Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok nekem egy e-mail vagy egy levelezési címet adni adócsalás bejelentéséhez? fórum

Tudnátok nekem egy e-mail vagy egy levelezési címet adni adócsalás bejelentéséhez? (tudásbázis kérdés)

25. 36a26f5226 (válaszként erre: 24. - 36a26f5226)
2012. aug. 3. 15:31
...és ők a legnagyobb adócsalók, akik szétlopkodják az országot...
24. 36a26f5226 (válaszként erre: 23. - 5f1db41441)
2012. aug. 3. 15:31

Ez így igaz!


Semennyi nyugdíj járulékot nem fizetnek!


Találkoztam olyan személlyel, aki ledolgozta az éveit, nyugdíjba ment volna, de akkor derült ki, hogy nem mehet, dolgoznia kell tovább, mert egy forint járulékot nem fizettek utána... nem kapna nyugdíjat, semennyit...


Szemét vállalkozók!!!!


Kemény milliárdokkal gazdagodnak meg nagyon hamar, a dolgozók meg éhbért kapnak,és nem fizetnek utánuk járulékokat...

2012. aug. 3. 15:26

A vagyonvédelemben jól bevett csalás módszer a dolgozók, és az Állam megkárosítására:

A dolgozót bejelenti a munkáltató, mint foglalkoztató, de csak egészségügyi ellátásutáni összeget fizeti be utána,(most kb 6.300 FT)így gyógyszerkiváltásnál és orvosnál, a piros lámpa nem világít. A dolgozó azt gondolja telnek az évei is, de ez nem igaz!!!

Mert azt a kötelező járulékot, hogy az évei után nyugdíjra legyen jogosult nem fizeti, ha közben baleset, vagy komolyabb betegség miatt táppénzre szorul akkor derül ki a csalás.

22. Remoni (válaszként erre: 20. - Jstefan)
2012. aug. 3. 00:46

Lehet, hogy egy kicsit túl bonyolultan fogalmaztam, mert nem ezt írtam.

Hogy honnan tudják meg? Azért az ellenségeivel mindenki tisztában van, nem? Biztos tudják kit károsítottak meg, legyen az pl egy kirúgott munkavállaló, egy ki nem fizetett szállító, stb. Nem ennyire bonyolult ez, nem kell összeesküvés elméleteket felállítani mögé.

A bejelentések nagyon nagy százaléka névtelen. Mégis lehet tudni ki áll mögötte. Nem a revizor fogja elárulni, mert ő sem tudja. A adócsaló mégis tisztában lesz vele.

21. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. aug. 2. 23:49
Személyesen, tanúkkal, bizonyítékokkal, stb. előre megbeszélt időpontban, stb.
20. jstefan (válaszként erre: 13. - Remoni)
2012. aug. 2. 23:25
Igen az UFO-k a milliárdos adócsalók,minden szép, és jó, nincsenek rossz bácsik akik tízmilliárdokat utalnak a kis szigeteken lévő államocskákba adómentesen.Ha mindenki becsületes akkor honnan tudják meg a feljelentett cégek a feljelentő adatait, és miért a feljelentőt keresik azonnal , miért nem az adócsaló után nyomoznak.Lehet hogy az UFO-k nem engedik????
2012. aug. 2. 23:16

Ez jó kérdés... Aki lop, csal, hazudik, sikkaszt, stb...stb... soha nem fogja közhírré tenni...


Ez meg a korrupciók országa...

18. jstefan (válaszként erre: 12. - 36a26f5226)
2012. aug. 2. 23:14
A hivatalban dolgozók azok becsületesek!!!Akkor miért van annyi milliárdos adócsaló??????
17. Remoni (válaszként erre: 16. - E28c748947)
2012. aug. 2. 22:50
Neked legyen.
16. e28c748947 (válaszként erre: 15. - Remoni)
2012. aug. 2. 22:36
Az én kezemen már futott át olyan ügy, ahol súgtak.....
15. Remoni (válaszként erre: 14. - E28c748947)
2012. aug. 2. 22:34
Nekem is. A revizor az állásával játszana, ha kiadná a forrást. Már ha tudja, mert az esetek 99,9%-ban nem tudja, az eredeti bejelentést sem látja. Vizsgálati programot kap, az alapján ellenőriz.
14. e28c748947 (válaszként erre: 12. - 36a26f5226)
2012. aug. 2. 22:31
nehogy azt hidd....A revizor is ember.Neki is vannak ismerősei, barátai stb.....Tudom, könyvelőirodánk van.
13. Remoni (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2012. aug. 2. 22:25
Ehhez elengedhetetlenül szükséges a feljelentő személyének ismerete, azonban lehetőség van névtelen bejelentést is tenni a NAV felé, amit kötelesek 30 napon belül kivizsgálni. Ettől egy esetben térhetnek el, ha a feljelentésben olyan tények vagy adatok vannak, amik a valóságtól teljesen elrugaszkodottak. Pl: egy UFO bejár a céghez minden éjjel és elviszi a pénzt a kasszából. Nagy zöld szemei vannak és csipogással jelzi, ha kevesli a lóvét...
12. 36a26f5226 (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2012. aug. 2. 22:24
Az adóhivatal soha!! nem adja ki a forrását... Én is csináltam már végig ilyet...
11. jstefan (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. aug. 2. 22:20
A bizonyított adócsalás az bűn,és büntetendő!!! Amelyik adócsalással kapcsolatos feljelentés nem nyer bizonyítást abban az esetben a feljelentett cég több milliós kártérítési eljárást kezdeményezhet a feljelentővel szemben, ha az állitását nem tudja bizonyítani, ezért nagyon meg kell gondolni hogy valóban történt-e bizonyítható adócsalás!!!
10. 36a26f5226 (válaszként erre: 9. - 5f1db41441)
2012. aug. 2. 19:08

Mindegyik egy rohadt, szemét cég!!!!


Mint írtam priviben is, a fővállalkozónak egyszerre 3 alvállalkozója volt, így 4 vállalkozás vette le a saját jutalékát minden ember után...


Ezt kell tűrnie a magyar embernek, mert ezt megengedi a törvény!!!!


Ki mer még ítélkezni????


Aki a papírokat átadta, az az 1. alvállalkozó, aki a szerződést írta, az a 2. alvállalkozó, aki a pénzt adta, az a 3. alvállalkozó...

9. 5f1db41441 (válaszként erre: 8. - 36a26f5226)
2012. aug. 2. 18:47

Sünike!

A helyzet ugyan ez, munkaügyi pert egyedül jogi képviselő nélkül nyertük, mi is, azért többes szám, mert + 2 kolléga.

Valószínű azonos terület lehet amiről beszélünk, majd írok privit.

A nagy felháborodóknak csak annyit,mielőtt itt védelmükbe veszik a csaló vállalkozót: órabérnek nettó 340Ft fizetett ki akkor, mikor törvényesen 405Ft óra volt, havi túlóra 60-80 óra kifizetve szintén 340Ft-tal. Közben a ledolgozott időre nem fizette a járulékot!!! Így hosszabb betegség esetén nem volt táppénz!!!

Kérem írjon aki ezt jogosnak tartja! Vagy talán tűrni kellett volna feljelentés nélkül??

8. 36a26f5226 (válaszként erre: 7. - 36a26f5226)
2012. aug. 2. 18:11
VAnnak olyan vállalkozások, ahol van fővállalkozó, neki alvállalkozója, neki szintén egy alvállalkozója, mindegyik leszedi a részét, a dolgozónak éhbér jut, és ők szakítják a legnagyobb pénzt a semmiért, a kisujjukat sem mozdítják érte, és ők a legnagyobb adócsalók, akik szétlopkodják az országot...
7. 36a26f5226 (válaszként erre: 6. - 5f1db41441)
2012. aug. 2. 18:03

Erről én regélni tudok... de nyilvánosan nem írok ki semmit...


Nekem is nemrég volt munkaügyi perem, amit meg is nyertem, mert a vállalkozó sokáig nem jelentett be, levonta, és eltette a járulék összegét... aztán, amikor nagy leépítésnél megkaptam a papírjaim, a Munkaügyi központban nem tudtam elszámolni a napjaimmal, hogy folyamatos volt a munkaviszonyom, és nem szakítottam meg többször több hétre... Vállalkozó váltásoknál...


Aztán a legutolsó vállalkozó papírjai szerint alig dolgoztam pár napja, de a két vállalkozó váltásánál szintén üres két hónapom volt...


Muszáj volt perelni, mert egyik napról a másikra egy forint jövedelem nélkül maradtam, ő meg röhögött a markában, mert ő meggazdagodott, és magasról tojt a dolgozóira... nem érdekelte, hogy mi nem kapunk álláskereső járadékot őmiatta...


Meg is nyertem a pert, ő meg adóbírságot kapott... sőt... még a táppénzes papírjait is mindenkinek eltüntette, és nem fizette ki... De utólag megkaptam, fél év múlva...

2012. aug. 2. 17:59

Olyan nagymértékű adócsalások folynak az országban, és szégyen hogy valaki lépni mer, és még őt támadják!

Sok ember fel sem fogja, hogy a munkában töltött évei után a munkáltató nem fizeti meg a járulékot, majd eltűnik a „ködben” és lesheti a nyugdíjba beszámolandó éveit, mert NEM magyar állampolgárságú a cégvezető, és a lakhelye nem található.

Persze az adócsalásnak ez csak egyik fajtája.

Ancsika sok sikert!

2012. aug. 2. 14:58
Adóhivatal honlapján...
2012. aug. 2. 14:58
2012. aug. 2. 14:49

Na de miért itt érdeklődsz???


Tuti, hogy a NAV-ot hívnám...

2012. aug. 2. 14:48
...??? Talán a legközelebbi NAV.
2012. aug. 2. 14:46
Tudnátok nekem egy e-mail vagy egy levelezési címet adni adócsalás bejelentéséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook