Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dekupázs, de okosan fórum

Dekupázs, de okosan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dekupázs, de okosan

25. micimacko72 (válaszként erre: 24. - Ibi75)
2009. dec. 14. 17:11

Szia!

Tényleg gyér a forgalom. Pedig karaácsony tájékán biztosan többen foglalkoznak ezel a technikával. Szép ajándékokat lehet késziteni. Mi csak képeket készitettünk kisfiam szobájába, de nagyon élvetük. A gipszet is mi öntöttük formába hozzá :-)))

24. ibi75
2009. dec. 14. 14:54
kár, hogy kihalt ez a fórum :(
2008. aug. 27. 16:53

szia, kicsit ki szeretném egészíteni a cikket.


Én mindenhez tapétaragasztót használtam. Fára, üvegre és fémre is. Semmi gondom nem volt vele.


Nagyon szeretem használni a vasalható közbélést. Rávassalom a szalvétát és úgy vágom ki azzal együtt. Ezzel anyagszerű lesz a minta. Remekül lehet használni fa dobozokra, konzervdobozokra, da akár sima anyagra is.

2008. máj. 25. 10:05
Nekem is tetszetek a cikkben le írt ötletek!
2008. febr. 25. 14:51

Sziasztok! Ha vam kedvetek nézzetek be ide: www.kreativoldal.5mp.eu

Még szerkesztés alatt van az oldal,de a pályázatra már lehet jelentkezni.

Ha van egy jó ötleted küldd el és falrakom az oldalra. (A munkaáról küld egy fotót és rövid leírást,ill egy nicket vagy nevet,amit a beküldőhöz írhatok.

E-mail címem:ani8791@citromail.hu

2008. jan. 29. 23:35
Sziasztok!Kár,hogy ez a topik nem él,pedig érdekes lehetett volna!!!!!Úgy tűnik senkit nem érdekelt!
19. d'or
2007. aug. 17. 14:54
szio,en mar irtam a masik rovatba,de azert ide is irok ,hogy gyujtottem sokaig a teafilterek kis papirjat, most is van meg rengeteg, otletek mit tudok belole csinalni..nem hajtogatni szeretnem hanem inkabb vmi képet..stb dekuzni??
2006. nov. 16. 16:29
Remélem, nem számít reklámnak, de a www.dekupazs.freeblog oldalon van sok ötlet :)
2006. nov. 9. 13:35

Efco lakk spray volt, és sajnos este csináltam, hagytam száradni, reggel pedig megláttam és azt hittem, megvakulok a színétől. :)

A szín nem, csak a tónus változott meg, de az pont elég.

16. 'szti
2006. nov. 9. 13:00

egyébként szerintem amíg nem száraz, addig le lehet mosni (én legalábbis vízoldható festéket-lakkot szoktam használni)

száradás után már csak lecsiszolni lehet róla festékkel együtt

nem vagyok profi, csak így gondolom :-)

15. 'szti (válaszként erre: 13. - Greentee)
2006. nov. 9. 12:57
milyen lakkot tettél rá, hogy megváltozot a színe?
2006. nov. 9. 12:40
Köszönöm. :)
13. greentee (válaszként erre: 11. - Bb2f4e28dd)
2006. nov. 9. 12:39

Hát... :) Tulajdonképp csak ötleteket gyűjtök egyelőre.

Bár tegnap trabantkékké varázsoltam az eleddig királykék dobozomat egy réteg lakkal, és lövésem sincs, mivel segíthetnék rajta, szóval ötletelhetünk. :)

2006. nov. 8. 14:28

Jamina!

Nagyon sok ötletet loptam a cikkből. Jön a karácsony és a gyerkőcökkel mindig csinálunk a mamiknak, unokatesóknak ilyen ajándékot. köszi

11. bb2f4e28dd (válaszként erre: 10. - Greentee)
2006. nov. 8. 12:36
Ha van bármilyen kérdés, én szívesen válaszolok...
2006. nov. 3. 22:58

Sziasztok.

Lehet tudni, miért halt meg ez a topik? Pedig érdekes lehetett volna hosszabb távon...

9. szamocinka (válaszként erre: 4. - Bb2f4e28dd)
2006. jún. 29. 17:30

Nagyon klasszak, nagyon ügyes vagy! :-)

Én is nagyon szeretek dekopázsolni, mert nagyon sokoldalú dolog. Persze más barkácsolós dolgokat is nagyon szeretek. :-)

8. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - Szika)
2006. jún. 5. 02:31

Akkor Apud is McGuyver :D...


Persze azért tényleg vannak olyan férfiak, akik nem mindent tudnak megszerelni :). Apám is ilyen féle. Egy villanykörte is kifog rajta... Na azért nem, de majdnem. Úgyhogy nálunk a nők csinálnak mindent :). Villanyt, csapot, viedót stb szerelek...


Az jó, ha viccelődés van ebből :). Mert akkor legalább sértődés nincs :D.

7. szika (válaszként erre: 6. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 22:01

Én apukám is az. De még mennyire. olyan megoldásai vannak, oylan hihetetlen dolgokból, hogy én már csak pillogok. :))))))

Büszke is vagyok rá nagyon. Párom viszont apa elnevezése után Pál. Rontó Pál, Pató Pál, palimadár. Mikor-mi. Egyébként nem erre keresztelték annó a szülők, de apa új elnevezése elterjedtebb nálunk. ja mondanom sem kell, ha elejtek valamit, akkor én leszek rögtön a pálné..persze nagy vihogások közepette :))))

6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Zoja)
2006. jún. 2. 16:25

Legyen is önbizalma :))), másképp nem tudná összerakni.

Kész McGuyver a párod :DDDD.


Remélem összejön.


Jah, a fényképezőgép rajtam is kifogott egyszer, de megmutatta a szerelő, hogy mit nem csináltam jól :), így végül a kis gép (egy újabb fajta tükörreflexes Zenit) működött még sokáig. Bár a szerelő megkért, hogy ne szedjem én szét máskor, bízzam "szak"emberre... Aha... hogyne, majd ha nem tudok vele mit kezdeni, majd akkor :).

5. zoja (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 15:49
Ez nem egyszerű valóban.Azért önbizalma is van.Kijelentette ő mindent meg tud csinálni.Pl rommá eset antikbútort,asztalos után elb.. lépcső (Mester elvavarva,előler lenyelve)Mindent szétszed de össze is rakja ,álltalába helyrehozva.de azárt a fényképezőgép kifogott rajta,kiskosárba végezte.
2006. jún. 1. 06:40

Ha vkinek kérdése van dekuval kapcs., szívesen válaszolok.

Ütletadónak itt az oldalam:

[link]

3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Zoja)
2006. jún. 1. 00:29

Juj, sok sikert hozzá :))))), majd monca, hogy milyen lett.

Ügyi a pasi :D, ha ilyenbe belefog :)))

2. zoja
2006. jún. 1. 00:26
na majd kiderül hogy boldogul a férjem evvel.A kicsi szobáját csinálja és bizonyos bútorokat ezzel a teknikával fogja díszíteni.
2006. máj. 31. 05:40
Ha valaki beleszerelmesedik a dekupázsba, sajnos rá kell jönnie, hogy az alapanyagok, eszközök bizony elég sokba kerülnek a hobbiboltokban. Mit tesz ilyenkor az élelmes kézműves? Helyettesít.

Ugrás a teljes írásra: Dekupázs, de okosan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook