journalist, jó munkát Neked (ha lehet ilyet kívánni)! Mindenképpen számolj majd be arról, hogy mit mondott a Kornél! Remélem rendben lesznek az eredményeid és belevághattok a baba projektbe!:)


Vikike, Neked most lesz esedékes a 6 hetes kontroll, nem? Én múlt szombaton voltam a Kornélnál és hála Istennek mindent renden talált (véééégre)!:)


Aeemit, kértél már időpontot?


Szép napot mindenkinek!

2011. jan. 15. 06:17
Pusza, jó reggelt mindenkinek! Most kezdtem a melót, s gondoltam, beköszönök :) Szép napot!
2011. jan. 12. 18:27

Sziasztok!


nekem ma nagyon nyügi a kis pöcsösöm,nem tudom mi van vele.

Amiras nálunk a középső gyerkőc nagyon hisztis és nem tudom mivel "kezelni".Majd kinövik csak várni kell.:)

Szerintem a testvér babakocsi jó ötlet,én sem tudok mást tanácsolni sajnos.



Journalist majd jelentkezz,ha meglesznek az eredmények.



aeemit ment a privi.:)



Szép estét kívánok mindenkinek!

2011. jan. 12. 16:38

[link]

Ezt a linket neked küldtem aeemit, nézd meg!


Amiras, megvannak a vizsgálatok, de még nincs eredmény. Jövőhét pénteken beszélek a dokival, akkora remélhetőleg mindenem meglesz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook