Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


2015. aug. 11. 13:17
Sziasztok!Én jövő januárban szeretném megcsináltatni a melleimet,sajnos csak addigra sikerül talán összegyűjtenem a pénzt rá.Dr.Gáspár Leventéhez fogok menni,tőle tántoríthatalan vagyok :)Bár elég rossz alapanyagot viszek,kicsi de lógós mellek,nagy bimbóudvarral...nem tudom mit fog tudni kihozni belőle,bár szerintem csak jobb lehet.Szívesen fogadom hasonló adottságokkal rendelkező lányok beszámolóit.Azt szeretném még kérdezni,hogy érdemes-e elmenni már mostanság konzultációra vagy csak tervezett időpont előtt 1-2 hónappal?Köszönöm ha valaki válaszol:Niki
480. Bogibaba86 (válaszként erre: 479. - SBS94)
2015. aug. 5. 16:28
1 év után kezdtem súlyzós edzést,most már 4 hónapja csinálom és célzott mellizom gyakorlatokat is de a ciciknek meg se kottyan ;)
479. SBS94 (válaszként erre: 452. - Tengerszemecske)
2015. jún. 26. 00:10
óh köszönöm a választ, ez megnyugtató! :) viszont neked nem volt semmi fájdalmad, mikor elkezdted?...nekem, mikor nem is mellizomra edzek, csak kicsit érintve van, akkor azért néha egy kis nyomást érzek
2015. jún. 5. 15:44

Sziasztok!


Orrplasztikat csinaltatott itt valaki?Vagy csak cickot?

2015. jún. 1. 10:45
Lányok új bejegyzés a naplómban. :)
2015. máj. 31. 13:41
Köszi szépen a választ! :)
475. dorka82d (válaszként erre: 474. - 9e2e510deb)
2015. máj. 31. 13:36

GL hetfon nem mut, leghamarabb kedden de az jo neked mert hetfon el tudod intezni a vervetelt es az EKG-t (ott a kozpontban) viszont egy hetig legalabb otthon kell lenned mutettol szamitva, akkor van kotes csere. (csutortok a masik nap amikor mut)

De ezt mind el fogja mondani neked konzin :)

2015. máj. 31. 13:27

Hát lehet, hogy akkor itt kint Németországban elintézem ezt. Az a gond, hogy a műtétre, majd augusztusban, is csak pár napra jövök haza, esetleg egy hétre, és úgy fog kijönni a lépés, hogy szombaton jövök magyarországra, aztán hétfőn kedden szeretném az op-ot, hogy legyen még pár napom pihenni itthon, aztán újra vissza a munkahelyre.

Annyira várom már:) de azért van félelmem, nem is kevés.

Az az érzésem, hogy ajj többet nem leszek "eredeti", pedig így konkrétan mell nélkül is olyan rossz az élet, tényleg nem érzem magam nőnek, de még kislánynak sem.. és ez nálam már évek óta tart,

a másik, meg hogy jajj megmondják az ismerősök, vagy akár ismeretlenek, na ennek is műmelle van... tudom, hogy nem kell mások véleményével törődni, hisz aki szeret, az elfogad így is úgy is, de azért valahol na. Bár már annyira elterjedt ez a dolog, hogy a szaktársaim körébe is legalább 4-5-nek meg lett műtve 20-21 évesen a melle, szval tök mindennapi az egész.

Egyébként 10000% ,hogy megműttetem magam, és amióta ezt az oldalt nézegetem sokkal jobb, kevesebb a negativitás bennem:)))) ugy hogy köszi nektek:)

473. Rita1188 (válaszként erre: 472. - Dorka82d)
2015. máj. 31. 12:46
Nem kell EUR-ban fizetni, és a műtét napja előtti árfolyamon utaltam át neki a pénzt Ft-ban.
472. dorka82d (válaszként erre: 471. - 9e2e510deb)
2015. máj. 31. 12:03

Azt azert ne emlitsd neki hogy hogy kint dupla aron dolgoznak... Biztosan tisztaban van vele, de szerintem igy a 2400 euroval is jobban jar, mint ha Ft-ban kerne ;)

UH-ra van egy dokija, akit ajanl, ot fel lehet hivni es soron kivul megcsinalja, nem tudom mennyiert. En a foglaljorvost.hu-n valasztottam egyet, es idopontot. Az UH leletet 1 evig elfogadjak, ugyhogy mindegy mikor csinaltatod, ha 1 even belul tervezed a mutetet.

2015. máj. 31. 08:48

jó reggelt!

köszi lányok a választ, hát én is úgy gondoltam, csak a barátnőm bezavart, hogy így meg úgy, de akkor jó.:)

annyira meglepődtem, amikor mondta, hogy 2400-ért, itt kint Németországban 5000-től kezdődnek a megbízhatóak...

az ultrahangot is meg lehet a dokinál csináltatni?

Köszi még egyszer a válaszokat:-)

470. Rita1188 (válaszként erre: 468. - 9e2e510deb)
2015. máj. 31. 06:06
Szia, csak ajánlani tudom a Gaspar doktort. Szakmailag nagyon jó. Hálapénzt szerintem nem kellene adni, azért ez egy magánkórház. Estelg a nővérnek valami édességet, ha veszel az szerintem belefér, de itt nem hinném, h bárki is elvárná a hálapénzt.
469. dorka82d (válaszként erre: 468. - 9e2e510deb)
2015. máj. 31. 00:42

Szia.

En is Gasparnal voltam konzultacion es en is kulfoldon elek. Majd neked is elmondja konzin, de o nem csinal felszivodo varratos mutetet. Azt mondta ahol lakom, ott a haziorvos ki tudja szedni.

Azt mondta "csak olyan orvos csinal felszivodo varratot, aki nem akarja tobbet latni a beteget".

2015. máj. 30. 22:05

sziasztok!


Én is Gáspár doktor urat választottam, csak pozitív visszajelzéseket olvastam, a konzultációnk junius közepén lesz, és elvileg augusztusra már meg is műt. A kérdésem az, hogy van e olyan köztetek, aki felszívódó varratokkal csináltatta magának a mellét? Csak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán van-e valaki, ugyanis én külföldön élek, csak a műtétre jövök haza pár napra, és sajnos nem tudok sokszor hazajönni a munkám végett..:( ezért lenne fontos, esetleg 2-3 havi kontroll, mert az még belefér.

lehet hülye kérdés, adott valaki a doktor úrnak hála pénzt?! egyik barátnőm említette, hogy kellene, bár erre még soha nem gondoltam, hogy magánklinikán ezt szokás-e. köszi a válaszokat:)))

2015. máj. 28. 08:07
Sziasztok, frissítettem a naplómat. :)
466. Rita1188 (válaszként erre: 465. - Szisz18)
2015. máj. 22. 21:43

Szia.

Köszi, nagyon várom már. Remélem én is hasonlóan érzek majd.:)

465. szisz18 (válaszként erre: 464. - Rita1188)
2015. máj. 22. 21:05

Szia:)de jó!!!!Én imádok oda visszajárni kontrollokra is!!!Csak pozitív élmény volt nekem ez a műtét!Na meg GL szakmai tudása,na meg én a stílusát is nagyon bírom!

Sok sikert a műtéthez és mindenkepp frissítsd majd a naplód!!!😊😘

2015. máj. 22. 18:35

Sziasztok lányok.

Kedden megyek a doktor úrhoz műtétre. Igyekszem majd frissíteni a naplómat képekkel.

463. Fancsi_ (válaszként erre: 462. - BenBre)
2015. máj. 8. 08:03
Szia! 2400 eur
462. BenBre
2015. máj. 8. 06:51
Sziasztok! Új vagyok itt. Tudja valaki, hogy mennyibe kerül Dr Gáspárnál most egy mellnagyobbító műtét? Szoptatás után volt valakinek problémája az implantátummal? Köszi előre is!
461. szisz18 (válaszként erre: 460. - Rita1188)
2015. máj. 6. 14:17
Szia!en a mell uh-t is magandokinal csinaltattam,de azt Sopronban:)Túl vagyok a műtéten,hát nem kellemes az biztos...én elég rosszul voltam a műtét után.Este 9től aludtam fel3ig utana felkeltem es persze a szoba társam is és reggel 5:30körül jött a nővérke.Megkaptuk a meleg teát gyógyszereket és persze en attól vissza is aludtam:D aztán fel8korul újra jott a nővérke és reggeliztünk,jól esett bár a rágás is nehezemre esett mert annyira kevés energiám volt..és végül jött a doki:D csövek ki,ciciket megnézhettük aztan ő el is engedett.8után végeztünk is.Nekem végül 300cc közepes profilú fért be,de egyenlőre ez is eleg nagy szoval nem hiszem hogy méret problémám lenne majd esetleg!!:D
460. Rita1188 (válaszként erre: 459. - Szisz18)
2015. máj. 4. 10:40

szia. 26-án már műtééét :)

nagyon várom én is hozzájuk megyek valószínűleg EKG-ra és laborra. A mell UH-t hol csináltattad?

Nagyon drukkolok neked, majd amint lesz erőd kedved jelentkezz. :)és hajrá :)

459. szisz18 (válaszként erre: 457. - Rita1188)
2015. máj. 4. 10:17

Szia:)!26-án műt,vagy még csak konzi?Én holnap megyek a műtétre reggel 7-re:)picit izgulok..Persze az utolsó héten a torkom picit elkezdett kapargálni aztán ezerrel nyomattam a vitaminokat és már minden okés.Az EKG-t és a labort is náluk csinaltattam bár utólag megúszhattam volna ezt olcsóbban,viszont az ottani nővérke nagyon kedves volt és a vérvételnél ügyes!Már másodjára találkoztam vele amikor meglátott egybol megismert es mondta hogy mehetek is:D mondogattam neki vegig hogy remelem jo lesz a verkepem ugye a torkom miatt ,de végül jó lett!1-jén hívott reggel a Doki hogy akkor kedden műtét és persze a szokásos mondóka sem maradt el ,hogy sapka sál kesztyű bundabugyi:D

Holnap majd mesélek hogy sikerült!És köszönöm!:)

2015. máj. 3. 22:30
sziasztok, jön még vki 26-án a doktor úrhoz?
457. Rita1188 (válaszként erre: 456. - Szisz18)
2015. máj. 3. 22:15
szia, én még új vagyok itt, 26 megyek a dktor úrhoz. majd mesélj milyen volt nagyon kíváncsi vagyok és sok sikerült, drukkolok :)
456. szisz18
2015. ápr. 25. 06:35
Köszi,remélem is !:)már csak 13nAp és teljesül az álmom😍😊
455. J.Sys
2015. ápr. 24. 22:11
ha műt pénteken,akkor biztosan nem megy haza szombatra,maximum a reggeli vizit után
454. szisz18
2015. ápr. 24. 19:46

Sziasztok!Van akit Budapesten pénteki napon már műtött GL? Eredetileg május 5-én műtene,de ma felhívott hogy nem okozna e problémát ha esetleg 5-7-8 án műtene,ez egy B terv lenne.Csak úgy tudom hogy ő Debrecenben van szombatonként,aztán az aggály bennem is ott van hogy akkor szombaton engem ki nézne meg reggelről?

Remélem ez tényleg csak B terv marad,mert már nagyon megy a visszaszámlálás,nagyon-nagyon várom.:)

2015. ápr. 19. 22:29

Sziasztok!

Nekem ma 3 naposak az "ikrek". Egy percnyi fajdalmam sem volt. Gaspar doki is, es minden munkatars szuper munkat vegzett a klinikan. Nekem totalis pozitivum a konzultaciotol egeszen mostanaig.

A dolog legkellemetlenebb resze a cicamosdas, es az ulopozicios hanyatt alvas. ;)

452. tengerszemecske (válaszként erre: 413. - SBS94)
2015. ápr. 19. 19:40
Szia! Én rendszeresen edzek, súlyzózok is mellizomra. Semmi gond, csak az első 6 hónapot hagyd ki, utána mehet, ahogy jólesik! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook