Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


797. Myrad (válaszként erre: 796. - Dancingqueen)
2008. szept. 26. 07:34
Én nagyon jól tudom, ha visszaolvastál látod, már több mint egy éve nem szívom =) párommal harcolok, ő nem tud leszokni... én tudom, hogy megéri, nekem is hiányzik a mozdulat mellett az íze, az illata, az egész, de most már azért sem... a kedvesemmel szenvedek éppen, hátha le tudna szokni ő is... nem az anyagiak miatt, a tüdeje nem bírja, de ez őt hidegen hagyja... engem nem... =)
796. dancingqueen (válaszként erre: 795. - Myrad)
2008. szept. 25. 18:06
Az elején azt hittem, hogy nekem is a mozdulat,de nem(ill azt kiküszöböltem úgy, hogy egy szálat kértem kollegámtól, és csak a kezemben tartottam,mintha,de nem gyújtottam meg...néha meg a számba tettem-érdekes,nem is nagyon volt rá ingerem a gyógyszer mellett,hogy meggyújtsam!). Nekem az IZE!!!!nah,az ami rettenetesen hiányzik. És ne nézzetek hülyének: nekem ILLATA van...jól esik ha rágyújtanak mellettem...olyan ismerős,megnyugtató illat,és hiányzik, az ize, hogy letüdőzzem...a mozdulat a legkevésbé sem már.Pedig azt hittem az fog a legjobban.de ahogy te is mondod Myrad:MEGÉRTE:)eddig 11 ezret sporoltam-igaz, a gyógyszer több volt,de nemsoká behozz az árát:P
795. Myrad (válaszként erre: 794. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 16:02

Köszönöm!


Nekem anno az volt a legrosszabb, h magával a szokással kellett megküzdenem... mindig automatikusan nyúltam a zsebembe, de nem volt ott semmi... iszonyú volt... de megérte =)

2008. szept. 25. 15:47
Myrad: gratu!!!!és mindenkinek,akinek sikerult!akinek 100adszorra sem,ne adja fel,látja, mi is élunk:)(oké,még nem jártatom a szám,mert még csak 20 nap,de valahol el kell kezdeni:P)Erik!valószínűleg igazad van-imádtuk!És ez a baj,hogy nem valami bűnös szokásként néztem rá,hanem mint társamra, amindennapokban,ami segít legyőzni a dugóban való állás unalmát, a munkahelyi stresszt,stb...pedig nem.
793. Myrad (válaszként erre: 792. - Siri)
2008. szept. 25. 15:47

Te panaszkodtál, hogy nincsenek hozzászólások =)


Szép estét! =)

792. Siri
2008. szept. 25. 15:46
Vaa Annyit írtatok hogy most már azt sem tudom, hogy hol olvastalak el bennetek utoljára, de mennem kell haza. Szép napot mindenkinek. Odáig jutottam amit Ádám írt, hogy aki öngyi akkar lenni az inkább tényleg gyújtson rá!!!!
791. Humor Helga (válaszként erre: 789. - Myrad)
2008. szept. 25. 15:41
Akkor mindnekinek hajrááá...és aki leszokott annak Gratula:)
790. erikpipi (válaszként erre: 784. - Tóth Ádám)
2008. szept. 25. 15:38

"Szerintem amúgy a dohányosok 90%-a imád cigizni. :-) Én is imádtam."

Ha az ember valamit, vagy valakit imád, akkor bizony nehéz az elszakadás:DDDD

789. Myrad (válaszként erre: 788. - Humor Helga)
2008. szept. 25. 15:37
köszi =) bár aki itt van, mindenki le akar szokni, szóval itt ez mindenkiről elmondható =)
788. Humor Helga (válaszként erre: 787. - Myrad)
2008. szept. 25. 15:35
:DDD helyes:) ügyes vagy:)
787. Myrad (válaszként erre: 786. - Humor Helga)
2008. szept. 25. 15:35
csak dohányoztam... már egy éve letettem...
786. Humor Helga (válaszként erre: 785. - Myrad)
2008. szept. 25. 15:33
dohányzol?? ejnye-bejnye:)
785. Myrad (válaszként erre: 784. - Tóth Ádám)
2008. szept. 25. 15:33
Hehe.. én is... =)
2008. szept. 25. 15:20

Azta, mennyi milyen pörgés... :-)


Szerintem amúgy a dohányosok 90%-a imád cigizni. :-) Én is imádtam.

783. Myrad (válaszként erre: 781. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 15:09

amennyiben ez nekem szólt (ahogy olvastam, igen, ha nem, elnézést), persze, hogy érdekel, és nagyon szorítok neked... =)


Párom leszokásáról (kísérleteiről és kudarcairól) meg itt olvashatsz, nem hiszem, hogy beregelne, túl önfejű ahhoz...

782. a9338a7669 (válaszként erre: 779. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 15:09
Igen, a nevetés a legjobb orvosság! :) Én is tudok úgymond "kínomban nevetni", és valóban segít. Úgyhogy most jól kiröhögöm magam, hogy régen a hidegben fagyoskodva szívtam a büdös cigit :)) Most pedig bent ülök a meleg irodában, és azon gondolkozom, hogy mire is költöm a cigipénzt! :))
2008. szept. 25. 15:03
persze, beszámolok, és meleg szívvel ajánlom párodnak is.Ha elkezdte szedni, regisztráljon fel, osszuk meg az élményeket!Hátha más is tanul,okul, vagy erőt merít belőlük:)
780. dancingqueen (válaszként erre: 777. - A9338a7669)
2008. szept. 25. 15:02
minden elismerésem önerőért!!!!
779. dancingqueen (válaszként erre: 778. - A9338a7669)
2008. szept. 25. 15:01
Tudod, ahogy az életet magát, úgy szerintem ezt is, és minden más akadályt is nevetve kell venni. Azzal, ha sajnáltatjuk magunkat, nem jutunk előrébb. Mostohaanyukám a példaképem: megműtötték a szemét, és a napszemüvegen keresztül viccelődött, hogy úgy néz ki mint Steve Vander, vagy Demjén:)Pedig szörnyen fájhatott neki...De tudott (magán!) nevetni.
778. a9338a7669 (válaszként erre: 775. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 14:41
Ez a szerelem tényleg öl(ne)! :)) Jól elviccelődünk itt a kemény dolgokon. :)
777. a9338a7669 (válaszként erre: 773. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 14:40

Önerő ez a 8 nap. Régóta fontolgattam a dolgot, mert mindig rettegtem a következményeitől, de úgy látszik nem eléggé egészen addig, amíg 8 napja majdnem megfulladtam annyira köhögtem... Na meg ott van a pénz nem utolsó sorban. Már alig várom, hogy összejöjjön egy havi "cigipénz" :))

Nekem az a nagy dopping, hogy körülöttem szinte senki nem dohányzik (a közeli ismerősök között), és annyira jó érzés, hogy mennyire büszkék. Ha másért nem, ezért sem gyújthatok rá, nem akarok beégni! :))

Persze, hogy kíváncsiak vagyunk a következő napokra is. Ha tényleg beválik, akkor a páromnak beajánlom. Ő is le szeretne szokni, de ahogy elnézem neki jól jönne egy kis segítség! :)

2008. szept. 25. 14:36
Szerintem ez is olyan mint a fogyókúra, amikor megvesszük a teát és azt gondoljuk attól fogytunk, pedig nem. Minden az agyban dől el, ahogy ez is.Én 2000 ben tettem le egyik óráról a másikra. Igaz segítségemre volt egy pozitív terhességi teszt is.
2008. szept. 25. 14:36
ahogy mondod Rose...szép szerelem.De gyilkos és pénztárca apasztó!:Degy pasi, aki a sírba tesz, és még meg is kopaszt:DÍgy kell rá gondolni:P
2008. szept. 25. 14:34
ui:ettől függetlenül természetesen szívesen beszámolok az érdeklődöknek a gyógyszer mentes napokról is:)-persze, csak ha érdekel valakit. A leszokási-naplómat is át tudom küldeni aki kíváncsi utamra
2008. szept. 25. 14:33
rose78. Ugyan,dehogyis vettem:)Jogos a kérdés, hiszen minden gyógyszernek lehetnek ilyen-olyan "mellékhatásai",netán függősége. Ennek szerencsére(kopp-kopp) eddig nem tapasztaltam egyiket se nagyon. És neked, teljesen önerő a 8 nap?Vagy segít esetleg rágó,tapasz, valami?Mindenesetre ahogy mondod,szép eredmény, és gratulálok neked, csak így tovább!Őrült nagy dopping, hogy irigykednek ismerősök, kollégák:)Gondolj te is erre ha elgyengülnél:)
772. a9338a7669 (válaszként erre: 771. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 14:31
Nem kötekedeni akartam ám! :) Remélem nem is vetted annak. Segítséggel, vagy segítség nélkül nagyon nagy szó, ha valaki leteszi a cigit! Nekem ez a 8. napon még csak, de egész jól bírom szerencsére. Pedig én is rettenetesen imádtam cigizni! Néha tényleg úgy gondolok rá, mint egy szép szerelemre. De hát idővel majd elmúlik! :) Sok sikert Neked is!
771. dancingqueen (válaszként erre: 769. - A9338a7669)
2008. szept. 25. 14:25
rose 78. Szerintem, ha lehetne, nem adnák nekünk a dokik:)Még négy napig kell szednem, és vége a kúrának. Ígérem, beszámolok, hogy kialakult-e függőség (de kötve hiszem, barátnőm és az ő párja sem szokott rá, pedig ezzel tették le a cigit)
770. dancingqueen (válaszként erre: 768. - Myrad)
2008. szept. 25. 14:24
HIdd el, én, mint "megrögzött" volt dohányos, tudom mit érez a párod. Legbelül ő is tudja, de "nem meri" letenni a cigit. Tudod miért?Mert fél, hogy a buli, a sör, a munkahely, a kávé, nem lesz ugyan olyan, mint cigivel. Pedig ha tudná!!!!És ez a termék segít abban, hogy megtudja. Amíg ő maga azt nem mondja, hogy le akarja tenni(akarni én sem nagyon akartam:P),csak nem tudja, és segítségre van szüksége, addig sajnos megfeszülhetsz, akkor sem fog semmit sem beszedni, sem energiát belefektetni.
769. a9338a7669 (válaszként erre: 767. - Dancingqueen)
2008. szept. 25. 14:11

És aztán ettől a szertől nem lesz függő az ember? Mármint a kúra végén.

Érdekes, még nem hallottam ilyenről. Bár úgy érzem, hogy nincs szükségem rá, de hát soha nem lehet tudni. De szeretném elhinni, hogy anélkül is menni fog! :)

768. Myrad
2008. szept. 25. 14:11

Igen, ezt megértem... nekem sem tetszik, hogy szívja, de nem tudom meggyőzni, bármit mondok, csak az a reakció, hogy "igen, tudom", meg hoyg "persze, már megint csak cseszegetsz"... pedig nem..


Sajnos a háziorvossal nem tudom felíratni, egyrészt egyáltalán nem nevezném jófejnek, másrészt tudja, hogy nem dohányzom... furcsálná és nem írná fel =(


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook