Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Mathia Károly (író?) levelezésére bukkantam. Mennyit érhet? fórum

Dr. Mathia Károly (író?) levelezésére bukkantam. Mennyit érhet? (beszélgetős fórum)

2013. máj. 9. 21:30
Amúgy rájöttem hogy nem író, hanem zeneszerző volt leginkább.
2013. máj. 9. 21:29
Nem ő írta, hanem kapta, de leginkább személyes eredetű, én elég sokat megtudtam a magánéletéről is ahogy végig olvastam őket. :) Felhívtam egy helyet de látatlanba azt mondták hogy mivel az illető nem olyan híres mint Petőfi, nem ér semmit, csak akkor ha elég régi a képeslap és szép rajta a kép. Szerintem ez azért nem egészen igaz. Továbbra is várom a véleményeket.
5. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Noexxa)
2013. máj. 9. 17:03
Ha nem ő írta, hanem kapta és csak annyi van rajtuk hogy mondjuk: Boldog Karácsonyt kíván: Piri, Isti és Mancika, akkor nem sokat.
2013. máj. 9. 16:52

Szivesen:)

Nem azt gondoltam, hogy itt, hanem hogy amúgy.

Szerintem a Levéltár, igen.

2013. máj. 9. 16:50
Köszönöm. Nem itt szeretném eladni, igazából azt se tudtam mit tegyek vele. Már Több mint 2 éve nálam van. :) Megpróbálom felhívni. Ők foglalkoznak ilyesmivel?
2013. máj. 9. 16:44

"Polihisztor volt, a bölcsésztudományok doktora, gimnáziumi és főiskolai tanár, zeneszerző, az MTA népzenekutató csoportjának munkatársa. "


Ezt találtam róla.

Szerintem így feketén nem tudod eladni, amit találtál, hívd fel az Országos Levéltárat.

2013. máj. 9. 16:34
Segítsetek légyszíves! Több mint 100 db képeslapot találtam, mind Mathia Károly ill. Dr. Mathia Károly névre címezve. Az első képeslap a postai bélyegző szerint 1926-ból származik. És kb. 1956 az utolsó. A képeslapok közt van még 3-4 fénykép is. Szerintetek mennyit érhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook