Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


865. Myrad (válaszként erre: 864. - Mothertiger)
2008. szept. 29. 09:24
Gratula!
2008. szept. 29. 09:23
Sziasztok! Itt vagyok én is (igaz, nem sokáig), és túlléptem a negyedik héten!
863. Myrad (válaszként erre: 861. - Siri)
2008. szept. 29. 09:21
Én nagyon drukkolok, és mondom, tartsa benned az erőt a tudat, hogy még pár nap, és sokkal jobb lesz =)
862. Siri
2008. szept. 29. 09:14
tártett = rátett
861. Siri
2008. szept. 29. 09:14
jÓ ezt hallani! Komolyan ez az összeveszés anyámmal még olyan szinten tártett a dologra, hogy minden percben el tudnám magam bőgni. Szóval kész vagyok teljesen! De én is úgy próbálom felfogni, hogy azzal hogy ha rágyújtok nem oldok meg semmit, ugyan úgy kezdhetnék minden előről. 28. napom tapasz nélkül 2. hát remélem 1 hónap múlva túlélek mindent és elmondhatom hogy kibírtam.
860. Myrad (válaszként erre: 854. - Siri)
2008. szept. 29. 08:51

Szia drágám...


Ne aggódj, már csak pár nap... nekem a szívem görcsölt és a tüdőm fájt, beborult az ég akkor is, ha valójában sütött a nap, veszekedtem mindenkivel, gyűlöltem az egész világot (én nem tapaszoztam, mert allergiás voltam rá, mint kiderült..) aztán pár nap múlva jobb lett. Ne add fel! Kitartás! Én veled vagyok =)

859. Tóth Ádám (válaszként erre: 856. - A9338a7669)
2008. szept. 29. 08:47
:-)Nagyon jó volt, 180 km-ert mentünk két nap alatt. Fertő tavat kerültük, és nagyon, nagyon szép volt. A hét közepén-végén lesznek fényképek, majd felteszem az elérhetőségét, ha kíváncsiak vagytok. :-)
858. Tóth Ádám (válaszként erre: 853. - Freeatlantis)
2008. szept. 29. 08:44
Lejjebb írtam, hogy én vagyok itt az egyetlen aktív fórumozó pasi, mert akkor még nem láttam, hogy te is az vagy. Na, ezt szívom vissza. :-)
2008. szept. 29. 08:44
34,9? Az alacsony szerintem, de nem vagyok benne biztos. Most légy erős, most nagyon nehéz, de jobb lesz ez! Csak rá ne gyújts! :-)
2008. szept. 29. 08:35

Sziasztok, szia Siri. Sajnálom, hogy ilyen szarul vagyok, remélem hamar elmúlik. Nekem is volt egy olyan szitu tegnap, hogy eszembe jutott a cigi, de szerencsére megnyugtattam magam. Tudom, hogy utána sokkal rosszabbul érezném magam, mint abban a pár percben, amíg elszívnék egy szálat. Szóval nem éri meg! :)

Ádám, milyen volt a bicajtúra?

855. Siri
2008. szept. 29. 08:14
Szóval itt a depis és már mindjárt öngyi leszek Siri! Remélem ez is csak egy pár napig fog tartani és már megint minden rendben lesz. A tapasszal egész jól éreztem magam hát itt a bőjtje. Most éppen a minjárt megfagyok szindromám van. Azt gondoltam hogy biztos beteg vagyok és megmértem a hőmérsékletem 34,9 volt az is nagyon durva nem???
854. Siri
2008. szept. 29. 08:12
Sziasztok! Pénteken szerettem volna 3. fokú tapaszt venni, de hát sehol nem kaptam és képzeljétek el vasránap le is tettem a tapaszt. Hát azóta teljesen kész vagyok egyfolytában hőgutám van minden 5 percben vagy fázok vagy meleg van sík ideg vagyok Szóval nagyon de nagyon nehéz!!! Mellette összevesztem az anyuékkal olyan szinten hogy még ma reggel is ezen bőgtem, a másik nehéz dolog a szülőkkel együtt élni és mindig befogni a számat meg lenyelni a sok-sok hülyeséget.
853. freeatlantis (válaszként erre: 851. - Tóth Ádám)
2008. szept. 28. 19:03
Valóban nem vagyok nő, de mit szívsz vissza?
2008. szept. 28. 12:40
látom,hétvégén nem nagyon vagytok gépnél:)csak annyi,h 23. cigimentes nap...jeeeee:D(lassan a gyogyszer is elfogy,és akkor beszámolok,h "fuggo lettem"-e:P)
2008. szept. 26. 23:20
Basszus, Freeatlantis, te is pasas vagy (most néztem csak)!! Mindent visszaszívok! :-DDD
850. Tóth Ádám (válaszként erre: 848. - Freeatlantis)
2008. szept. 26. 23:17
;-)
849. Tóth Ádám (válaszként erre: 847. - Dancingqueen)
2008. szept. 26. 23:16

Nincs a kávéval semmi baj, csak magas (volt) a vérnyomásom, és ezért abbahagytam. Különösebben nem voltam nagy kávés, nem is nagyon hiányzott.

A tea mellett (számomra) több érv is szól, ilyen pl. a változatosság, az íze, a hangulata. A teában amúgy nem koffein, hanem taurin van, ami azért picit máshogy hat.


Nekem amúgy már rég aludnom kéne, de még csak most pakoltam össze, meg tettem rendet. Holnap jönnek a csajok trécselni, én meg nem leszek itthon (Fertő-tó túra), és rendnek kell lennie! :-) Jó éjt mindenkinek!

848. freeatlantis (válaszként erre: 802. - Tóth Ádám)
2008. szept. 26. 21:55
Hehe, ezt én mutattam :-)
847. dancingqueen (válaszként erre: 846. - Tóth Ádám)
2008. szept. 26. 16:23
légy üdvözölva akkor a sok csajszi között te "egyetlen aktív fórmozó srác":)de miért nem isztok kávét???Vagy mi ez az "abbahagytam" a kávét dolog?mi vele a baj?a teában is van koffein:P(azt viszont csak akkor iszom, ha beteg vagyok,egyébként soha
2008. szept. 26. 16:16

Ja, és én már 4 éve nem kávézom, helyette tea, nagyon sok cukorral és mézzel. :-)


Amúgy én vagyok itt az egyetlen srác. :-D Legalábbis az "aktív" fórumozók között.


Na tényleg lépek, sziasztok-sziasztok!!!

2008. szept. 26. 16:15

Ja jövő hét elején teszek fel képeket, én is szoktam nézni a tiéteket. :-)


Szombat vasárnap megyek haverokkal Fertő-tó körüli bicajtúrára, és nagyon korán kell kelnem (4 órakor!)


Kajálásban egyébként nagy segítség a barátnőm, ő nagyon egészségesen eszik. Mióta vele vagyok, én is jobban odafigyelek. Régebben alig ettem zöldséget meg gyümölcsöt, most már simán veszek magamnak pl. egy paprikát a vacsimhoz.


Mindenkinek kellemes füstmentes hétvégét!

2008. szept. 26. 16:12

Juj, ki kellett mennem, most jöttem vissza, de már lépek is.

Kilók? Hát elkezdtem nasizni, miután letettem a cigit, aztán feleszméltem, hogy na neeeee, és kidobtam otthontól minden nasit. Azóta kicsit jobban odafigyelek az étrendemre, meg sokat mozgok.

Plussz kilók nem jöttek, maradt a 92 kg fix. Elkezdtem járni edzeni is (egy barátom az "edzőm"), pár hónap múlva annak is meglesz az eredménye. Remélem.

843. a9338a7669 (válaszként erre: 841. - Dancingqueen)
2008. szept. 26. 15:58
Kettőt egy csapásra :) Neked elég jó szerintem, ha még nem híztál. Hallottam olyat, aki már az első héten kapásból 4 kilót szedett fel. Én is mérem magam minden nap, még eddig nincs változás. Na most lépek tényleg, kitartás neked Dancingqueen és jó hétvégét!
2008. szept. 26. 15:46
hazamenőknek jó hétvégét-én sajnos nem tudok jönni akkor,csak melóhelyen gépezek. Én még bent leszek egy ideig(jóóóóó ideig). Valaki szolidáll velem?:)
841. dancingqueen (válaszként erre: 838. - Myrad)
2008. szept. 26. 15:45

köszi Myrad:)igyekszem. Mesélj, hogy sikerült ledobnod a kilókat?Én azért mértem-és mérem magam-minden nap cigi letevés óta, hogy fel tudjam jegyezni, ha híztam...de szerencsére(koppkopp)eddig egy deka sem jött fel(bár ennek ellenére persze rámférne egy minimum 5-ös mínusz),de azok nem a ciginek tudhatók be.Egyébként,én is hallottam,hogy leteszi az ember,meghízik. Egyesek azt modnják azért,mert nassoltak,mások azért,mert az anyagcsere lelassult...Szerintetek?Eddig 21 nap,és deka sem jött fel-remélem így is marad.

Többi leszokott: kilók terén nektek mi volt?

Szerintem csak azért lehet érdemes mindkettőbe belefogni egyszerre, mert akkor igazán tudsz figyelni a testedre,az evésre, a kilókra, és inkább el kell menni futni, mint rágyújtani. Egy csapásra kettőtől megszabadulni(szerintem kábé ugyanannyi szenvedéssel) érdemesebb, mint kétszer hónapokig nyúzni magunkat. Egyszer legyünk túl rajta, mint a foghúzáson, és utána jöhet az ÖRÖM E BÓDOTTÁG:)

840. Myrad
2008. szept. 26. 15:40

Jó hétvégét mindenkinek!


Én most hazalépek, talán pihenni is tudok, bár annyi dolgom van még, hogy a fele is sok és ha kettő lenne belőlem is nehezen győzném...


Sziasztok!

839. a9338a7669 (válaszként erre: 831. - Myrad)
2008. szept. 26. 15:37

Valahogy én is így jártam egy tavaszi-őszi kiskabáttal, amit pár hónapja szépen eltettem, erre most, hogy hűvösebb volt előkaptam, hát azt hittem elhányom magam... Pedig nem is használtam sokat azt a kabátkát, tehát nem is bagózhattam benne túl sokat és mégis. Most megy a mosásba :)

Dancingqueen, én is fogyózom is a leszokás mellett. Pedig állítólag nem jó a kettő együtt. Minden nap megmérem magam, és így talán nem szalad el velem a ló. Legalábbis remélem. Az updatebe kezdtem bele, remélem sikeres lesz. Na de ez egy másik téma :)

Jó hétvégét mindenkinek, nemsokára megyek haza :)

838. Myrad
2008. szept. 26. 14:59
jah, a másik hülyeség, ezt itt szeretném veletek megosztani, csak hogy megnyugodjon mindenki... =) én amikor leszoktam, borzalmasan meghíztam... nem jöttek rám a ruháim, el sem tudtam képzelni, mi lesz így velem, már azon agyaltam, visszatérek a cigire, amikor egyszer csak megállt... 67 kiló voltam ekkor.. most 57 vagyok =) azt hiszem no comment... nekem valaki azt mondta, hogy amit egyszer a cigi után felszedsz, soha többé nem megy le.. na erről ennyit...
837. Myrad (válaszként erre: 836. - Dancingqueen)
2008. szept. 26. 14:57
ügyi vagy, hajrá =)
2008. szept. 26. 14:54
jah,csak hogy nyoma legyen az utókornak,és a világhálón: 21. tiszta napom!!!!:)(plusz elkezdtem most fogyót is,meglátjuk mennyire megy a kettő együtt)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook