Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Csajbók Évát ismeri valaki? Esetleg más endokrinológust tudtok ajánlani főleg Szegeden? fórum

Dr. Csajbók Évát ismeri valaki? Esetleg más endokrinológust tudtok ajánlani főleg Szegeden? (beszélgetős fórum)


2020. febr. 25. 13:40
Nekem nem valt be Csajbok dr. Elegge felvallrol vett, pedig a maganrendelesre jartam hozza. Allandoan a telefonjan volt vizsgalat alatt es elegge ugy tunt nincs kedve az egeszhez. Masfel ev utan jutottam el arra a pontra, hogy masik orvoshoz jarjak.
11. rékaság (válaszként erre: 9. - Nzs2001)
2010. szept. 17. 14:34
Köszönöm szépen! :)
2010. szept. 17. 13:10
Remélem még így van, ez nem a legfrissebb adat
2010. szept. 17. 13:09
Galenus Magánorvosi Rendelő 6724 Szeged, Gera S. U. 4. Telefonszám: 62-326739
2010. szept. 17. 12:10
Senki nem tudja hol van a magán rendelése?
2010. szept. 14. 11:37
Köszönöm szépen a válaszokat, így hogy ilyen pozitív a vélemény róla meg fogom keresni. Azt tudja esetleg valaki, hogy hol van a magán rendelése?
2010. szept. 14. 10:30
Én ismerem,kb 9-10 évvel ezelőtt hozzá kerültem,akkor még belgyógyászaton volt,illetve épp akkor ment át az endokrinra.Egy biztos,ha olyan esettel áll szembe ami kihívást "rejtelmet" jelent akkor minden követ megmozgat.Egyébként emberileg nagyon rendes-kedves/orvosi szemponból is csak jót tudok mondani róla..
2010. szept. 14. 10:25
Csajbók doktor nő nagyon jó, anyu tesója most fekszik benn nála de csak jót tudok róla mondani.
2010. szept. 14. 10:25
Szerintem a Dr Csajbók Évához maszekul menj akkor biztosan kedves lesz veled.Én államilag próbálkoztam nála de Ő is és a "nővérke"is lekezelő volt. Amúgy azt halottam jó szakember nos én nem ismertem meg ezt az oldalát. Nekem a Szekeres Edit drnő vált be. Régen a Régi sztk-ban volt de úgy tudom csak a Bérkert klinikán van. Legalábbis tavaly decemberben csak ott rendelt.
3. kaloz1954 (válaszként erre: 1. - Rékaság)
2010. szept. 14. 10:21
Heló. Szabóné, Erzsike vagyok. Én is a doktornőhöz járok, és nagyon ügyes, kedves. Túlműködésem volt, de kb. 3 hónap alatt visszaszorítottuk, úgy, hogy most már jól működik. Többektől hallom a rendelésen, hogy klasszul rátapint a dolgokra. Ajánlom. Üdv. Erzsike.
2010. szept. 14. 10:18

Én Dr. Magony Sándorhoz jártam, Ő nagyon jó, de hónapokat kell hozzá várni. At sztk-ban Dr. Sajti Ilonához járok most, Ő kevesebb dolgot nézetett meg a véremben, mint pát évvel előtte Magony dr.

Remélem tudtam segíteni

2010. szept. 14. 10:11
Pár éve diagnosztizáltak nálam PCO-t és kicsit késöbb kiderült, hogy a pajzsmirigyem is alultermel. Olyan orvost keresek aki tényleg érti a dolgát, mert már sokat megjártam de eredményt egyik sem ért el a kezelésben. Egyik gyógyszerekkel tömött, a másik leszidott amiért azokat szedtem.. Most legutóbb Dr. Csajbók Évát ajánlották nekem szegeden, róla szeretnék véleményeket hallani ha ismeri valaki. Vagy esetleg ki mást tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook