Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A zalaegerszegi endokrinológiával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Van a városban esetleg ilyen magánrendelés? fórum

A zalaegerszegi endokrinológiával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Van a városban esetleg ilyen magánrendelés? (tudásbázis kérdés)


10. Eroka81 (válaszként erre: 9. - 587bdae269)
2012. febr. 22. 08:58
Ez így van, ha jó a tsh, akkor már nem nézik a t3-at és a t4-et... sajnos. Kérdezd meg a laborban, hogy ha kifizeted, megnézik e? Jobb ötletem sajnos nincs :(
9. 587bdae269 (válaszként erre: 8. - Eroka81)
2012. febr. 14. 21:27

Szuper endokrinológusom van Bp.-en, de muszáj találnom Zeg-en olyan dokit, aki a laborban meg tudja rendelni a vérvételt, ami alapján nem csak a TSH-t, hanem a T3-at, T4-et is nézik. A házidoki azt mondta, hogy ha helyreáll a TSH, neki már nem nézik meg, hiába kéri.


Bp.-re ingázni meg nem tudok, még havonta sem, mert van egy 3 éves és egy 10 hónapos fiam, a kicsi még szopik. Nem tudom őket itthon hagyni olyan hosszú időre.


Szóval itt Zeg-en kéne a vérvétel, aztán az eredményt már a bp.-i dokimmal meg tudom beszélni.

8. Eroka81 (válaszként erre: 7. - 587bdae269)
2012. febr. 14. 19:52

Ha Bp-ről jöttél, akkor inkább ajánlok egy pesti endokrinológiát :) Mensmentis-nek hívják a klinikát (azt hiszem klinika, vagy egészségcentrum? mindegy). Neten keress rá, ha nem megy, beütöm a linket.

Na ott aztán tényleg mindenre kivizsgálnak, és nem csak egy betegségre figyelnek oda, hanem átfogóan. Én még nem jutottam el odáig, de tervbe van. Amúgy nagyon sok jót hallodtam róluk.

Zeg-i endokrinológiától ne várj nagy csodát, 10 perc alatt lezavarják a vizsgálatot.. maszekba én is elmennék, de nem tudok senki olyat.. a belgyógyász meg nem minden esetben ért az endokrinológiai részhez.

7. 587bdae269 (válaszként erre: 6. - Eroka81)
2012. febr. 13. 21:25

Köszönöm szépen az infót. Van beutalóm, ma időpontot is próbáltam kérni, május 14-re kaptam elvileg.


Az a nagy problémám, hogy pár hete költöztünk Zeg-re Bp.-ről, már december eleje óta szedem a Propycilt, most gyakrolatilag ellenőrizetlenül, ráadásul szoptatás mellett. Jó lett volna, ha valaki korábban tud velem foglalkozni, mint május közepe. Az még 3 hosszú hónap, lehet, hogy addig a gyógyszer adagomon már bőven változtatni kellene...


Ezért kérdeztem a magánrendelést, hátha hamarabb bejutok oda. A neten én is kerestem, eredménytelenül.


Ha van még ötlet esetleg, szívesen fogadom.

6. Eroka81 (válaszként erre: 1. - 587bdae269)
2012. febr. 13. 19:44

A kórházban van endokrinológiai szakrendelés, csak az a baj, hogy oda nagyon nehéz időpontot kapni, mert nagyon sok a beteg. Általában minden nap délután 14 óra 14.30 után érdemes telózni, mert délelőtt rendelés van és nem fogják felvenni a telefont. A telefonszámuk: 92/507-518

Ha van már időpontod, akkor (amikor mész) sorszámot kell húzni, vagy az asszisztnesnő ad sorszámot.. megmondod hányra van időpontod..

Szerintem, ha holnap felhívod őket, májusra sikerül időpontot adniuk :((

5. Ami.
2012. febr. 13. 19:18
Van zegen a kórházba,anyum is oda jár.
2012. febr. 13. 19:07
Belgyógyász orvos gyakran endokrinológus is így az én doktorom is. Ha akarod megírom bár nem zalaegerszegi de elérhető.
2012. febr. 13. 18:27
sőt én még magán rendelést se találok fent a neten :(
2012. febr. 13. 18:25
magán rendelés lehet, hogy van, de a kórházban nem tudok róla
2012. febr. 13. 18:10
A zalaegerszegi endokrinológiával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Van a városban esetleg ilyen magánrendelés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook