Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceniek, Klinika vagy Kenézy? fórum

Debreceniek, Klinika vagy Kenézy? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 29. 06:04
Végül is a kenézyben szültem. Nem volt fogadott orvosom. Két fájás közöttlibbent be, ma sem tudom, a nevét . De minden nagyon rendben volt. Nagyon kedveseket fogtam ki. Sajnos a szüléetés után problémák léptek fel, ugyhogy át kelett mennünk a klinikára,és aztóa is ott dekkolunk, De azt hiszem, mégsem bántam meg hogy a kenézyt választottam. Ha egyszer lesz második babánk szintén ott szülöm majd meg,hátha olyan szerencsés leszek mint most. Csak a babám gyógyuljon most föl :(
2014. jan. 17. 13:34

Szia!


A klinikát most nyáron újították fel, nagyon jó lett itt is 2 szobához tartozik egy fürdő!

Ha gyerekkel bármilyen probléma van őt viszik a klinikára és te meg maradsz a kenézybe ha azt választod (ami szerintem lelkileg nem tesz jót)!

Ha a klinikán szülsz meg csak a folyosó másik végére viszik ha bármi gond van és nyugodtan ott lehetsz vele!

2014. jan. 16. 14:01
Kenézybe 2,3 ágyas szobák vannak saját fürdővel 2 éve újították pont mielőtt szültem ,tiszta szép a szülőszoba szintén
9. Mirtus30 (válaszként erre: 5. - Kismanóm)
2014. jan. 15. 17:50
Szia! Ez nem igaz, mert most már a felújítás után szinte majdnem minden szobának van fürdője max. 6-an használnak egyet. 4 vagy 5 szoba van amiben még nincs.
8. Kismanóm (válaszként erre: 6. - Bmaresz88)
2014. jan. 15. 14:57
Igen ahány ember annyi tapasztalat. van aki fogadott orvost ,és csunyán bántak vele, van aki nem ,és jó ellátást kapott. nem könnyű, Csak elég érzékeny is vagyok, főleg a babavárás óta.. nem szeretném ha a bab inná meg a levét :)
2014. jan. 15. 14:55

Kenézyben egy és 2 ágyas szobák vannak, szép nagyon. Néhány éve újították föl. És 2 szobához van egy szép tiszta fürdő. Szóval nekünk hármónkra volt egy fürdő.

Úgy van, hogy belépsz egy előtérbe, ott a fürdő meg van még két ajtó, a két szobának..szóval teljesen külön van.

Én ajánlom nagyon.

2014. jan. 15. 14:51
Szia!Mindkét gyerekem a klinikán szültem volt fogadott dokim!Mindkettő szülés jó volt mindenki odafigyelt minenre nem volt semmi gond!Szülésznő is jó volt és a nővérkék is kedvesek voltak és nagyon készségesek!Mindenben segítettek.A gyerekorvosok is kitünőek.A te döntésed hol szülsz.Mindenhol vannak szóbeszédek, mindenkinek más más tapasztalta van,mind orvos ,szülésznő,gyerekorvos,kórház.ÉN ajánlani tudom.
2014. jan. 15. 14:49
Az igaz hogy a klinikán sok emberre jut egy fürdő a Kenézyben max 4 főre? Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 15. 14:46
Én a Kenézyben szültem, és semmi rosszat nemtudok róla mondani! Nyilván a Klinika is jó.
2014. jan. 15. 14:41

Szerintem mindegy, attól függ, milyen az orvos, akit választottál, vagy ha nem, akkor aki éppen ott lesz.


Ami még fontos, a gyerekorvos. A klinikán ott a gyerekosztály a szülészten belül.

A Kenézyben már nincs fekvő, viszik a klinikára.

Nekem ez fontosabb lenne.

2014. jan. 15. 14:37
Klinika is jó,a Kenézyt nemrég újították fel ,teljesen első osztály minden.Első gyerkőcöt Klinikán a másodikat Kenézyben szültem:)
2014. jan. 15. 14:35
Hol érdemesebb szülni? Mik a tapasztalaitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook