Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt valaki, aki huzamosabb ideje iszik desztillált vagy fordított ozmózisos (Ro) vizet? fórum

Van itt valaki, aki huzamosabb ideje iszik desztillált vagy fordított ozmózisos (Ro) vizet? (tudásbázis kérdés)


8. pteri (válaszként erre: 6. - Qwert1234)
2020. nov. 20. 20:07
Kizárt dolog, hogy ezt javasolnák.
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Qwert1234)
2020. nov. 20. 19:32
Innen nem látszik nagyon élesen, hol is olvastad "mintha". Én hiába keresek WHO-állásfoglalást.
6. qwert1234 (válaszként erre: 5. - NomNom)
2020. nov. 20. 16:07
Viszont én úgy tudom hogy a who viszont javasolja a desztillált víz fogyasztását. Legalábbis mintha egyszer valahol ezt olvastam volna. Vagy rosszul tudom?
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. nov. 20. 08:58

Ez:

[link]


És mit mond erről egy szakértő? A Webbetegen az orvos a következő magyarázatot írta egy kérdésre: "A desztillát vizet nem emberi fogyasztásra készítik, hanem olyan ipari és háztartási alkalmazásra, mikor káros a víz ásványianyag tartalma. Az esővíz természetesen tartalmaz ásványi anyagokat, így téves lenne a desztillált vízzel azonosítani. Nem ismert a desztillált víz fogyasztásának semmilyen pozitív hatása, kizárólag a só-víz háztartásunk károsítására alkalmas. Fogyasztását nem javaslom!"

4. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. nov. 20. 08:24
És mi a hatása a deszt. víz ivásnak? Észre vettetek valamit magatokon? Változott valami a szervezetetekben?
2020. nov. 20. 05:47
Van itt valaki, aki huzamosabb ideje desztillált vagy fordított ozmózisos (ro) vizet iszik? (beszélgetős fórum
2020. nov. 20. 00:20
Talán 55Judit tudja, ő sokáig ivott (vagy még mindig iszik) desztillált vizet, és egészségesen táplálkozik. Lehet, hogy csökkentette a sót is.
2020. nov. 20. 00:15
Elsősorban nem arra lennék kíváncsi hogy lehet-e inni,mert azt tudom hogy igen, hisz több embert is ismerek akik már nagyon régóta isszák, viszont ők elég sok sóval is eszik az ételeiket. Én nem fogyasztok sok sót, kb ilyen 5g-ot naponta, mivel nagyon sok gyümölcsöt eszem. Van itt olyan aki már régóta iszik desztillált vagy ozmózisos (ro) vízet és kb annyi sót fogyaszt csak mint én?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook