Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Desztillált víz fórum

Desztillált víz (beszélgetős fórum)


28. Andarea64 (válaszként erre: 27. - 55Judit)
2021. máj. 22. 21:50
Kedves Judit! Én most kezdtem foglalkozni ezzel a témával, így találtam erre a fórumra. Érdekelne, hogy iszod-e még a desztillált vizet.
2018. dec. 11. 15:47
26. 55Judit (válaszként erre: 25. - Guipapa)
2018. dec. 11. 08:29

Na végre már hogy van valaki aki nem becsmérli a deszt víz fogyasztást.

Mióta iszod? Van pozitív tapasztalatod?


Az én készülékem jóval drágább volt. Van benne a víz kivezetésnél olyan szűrő is, ami kiszűri azokat az anyagokat, melyek desztillálással nem távoznak. Pl. benzin, benzol származékok, és azokat a szennyező anyagokat melyeknek a forráspontja nem azonos a vízével.


Mikor először nyitottam fel a desztilláló tetejét nem hittem a szememnek. 3.8 l vizet készít az enyém egyszerre. Az edény alján ennyi víz lepárlása után vastagon állt a bűzös szutyak. Még ma sem tudom feldolgozni hogy ez előtt ezt megittam és az ételbe főztem. Döbbenetes. Ha pedig mosogatás után mondjuk egy pohár maszatos maradt kicsit, újra mostuk, pedig ahhoz képest amit megittunk belőle, az semmi sem volt. :))


15.-én lesz 1 hónapja hogy deszt. Vizet iszom. Kezd javulni a közérzetem, ami nálam, 64 évesen egy rakás egészségi probléma mellett csak a víztől, csodálatos!!

2018. dec. 11. 07:59

25-30 e.FT-ért kapható egy valódi desztilláló készülék.

Naponta egy evőkanál szemét megivásától mentesít.

Minden kétkedőt meg tudok győzni pl. egy ebből készített teával, vagy kávéval.

2018. dec. 9. 19:56

Kihalt a téma? Hahó!

1 hónapja iszom a desztvizet, érdekelne azok véleménye akik régebben fogyasztják. Okoskodók megkímélhetnek, mert nem szeretnék semmi mást kérni, csak fogyasztói tapasztalatot. Köszönöm.

2015. szept. 26. 06:31
Hát egy biztos, hogy a 3 hetes desztvíz ívás kifejezeten egészséges. prosztatta gyuladásomat sec perc alatt 3 nap alatt eltüntette. Ha ez nem egészséges, akkor a gyógyszer amit adtak az miért nem tüntette el? Hmmmm. 35 napig zanatott szedtem erre golyómból a segembe ment arra 1 hétig birtam míg csalán kiütés lett a vége. Ez a méreg desztvíz 3 nap alatt elintézte. ne ígyatok mert egészségesek lesztek tőle és nem lesztek jóbban az állammal.
2015. máj. 10. 03:33
Ja ha gépet akarnak eladni neked, akkor olcsóbban kijössz, ha forralással csinálsz desztvizet vagy esővizet iszol. Mostanában elég nagy divatja van ezeknek a víztisztító meg szűrő gépeknek, jó nagy marhaság az egész, dehát mindenkinek pénzt kell keresni valahogy, ha máshogy nem, hát népbutítással.
21. inf3rno (válaszként erre: 1. - Kalitka74)
2015. máj. 10. 03:31
Én személy szerint nem, és nehezen hiszem, hogy bármire használna. Egyébként kivonja a sót a szervezetedből, és ezért kiszárít. Mondjuk ez sem baj, mert a boltban nem igazán lehet desztvizet kapni, csak ioncseréltet, ami totál más. A desztvíz a levegőből hamar beoldja a széndioxidot és savas lesz, illetve a műanyag palackból is kiold dolgokat, szóval nehéz jó minőségben hozzájutni. Analitika laborban is helyben állítják elő minden nap. Salakanyag, ilyesmi szempontjából teljesen lényegtelen, hogy csapvizet vagy desztvizet iszol, nem ettől fogsz meggyógyulni.
20. guipapa (válaszként erre: 1. - Kalitka74)
2015. máj. 5. 10:08
Nyolc éve csak deszt vizet fogyasztok, ivás, tea, kávé, különleges levesek...Kedvenc szobanovényeim is néha részesülnek, megköszönik. Ha több időre elutazom a kocsi csomagtartójában van 2x5 liter deszt.viz. Hogy milyen betegségekből gyógyultam ki az egyelőre maradjonak a mesék birodalmában.
2014. jan. 22. 16:11
Azt meg tudja mondani valaki, hogy a víztisztító berendezések milyen elven működnek?
2014. jan. 21. 08:00

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

Bocsánat, hogy eddig nem válaszoltam.

Az a helyzet, hogy igazán arra lettem volna kíváncsi, hogy konkrétan ivott/iszik-e valaki deszt.vizet. Mert az, hogy csakúgy általában nem hiszünk valamiben, az kevés. Szóval konkrét tapasztalatokra voltam kíváncsi. De köszönöm!

17. Krisz42 (válaszként erre: 15. - D7ba7bf7ff)
2013. dec. 7. 16:36
Én is erre gondoltam.
16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2013. dec. 7. 16:10
Csak a szervetlen anyagok ürülnek ki.
15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Kalitka74)
2013. dec. 7. 16:09
Minden betegség a mérgeződés mértékétől függ. És mivel ez méregtelenít, így a betegségek is eltűnnek, tehát VAN GYÓGYHATÁSA!
14. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Kalitka74)
2013. dec. 7. 16:08
99,8 %-os tiszta víz. Halott víznek is hívják, mert csírátalanít mindent ami káros, alacsonyrendű. A ráksejteket is összezsugorítja. De nem bolti desztillált víz, hanem géppel előállított. 60 ezer körül mozog. 4 óra alatt állít elő 4 litert. Az nagyon sok, mert nem egyszerre iszod meg. Intenzív méregtelenítő hatása van. Talán a legjobb ilyen szempontból. Én már ittam, van is. Átrendezi az étkezési szokásaidat. Rájössz arra hogy egy csomó minden már nem kell.
2013. dec. 7. 12:35
A desztillált víznek semmiféle gyógyhatása nincsen.Nem kevered a bio boltban kapható oxigén dúsított vizekkel? (bár én azokban sem hiszek...)
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. dec. 7. 11:21

"gyógyulás céljából"

Így kérdezte. Ez nem azt jelenti, hogy gyógyításra szeretné használni?

Nem látok különbséget.


De mindegy is, úgy néz ki tojik a fórumra, felesleges nekünk itt vitázni. :)

2013. dec. 7. 11:10
Az tény,h gyógyhatása nincs,de nem is ezt kérdezte,hanem hogy gyógyuláshoz használt-e vki.Van,ahol kimondottan ajânlják.
10. andi6020 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. dec. 7. 11:03
Ha ez így is van, gyógyhatása akkor sincs.
9. 17aadc1082 (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2013. dec. 7. 10:54

Nem azt mondtam, hogy nem kell inni, hanem hogy nem a desztillált víz hozza el a kánaánt, és hogy nem méregtelenít.

Mondjuk felőlem mindenki azt iszik, amit akar, csak tudomásul kell venni, hogy nem gyógyszer, még csak nem is gyógyhatású. Ha az lenne, minden orvos azt írná fel, és gond meg lenne oldva.

8. Krisz42 (válaszként erre: 6. - 17aadc1082)
2013. dec. 7. 10:49
Ha nem iszol vízet,akkor szépen lerakódik,nem a májhoz kerül,hanem olyan helyre,ahol könnyű elraktározni.Egyébként is,amit bőrön át viszel be,az nem fog a májhoz kerülni.
2013. dec. 7. 10:47
A vízvben található ásványi anyagok nagy része nem hasznosul a szervezetben, mert nem szerves, így csak lerakódik, ezért nem egésséges a magas ásványi anyag tartalmú víz. Én euróba legalacsonyabb ásványi anyag tartalmú természetes forrásból származó vizét iszom.
6. 17aadc1082 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. dec. 7. 10:43
Ja, mert ki. :) Bár a mérgeket nem a víz mossa ki, hanem a máj és az epe méregtelenít.
2013. dec. 7. 10:30
A csapvìznél egészségesebb és jó,mert tiszta vízet viszel be a szervezetedbe,ami a mérgeket,salakanyagot ki tudja mosni.
2013. dec. 7. 10:12
nincs gyógyhatása.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kalitka74)
2013. dec. 7. 07:55
Mit szeretnél vele gyógyítani?
2013. dec. 7. 06:38

Szerintem nincs gyógyító hatása, hiszen a desztillálással eltávolítanak egy csomó ásványi anyagot, amelyre a szervezetnek szüksége van.

Milyen betegséget akarsz így gyógyítani?

2013. dec. 7. 06:05
Érdekelne, hogy gyógyulás céljából ivott valaki desztillált vízet? Tapasztalatokat szeretnék kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook