Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegeden PCO-ban jártas endokrinológust tud valaki ajánlani? fórum

Szegeden PCO-ban jártas endokrinológust tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


17. baloghany (válaszként erre: 16. - Mazsola22)
2013. ápr. 12. 19:12
Ha jól emlékszem az első emeleten. De kérdezd meg a portán.
2013. ápr. 12. 17:03

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy a Máv Rendelőben hol csinálják a pajzsmirigy uh-t?

15. baloghany (válaszként erre: 13. - Szila5)
2011. nov. 4. 17:52

Hát én tőle "igazoltam" át, mert hiába mentem magánrendelésre, gyorsan lerázott sőt úgy beszélgettünk, mintha a barátnője lennék. Kicsit komolytalannak tűnt. Sőt a túlműködésemet még jobban tacccsra vágta.

Ja és őszerinte nem is vagyok PCOS :D

Hát érdekes, mert 3 orvos szerint meg igen. Kistesóra is majd 1 évet vártunk, mire rendbe lettem hozva.

Na szóval lehet jó orvos, de én nem tapasztaltam.

14. baloghany (válaszként erre: 12. - F54c6b8a8d)
2011. nov. 4. 17:47
utána néztem én ennek anno, de most nem sok időm van a 2,5 évesem mellett :D
13. szila5
2011. nov. 4. 13:37

Dr. Csajbók Éva

Nekem a háziorvosom kimondottan őt ajánlotta, inkább várjak rá, de ő nagyon jó. Igaz, nekem személyes gyógyulás tapasztalatom nincs, mert nálam csak a stressz okozott gondokat, amik azóta rendeződtek orvosi segítség nélkül.

12. f54c6b8a8d (válaszként erre: 11. - Baloghany)
2011. nov. 4. 12:57
Az ,persze.Akkor konkrétan gondolom Neked Hashimotod van.Pm.alulműködés .De hogyhogy utána sem néztél,hogy ez mi?
11. baloghany (válaszként erre: 10. - F54c6b8a8d)
2011. okt. 31. 17:42

Hát ez a hasimiot ugye pajzsmirigy dolog ? Hú most nincs időm utána olvasni.

Pajzsmirigy alulműködésem van, arra szedek gyógyszert. Az első fiam születése után meg túlműködésem lett, amit rendbe raktunk, hogy jöjjön kistesó. Most is szedek gyógyszert rá.

2011. okt. 31. 17:36

"Ez a hasimoto-t én is láttam valamelyik orvosi papíromon, tehát nekem is van hozzá közöm."

láttad? Ezt hogy érted? Csak ennyi? Nincs kezelve????????????

9. f54c6b8a8d (válaszként erre: 3. - Baloghany)
2011. okt. 30. 03:47
Maróti doktornő akkor nem magánorvos,ill.nincs magánrendelése?
2011. máj. 31. 06:24
Azt még hozzá teszem, hogy nála is elképesztő sokan vannak, de szinte mindenkinél a klinikán. (I. Bel) a Tisza parton.
2011. máj. 31. 06:22

Nálam már 18-20 évesen is petefészek ciszta gondok voltak. 2003-ban műtöttek meg, de előtte héten injekcióval szétpukkasztották. Így mire műtétre mentem, már nem is volt, de azért vágtak, mert ütemezett feladatot az ütemezett időben kell elvégezni...

Orvosokat váltottam, és a nőgyógyász, hogy babát akarunk azonnal küldött dietetikushoz (az sajnos nagyon rossz volt, és endokrinológushoz. Mivel a klinikára kaptam beutalót idő pontot kellett kérnem. 4 hónap a min várakozási idő. Dr Sepp Krisztiánhoz kerültem. Azonnal befektetett, egy héten belül meg volt az IR, de már a bent fekvés alatt rá állított a Merckforminra. Folyamatos ellenőrzésre jártam, diétáztam. Nagyon rendes, nagyon alapos, és türelmes. Én kérdések halmazával halmoztam el, és mindenre válaszol, türelmesen. 8 hónap után spontán terhes lettem, most tartok a 16. héten. Majd szülés után 1 évve kell vissza mennem. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok, azonnal mentem hozzá, és meglepett, hogy mennyire örült neki. Nekem nincs panaszom rá. Bent fekvésem alatt a nővérek, az orvosok elképesztő teherbírásról és szakmai alázatról tettek tanúságot.

6. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Editv77)
2011. máj. 25. 09:13
Így van,én is őt tudom ajánlani. Bár az az igazság, hogy rengeteg betege van, pont emiatt, hogy nagyon szeretik. A magánrendelőjében dolgozok/tam (míg nem jöttem el szülni) vele, ott is heteket kell várni időpontra. De megéri, ez biztos.
5. 171925f409 (válaszként erre: 4. - Editv77)
2011. máj. 25. 08:58
Nekem szerencsére semmit egyszer elmentem nőgyógyászhoz uh.ra és látta adoki, hogy sok tüszöm fel van gyülve rögrön azt mondta pco-os vagyok rá is irta a leletre, hogy poc os óváriumok elmentem a Maróti dr. nöhöz és csináltatott vérvételt IR és kiderült nincs gond az csak véletlen lehetett vagy pont középidőben voltam uh-on de azért évente járok az endokrinológushoz még a nődokim azt mondta műteni kell vágni a burkot, hogy kiszabadulhasson a pete még jó hogy nem vágattam magamat:(
4. Editv77 (válaszként erre: 2. - 171925f409)
2011. máj. 25. 08:56
És téged hogyan kezel, gyógyszert kell szedned, vagy valami egyéb (diéta) ?
2011. máj. 25. 08:55

Igen én is dr. Maróti Gabriellát tudnám ajánlani. Én is hozzá járok PCOS-s és pajzsmirigy ügyben.

Egy nagyon szuper lelkiismeretes orvos.



Jaj most látom csak. Ne haragudj Edit elfelejtettem neked válaszolni :( De gyorsan írok elérhetőséget is. Bocsi :(((((

2011. máj. 25. 08:51
Én a Máv rendelőbe járok a Maróti dr nöhöz nagyon rendes tudom ajánlani nálam is találtak ilyen betegséget mondjuk csak az uh.alkalmával vérvételnél nem volt gond és az IR is jó volt
2011. máj. 25. 08:49

Sziasztok !

Most diagnosztizáltak nálam pco-t (vérvétel alapján). De az endokrinológus, akinél voltam nem igazán foglalkozott velem, azt mondta próbáljak valamennyit fogyni (max. 4-5 kg feleslegem van) és forduljak nőgyógyászhoz. Tudtok Szegeden olyan endokrinolúgust/nőgyógyászt ajánlani, aki ebben a pcos témában jártas és esetleg érdemi tanácsot, kezelést tudna adni?

Előre is köszönöm.

Edit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook