Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Divatos télikabát fórum

Divatos télikabát (beszélgetős fórum)


2016. szept. 4. 21:22

Ne divatos legyen, hanem meleg, könnyű, pihe-puha ;)

nekem ez a szaladgálósom, életem legjobb kabátja, még sosem fáztam benne, akármilyen hideg is volt. A színe is, a fazonja is időt álló.


[link]


Ezen kívül van sötétkék, szürke, bézs, és barna kabátom, rövid, és van hosszú, elegáns. Gondolom, egyik sem túl divatos ;) Részint mert fogalmam sincs, hogy mi a divat, másrészt mert utálom ha úgy érzem, hogy folyton szembe jövök magammal ;)

21. Cic*Mic (válaszként erre: 20. - Channa*)
2016. szept. 4. 13:08
Köszönöm :)
20. Channa* (válaszként erre: 18. - Cic*Mic)
2016. szept. 4. 11:30

Nekem ilyenek vannak:

[link]

Az enyém grafit szürke és kapucnis


[link]

Az enyém keki.


[link]

Ez fekete.


És van egy ilyenem, ami nem kapucnis. állítható a derékbőség és sötétkék-

[link]


Azt hiszem ezek nem nyanyásak, divatosak is és konzervatívak is.


Én a szőrös kapucnit nem szeretem, ha kapucni, akkor legyen sima és ne szőrös.


Én ezeket a színeket szeretem télikabátba, mert nem kényesek:

fekete, sötét szürke, keki, sötétkék.


Volt már világoskék és fehér dzsekim, de azokat akár naponta is moshattam volna, de csak hetente mostam.

19. 6496c360f6 (válaszként erre: 18. - Cic*Mic)
2016. szept. 4. 10:04

Szerintem a szövetkabát akkor néz ki jól, ha térd föléig ér. A többi amit ezzel kapcsolatban kérdeztél, totál az egyéni stílusodtól függ és attól, hogy milyen színű és stílusú a többi cuccod pl cípő, táska.

Szerintem a parka elég sportos és van amelyiknek kivehető a bélése. Abból burgundit vennék most szerintem, de nem azért mert az a divat, hanem mert szeretem azt a színt. Egyébként az idei divatszínek a rózsakvarc és púderes világoskék(nem jut eszembe a speckó neve) ezek egyrészt nem téli színek másrészt nem is jók télikabátban szerintem.

2016. szept. 4. 09:55

Igazabol a divatos alatt annyit ertettem, hogy ne legyen olyan, mint amit a szuleim hordtak 30 evvel ezelott :)


Tehat szeretnek egy szovetkabatot.

De vannak bennem kerdesek.

Fekete legyen, vagy szurke?

Kapucnis, vagy galleros?

Vagy leveheto kapucnis?

Szormegaller?

175 cm magas vagyok, homokora alkat, eros testalkat, nekem milyen hossz all jol? (bokaig ero kizarva)


Szeretnek egy sportosabb kabatot is.

A bomber nekem tuti nem all jol, es a pufi, hurkas tipus sem.

2016. szept. 4. 09:39
Csak az a gondom az ilyen eppen aktualis divatos telikabatokkal, hogy nagyon nem olcsok; 1-2 tel mulva pedig szinte nevetsegesnek tunik benne az ember; telikabatot pedig nem 1-2 evre veszunk.
2016. szept. 4. 09:32
Tudat alatt mindenki foglalkozik a divattal. Ha nem a divattal, akkor egy adott csoport viseletével. Mint pl az a goth kabát. Mindenki tartozni akar valahová. :)
15. Channa* (válaszként erre: 12. - Cippora)
2016. szept. 4. 07:26

:D

Igen, légy szíves fotózd le, ha nem gond!

14. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cic*Mic)
2016. szept. 4. 00:31

Ne azzal foglalkozz, hogy mi a divat, hanem azzal, hogy mi áll jól, és neked mi tetszik!

Nekem van hosszú, fekete szövetkabátom és van rövid fekete, mosható, valamint combközépig érő drapp mosható kabátom is. Nálam fontos, hogy mindig legyen kapucnija.

13. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 2ab16d5612)
2016. szept. 4. 00:28
Nekem egy hasonlóm volt királykékben jó pár éve, de akkor még hatalmas válltöméssel. Imádtam, különösen a színe miatt.
12. Cippora (válaszként erre: 6. - Channa*)
2016. szept. 3. 22:12

De nagyon szíveden viseled,hogy helyesen csak és kizárólag arra válaszolhasson az ember amit más kérdezett.Ha a kérdező többet szeretne tudni vagy reklamálni,majd megteszi ő,jó?

Képet szerettem volna linkelni,de már nem találtam,azért írtam a márkát és az árat,tud viszonyítani belefér-e neki,illetve tetszik-e a stílus,akkor utána tud nézni milyenek vannak,lesznek még.

De ha igényled a te kedvedért lefényképezem és belinkelem,csak hogy ne tudj mibe bele kötni...

11. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - 2ab16d5612)
2016. szept. 3. 20:27
Remélem, karira megkapod. :)
10. 2ab16d5612 (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2016. szept. 3. 20:24
Tudom :)
9. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - 2ab16d5612)
2016. szept. 3. 19:54
Szíp!:)
2016. szept. 3. 18:45

[link]


Valami ilyesmit imádnék.

2016. szept. 3. 18:40

Nekem olyan hosszú fekete velúr van. Olyan kicsit vámpíros. Nagyon szeretem de már jó lenne lecserélni. Egyelőre nincs méltó utódja.


Jó lenne ha vörös szatén lenne a bélése. Fekete és hosszú fazon. Anyaga (majdnem) mindegy csak meleg legyen.

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Cippora)
2016. szept. 3. 13:53

Jó, de milyet vettél?


Azt hiszem nem az árát kérdezte a fórumindító:DDDD


Én a térdig érő szövetkabátomat kb. 10 éve vettem 17 eFt-ért, a dzsekimet 3 éve 12 eFt-ért, a másik dzsekit 8 eFt-ért, a vászonkabátomat 10 eFt-ért.


Azt hiszem ebből semmi nem derül ki.


Ja, van amit C und A ban, van amit Orsay-ben, van amit piacon, stb. vettem. Egyik sem jobb a másiknál.

2016. szept. 3. 13:40
my77-be vettem tavaly kettőt is,nagyon szeretem.Igaz 15.000/db,de nem is egy-két szezonra veszem.A kínaiakban is 7000-8000 egy kabát és a többsége elég gagyi.
2016. szept. 3. 13:25
Ja! Meg a bombert szoktam látni mostanában. Szerintem kezd visszajönni.
3. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - Cic*Mic)
2016. szept. 3. 13:23
Szerintem a parka még mindig divat lesz. Átmenetesnek meg szövetkabi (bőr betéttel esetleg) meg bőrdzseki. Ha a dzsekit most venném, valami krém árnyalatban venném, de már van egy fekete. Meg szerintem a katonai minta is divat farmer vagy vastag vászon anyagon.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Cic*Mic)
2016. szept. 3. 12:24

Én sosem azt nézem, hogy mi a divat, hanem azt, hogy nekem mi tetszik és mi áll jól.


Nekem van többféle télikabátom. Van pl. pufi dzsekim (rövid és combig érő), térdig érő karcsúsított szövetkabátom, sportos steppelt combközépig érő vászon kabátom, stb.


Én azt szeretem, ha egy kabátnak van fazonja, azaz karcsúsított. Az egyenes vonalú, színes nekem nem jön be, így nekem sötét szürke, fekete, sötétkék és keki kabátjaim vannak.

2016. szept. 3. 12:09

Tudom, hogy nem eppen aktualis a tema, de en mar nezegettem a telikabatokat (egyelore webshopokban), es nem igazan lattam olyat, ami tetszene.


Szerintetek milyen egy divatos telikabat?

Mi az ami ciki? (pl. lakk hurkas dzseki)

Ha van ra mod, linkelhetnetek kepeket, azokrol amelyek nektek tetszenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook