Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


142. aeemit
2011. jan. 11. 22:26
Köszi mindenkinek a válaszokat!:)Még csak annyit, hogy elküldené nekem vki a Kornél számát és akkor én is kérek időpontot?
2011. jan. 11. 18:53

Sziasztok!


Aeemit, a doktor Úrral kapcsolatban én mást tapasztalatam. Nagyon mást...

Amikor én először felkerestem, felajánlotta, hogy az SZTK-ba járjak hozzá terhesgondozásra. Senki nem tartott pisztolyt a fejemhez, hogy a magánrendelésére járjak.;) Szerintem senkitől nem lehet elvárni, hogy felebaráti szeretetből feláldozza a szombatjait a betegeinek és az árairól annyit, hogy vannak nála drágábban dolgozó nőgyógyászok is.:)

Emberséges, alapos és nagyon türelmes doki, úgyhogy Neked is jó szívvel ajánlom!:)


Vikike, köszi, megvagyunk. Most a séta okozza a legnagyobb problémát. Amióta megvan a pici, a nagyobbik gyerkőc kezelhetetlen és hisztis lett, séta közben is vagy földhöz vágja, vagy cipelteti magát, így nem tudom őket egyszerre levinni.:( Nincs ötleted a probléma megoldására? Testvér babakocsi, vagy valami más?

Ti hogy vagytok? Kicsi fiad jól van? Nálunk nagy volt az öröm, mert tegnap este 11-től reggel 1/2 7-ig aludt a pöcsös.:) Remélem ez nem egyszeri eset volt!


Journalist, hogy sikerült az inzulinterhelés? Jó lett az eredmény? Minden okés?

2011. jan. 11. 15:42

Pusza! Igaz, hogy én nem sokszor találkoztam még vele, de nekem az a tapasztalatom, hogy odafigyel a betegeire, s ezt több ismerősöm is megerősítette! Én például első alkalommal egy órán át bent voltam a rendelőben nála, s nagyon aranyos volt, mindent részletesen elmondott az állapotommal kapcsolatban, hogy milyen vizsgálatokra van szükség, s hogy ezek mivel járnak! Szóval szerintem érdemes felkeresned! :)


Ciao Viki! Ma voltam inzulinterhelésen, jövőhéten beszélek a dokival, mert várok még néhány más eredményt is!

2011. jan. 11. 11:55
Amiras,Journalist mi újság van veletek?
138. vikike1980 (válaszként erre: 137. - Aeemit)
2011. jan. 11. 11:54

Szia!

üdv köztünk!

Amit hallottál az nem igaz.

az igaz,hogy a magánrendelőjében megkéri az árat,de melyik doki nem??


Én 100% megvagyok vele elégedve,szerintem nagyon odafigyel az emberekre.


Nekem ez a véleményem.

137. aeemit
2011. jan. 10. 13:10

Üdvözlök mindekit!


Örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra,mert őszintén szólva én is szeretnék babát,a Kornélhoz indolt is lenne járnom,de sok helyről azt hallottam róla,hogy nagyon pénzcentrikus és a betegeivel,mint emberekkel nem igazán törődik. A véleményetekre lennék kíváncsi. Igaz ez?Vagy esetleg ha maga a doktor úr olvassa ezt,örülnék a reagálásra!:)

2011. jan. 8. 13:33

Pusza! Igen, megvannak a beutalók! Szerencsénk volt, mert a Kornél feltelefonáltatott a bőrgyógyászatra, s kiderült, hogy még aznap tudnak minket fogadni! Fel is mentünk, s ott mondták, hogy a kartonozóban írassuk magunkat a "plusz listára"! Szinte azonnal be is kerültünk, vettek kenetet meg vért tőlem is, a férjemtől is, két hét múlva meglesz az eredmény. Kedden mehetek inzulinterhelésre is, a doki kért nekem időpontot. Szóval nagyon aranyos volt most is! Már most imádom! :)))))))))))))))

Nagyjából ennyi, legközelebb akkor talizok vele, ha meglesznek az eredményeink! De tök furi volt, mert itt teljesen el voltak hűlve, hogy miért csak most vagyunk ezen a ponton, Sopronban miért nem csináltatták meg ezeket a vizsgálatokat! No, de mindegy, nem nézünk hátra, csak előre! :)

Mentem, sok puszi Nektek! Vigyázzatok magatokra, meg az apróságokra! :)

2011. jan. 7. 16:46

Sziasztok!


Vikike, ami az egy ágyban alvást illeti: szükség törvényt bont. Én mindig elleneztem, hogy egy ágyban aludjon velem/velünk a gyerkőc, de az utóbbi időben nálunk is többször előfordult, hogy a nagyobb gyerkőc velem aludt a hálóban (szegény férjem a nappaliba szorult). Sajna egy hónapon belül kétszer volt beteg, ezért nem raktuk egy szobába a kicsivel, nehogy átadja a betegséget.

Én már alig vááárom, hogy a kicsi átaludja az éjszakákat és mi is pihenhessünk végre! Gondolom, ezzel Te sem vagy másként!;)


Journalist, megkaptad ma a beutalókat?

2011. jan. 6. 10:27

Sziasztok!


Amiras gondolom,hogy Imádni fogod akármi is lesz a babóka.:)

Sajna nekem is nagyon kevés tejcsim van ezért is csak megnyugvásként szopizik a drágám.

Nálunk változóak az éjszakák,egyszer nagyon rosszul alszik máskor betartja a három órás kajálást.

Sajnos sokszor alszik velünk az ágyban,tudom nem szabadna,de ha én is aludni szeretnék akkor meg muszáj oda tennem.


Sajnálom,hogy kisfiad a Pic-re került,de az a lényeg,hogy most már minden rendben van .

Na mennem kell mert fiatalemberkém éhes.:)



Legyen szép napotok!:)

2011. jan. 5. 21:12

Sziasztok!


Vikike, köszi a drukkolásért, remélem a harmadik babóca (ha összejön, amit nagyon szeretnénk) már csajszi lesz! Ha nem, akkor is imáááádni fogom!:)

Kérdezted a szopizást. Sajna nekem nagyon kevés tejem volt, de azért szopizott a kicsi fiam. Viszont, amikor begyulladt a sebem, a felírt antibiotikumok miatt nem szoptathattam és el is apadt nagyon gyorsan. Az első fiacskám is tápszeres volt. Ő már a kórházban erre szokott, mert sajna pár napra felkerült a PIC-re (nagyon alacsony volt a vércukorszintje), ahol a cukros oldatot a fejébe vezetett kanülön keresztül kapta, így nehéz lett volna szoptatnom. Lényeg, hogy akkor sem volt igazán tejem és most sem. Nem baj, így is nagyon szépen fejlődik a kis csávó.:)

Az éjszakák eléggé húzósak, de nem azért, mert sokszor felkel a pici(hiszen csak egyszer van fenn, de akkor viszonylag sokat), hanem azért, mert egy szobába raktuk a két gyerkőcöt és ilyenkor a nagyobb is felébred és alig lehet visszaaltatni. Most azon gondolkodunk, hogy külön szobába rakjuk-e a picit, de a férjem egyelőre még ezt ellenzi. Majd meglátjuk...

Nálatok hogyan telnek az éjszakák? Sokszor felkel a kisfiad?

Az epidurális császárt én viszonylag jól éltem meg, de én is éreztem, amikor "kikapták" a babát. Az viselt meg jobban, hogy utána az őrzőn 14 órán keresztül feküdnöm kellett és nem emelhettem meg a fejem. A mostani császárnál viszont nagyon megviselt, hogy többször is megböktek, mégsem zsibbadtam el. Többször én sem vállalnám be!!



Journalist, köszönöm, remélem tényleg hamar rendbe jövök, mert sajna már egyre türelmetlenebb és nyűgösebb vagyok a napok óta tartó fájdalom miatt és ezért nem is tudok annyit foglalkozni a gyerkőcökkel, mint amennyit szeretnék.:( Szerencsére anyukám nagyon sokat segít!:)


Igen, a babóca minden vizsgálatot és vérvételt megér és hidd el, Neked sem fog gondot okozni, úgyhogy ne tarts tőle!:) Tudom, könnyű mondani... de amikor nekem naponta többször kellett bemennem a kórházba vérvételre a vércukor profil miatt (aminek teljesen jó lett az eredménye), csak a babára és nem a kellemetlenségekre gondoltam.:) Hidd el, ez Veled is így lesz!:)

Egyébként hova küld el a Kornél? Milyen vizsgálatokat csináltat meg? Remélem mielőbb kapsz időpontokat és hamar lezongorázzák a szükséges vizsgálatokat, aztán jöhet a baba projekt! Mint írtam, a Kornélnál a legjobb kezekben vagy!:)

132. vikike1980 (válaszként erre: 131. - Journalist)
2011. jan. 5. 14:34

Szia!

Hamarosan én leszek rád "irigy" ,mert terhes leszel és lesz egy apróka babód.:)

Jó munkát ha lehet azt írni?.

Puszi neked is!

2011. jan. 5. 14:30

Pusza! MÁV-on dolizok, a Kornélhoz pedig most pénteken megyek a beutalókért. Kiváncsi leszek, hogy mi lesz ennek az egésznek a végkimenetele! Kicsit tartok is tőle, mert utálom, ha böködnek, nagyon gyengék a vénáim, emiatt sok szúrásból tudnak csak vért venni! Márpedig most jó pár vérvételem lesz! No, de mindegy, azt szokták mondani, valamit valamiért! :) S ha ennek az a vége, hogy jön egy apróság, az úgyis mindent megér! :) Amiras nagyon drukkolok neked, hogy mihamarabb rendben legyél! Viki, neked is gratula, s egy nagyfokú irigység! :)

No, mentem, mert nemsokára indulnom kell melózni! Addig is puszi nektek!

2011. jan. 5. 14:18

Az epidurált meg azért nem választanám,mert én mindent éreztem,nem élesen,de éreztem ahogyan vág a doki,ahogyan rángatnak,stb...Egyszóval nagyon nem volt jó,csak az,hogy már akkor láthattam kicsi kincsemet mikor kivették.:)



Te hogyan élted meg az epidurálos császárt?

129. vikike1980 (válaszként erre: 128. - 3d777cc6a1)
2011. jan. 5. 14:15

Szia!

Én meg mindig is fiú párti voltam és lám a harmadik az lett.:)

Drukkolok,hogy nektek meg sikerüljön a kiscsaj.:)


Nyugodt baba,ha tele a poci.:)Igen nagyon szeret enni,csak sajnos nincsen annyi tejem amennyi kellene.(

Te tudod szoptatni?

Nálatok milyenek az éjszakák?

2011. jan. 5. 11:05

Szia!


Én pon két héttel előtted, nov. 22-én szültem. Nekem is tervezett császárom volt, mert az első mini terroristám is így jött világra (akkor bevált az epidurális), meg emellett a pici farfekvéses volt.;)

Nekem két kisfiam van, a nagyobbik decemberben múlt két éves. Én mindig is lánypárti voltam és el nem tudtam képzelni, hogy fiam is lehet (nálunk a családban mindenkinek lánya van), de most már a világ minden kincséért sem adnám oda ezt a két kis pöcsöst!:) Nem baj, majd a harmadik talán kislány lesz...:)) Bőszen nézegetem a kínai termékenységi naptárt, talán az segíteni fog majd ez ügyben.:)

Írtad, hogy többet nem vállalnál epidurált. Miért? Nagyon rossz volt? Most engem is megviselt, hogy agyon bökködtek.:(


Egyébként a kicsi fiad nyugodt baba? Jó alvó, jó evő?

127. vikike1980 (válaszként erre: 126. - 3d777cc6a1)
2011. jan. 5. 10:52

Szia!

Köszönöm szépen a gratulációt.)


Remélem mielőbb helyre jössz.Nem semmi nem is tudtam,hogy ilyen szövődmények is vannak.:(


Köszönöm szépen én jól vagyok teljesen.

Nekem ő a harmadik babám.Van már két leányzóm egy 7 és egy 4 éves.Drágaságom meg fiúcska lett.:)


Tervezett császár volt,mert a két leányzót is azzal szültem.

Epidurálban volt a műtétem a csajsziknál meg altattak,de nem csinálnám újra az epidurált.



Te mikor szültél?

2011. jan. 5. 09:05

Szia Vikike!

Először is gratulálok a babádhoz!!:) Nyugis éjszakákat és sok-sok babakacajt kívánok!;)

A kérdésedre válaszolva: a császár után két héttel begyulladt a sebem, pedig a Kornél olyan profi munkát végzett, hogy addig egyáltalán nem is fájt és semmilyen mozgás nem okozott problémát. De tényleg! A gyulladás azzal is járt, hogy napokig baromi magas (majdnem 40 fokos) lázam volt, meg szinte menni sem tudtam. Mindegy, ez a problémám a Kornélnak és az antibiotikumoknak köszönhetően elmúlt, de sajna a múlt héten meg kaptam egy elég durva vírusfertőzést "ott lenn". Hétfőn voltam a Kornélnál és ő is megerősítette, hogy ez a fertőzés az előző lázas állapotból és gyulladásból következett. Ezt most sokkal szarabbul élem meg, mert olyan fájdalmas, amilyet eddig még elképzelni sem tudtam, de remélem hamar elmúlik (annak ellenére, hogy a Kornél azt mondta, 4 hét is lehet, mire meggyógyulok).

Sajnos ezek a "szövődmények" benne vannak a pakliban és én most pechemre megkaptam őket. Nem baj, úgy érzem, a kicsi fiam bőven megér ennyi szenvedést!:)


Vikike, Te teljesen jól vagy? Tervezett császár volt? Epidurális érzéstelenítést kaptál, vagy altattak? (Én epidurált kaptam, de nem zsibbadtam, úgyhogy jó pár bökködés után elaltattak.) A babóca kislány, vagy kisfiú? Első babád ő? Ha lesz időd, majd írj!


Journalist, írtad, hogy éjjel dolgoztál? Hol dolgozol? Hogy álltok a vizgálatokkal? Már magkaptad a beutalókat? Remélem minden simán megy!

2011. jan. 4. 11:43

Sziasztok!

én is csak ajánlani tudom a Kornélt,valóban lelkiismeretes orvos.most dec 6.án én is nála szültem és eddig hála istennek minden rendben van a császár után.

Amiras neked mi gondod lett?persze ha megkérdezhetem.?


Journalist drukkolok,hogy mihamarabb neked is sikerüljön!:)

2011. jan. 4. 09:13
Puszi Amiras! Sajnálom, ami Veled történt, remélem, mihamarabb helyrejössz! Most megyek, mert nagyon fáradt vagyok (éjjel doliztam), de gondolok Rád! :)
2011. jan. 3. 21:11

Sziasztok! Először is nagyon boldog új évet kívánok (így ismeretlenül is) mindenkinek!


Journalist, remélem a kolléganőd jóslata beválik és mielőbb megérkezik a várva várt babátok! Ne haragudj, hogy nem tudtam privátban írni Neked, de eléggé le vagyok robbanva!:(

Ma voltam a "dokinknál" és megint megerősödött bennem, hogy ritka lelkiismeretes és rendes doktor! Sajnos a novemberi császáromnak újabb "szövődménye" lett, ami miatt szilveszter napján kellett zargatnom, de még ez sem zavarta és ma soron kívül behívott a kórházba. Szóval elégedett vagyok!:) (Csak ez az újabb nyavaja ne lenne...)

Közületek volt valakinek a császármetés után valamilyen panasza (a szokásos, felépülést kísérő fájdalmon kívül)? A válaszokat előre is köszi!:)

2011. jan. 2. 13:07
Kolleganőm jósolta, hogy a közeljövőben jönni fog az a baba :)
2010. dec. 25. 16:52
Maradok, ígérem! :)))
2010. dec. 21. 08:35

Kedves Journalist!

Sajnálom, hogy az előző dokid félrekezelt, de a lényeg, hogy most már a legjobb kezekben vagy!:) Hidd el, minden rendben lesz és Neked is tud segíteni a Kornél!:)

Ne tűnj el, halljunk még Rólad és a babaprojektetekről!:)

Puszi!

2010. dec. 20. 18:42
Sziasztok! Voltam a dokinál, s úgy néz ki, minden rendben lesz, annak ellenére, hogy az előző dokim csúnyán félrekezelt :( De most nagy a bizadalmam, nagyon szimpi volt a Kornél! Köszönöm a segítséget, a válaszokat! Pusza
118. 72f62a66ed (válaszként erre: 116. - Journalist)
2010. dec. 12. 17:36

Szia!


Nekem is a Varga Kornél az orvosom (mindkét fiamat nála is szültem). Nekünk nem volt meddőségi problémánk, egészen másért választottuk őt.

A kórházban tutira nem fog pénzt kérni. Bár mi a szülések után adtunk neki "hála pénzt", azt lehet hogy nálatok is elfogadja. Félre ne értsd, ezzel nem bántani akarom. Én a hála pénzzel úgy vagyok, amelyik orvos megérdemli annak adok, és ő ezek közé az orvosok közé tartozik (sajna elég kevesen vannak, de ez más téma).

Remélem minden rendben lesz nálatok!

2010. dec. 12. 14:17

Kedves Journalist!

Én is a Varga Kornélhoz jártam mind a két terhességem során. Szerencsére a második gyermekemet már nála is szültem meg.:) Nagyon frissek az élményeim vele kapcsolatban, mert alig 3 hete szültem, úgyhogy ha gondolod, megosztom Veled a pozitív tapasztalataim. Csak, hogy tudd, a legjobb kezekben leszel...:)

De visszatérve a kérdésedre: nekem ugyan soha nem volt inszeminációm, de úgy tudom, azt a kórházban csinálja a doktor Úr. A privát rendelési árairól tudok, de szerintem a kórházban nem kér pénzt.

2010. dec. 4. 21:01

Sziasztok! Remélem, sűrűbben nézitek a fórumot, mint írtok rá :)

Most jövök át Varga Kornélhoz, meddőségi problémáink vannak a párommal. Egy másik kórházban már lefolyt minden vizsgálat, s úgy néz ki, ő fogja csinálni nálam az inszeminációt. Tud valaki segíteni abban, hogy mennyi pénzt tegyek félre erre? Előre láthatólag januárban lesz nála az első vizsgálatom! Előre is köszi szépen, ha válaszoltok!

2010. szept. 19. 07:48

sziasztok csajooooooooooooooooooooook!!!!

Millió éve voltam nálatok itt útoljára :)))

Remélem mindenki jol van és a babócák csak nőnek nőnek!!!!

Andi!!Ha olvasod privit.

csók mindenkinek :)

114. b643145122 (válaszként erre: 113. - Vikike1980)
2010. ápr. 15. 11:27

Szia!

Kaparásom volt. A vizsgálatokért egyszer 4-et, egyszer 5-öt kért. A műtétért viszont nem fogadott el semmit.

113. vikike1980 (válaszként erre: 112. - B643145122)
2010. ápr. 14. 20:55

Igen.

Milyen műtéted volt?

Utána adtál neki pénzt?

Vizsgálatokért mennyit kért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook