Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben van baba outlet? fórum

Debrecenben van baba outlet? (tudásbázis kérdés)


22. szitaszivárvány (válaszként erre: 19. - Csanett)
2010. jún. 4. 21:23
Nem voltunk, mert Miskolc innen majdhogynem megközelíthetetlen. Lezárták az utakat az árvíz miatt. Az egyébként 1 órás autóút a káosz miatt 6 óra alatt tehető meg. :-( Így talán jövőhét kedd.
21. szitaszivárvány (válaszként erre: 20. - Beathryche)
2010. jún. 4. 21:22
Igen, valami ilyesmi. :-)
2010. jún. 4. 14:10
Baba outlet? Az olyan hely, ahol kifutó szériás, kis hibás kisbabákat lehet vásárolni féláron? Hogy mik vannak?!!
19. csanett (válaszként erre: 17. - Szitaszivárvány)
2010. jún. 4. 13:56
Szia!Na mi újság ?Mi volt az Uh-on!Minden rendben van?Puszi
18. szitaszivárvány (válaszként erre: 16. - Vkj77)
2010. jún. 3. 10:59
Ebben a két üzletben én is néztem már, vettem is egy-két dolgot, de egy ismerősöm volt Budapesten a baba outletben, nagyon sokmindent vásároltak és csak 11 ezret fizettek. 2000.- forintos tipegők 800 forint... és hasonló árak vannak.
2010. jún. 3. 10:57

Sajnos nem tudom, hogy mikor lesz Miskolcon... 75 km-re lakom tőle, így ez se egyszerű. :-)


Holnap megyünk uh-ra, így akkor tudok majd méreteket mondani, bár igazság szerint már akkora, hogy csak a fej átmérőt tudtak 13-án nézni, plussz a combcsontja fér a képernyőre. Kérdeztem, hogy hány cm lehet, de azt mondták ezt már nem lehet megállapítani, mert nagyon össze van gömbölyödve. Akkor a feje volt, 7,5 cm. Kíváncsi vagyok mennyit nőtt! :-)

16. vkj77
2010. jún. 2. 12:06
Sziasztok!Bár látom nem mindenki debreceni,de én a co..ba szoktam gyerek rucikat venni.Vannak baba-mama hetek,és folyamatos leárazások.A hugomék a te...ba is jó akciókra szoktak találni...
2010. jún. 2. 10:45

Itt nálunk Debrecenben már volt bababörze!De azzal nem sokra mentem mert akkor még azt se tudtuk mi lesz a kis drága és babonából se akartunk olyan korán vásárolni!Nálatok mikor lesz nem tudod?

Elmennék ha lenne?


Megkérdezhetem mekkorák a méretei Adélnek most?

2010. jún. 2. 10:38

bababörze szokott lenni Miskolcon, csak ilyen szinten a férjemre vagyok utalva, aki napi 400-500 km-t vezet csak itt a megyében és nem tudom azt mondani, hogy na, ma van ettől eddig, úgyhogy vigyél be és majd hozzál haza, aztán menj dolgozni.

Ezért lenne jó ez áruház, ahová beszabadulhatok és kivásárolhatom magam. :-)

Sajnos vonatra meg nem ülhetek és csavaroghatok csak úgy, mert pihenésre vagyok ítélve.

2010. jún. 2. 09:26

Szegénykém akkor megszenvedtél!De szerencsére minden rendben és szépek vagytok sugárzik belőletek a boldogság!

Sápy doki tényleg az egyik legjobb Debrecenben!

Miskolcon sincs semmi lehetőség vásárolni?

Ott volt már idén börze?

2010. jún. 2. 08:56

Abigélt Miskolcon szültem, de az orvosom elsiklott a terhességi toxémia felett, így hajszálon múlt Abi élete.

Tavaly Sújhelybe mentem, ott orvosi hanyagság miatt elvetéltem.

Most úgy döntöttünk, hogy nem kockáztatunk akármennyit is kell utazni, hisz lombik baba, úgyhogy végeztem egy kis közvéleménykutatást és így kerültem Sápy dokihoz. No és a lombikos orvosom is megnyugodott, mikor mondtam, hogy kihez fogok járni.


Én most valahogy nyugodtabban várom a "másodikat", mint az elsőt, mert legalább elképzelésem van róla, hogy mit is fogunk mi kezdeni egymással. :-)

Viszont Abigél már most féltékeny, így talán ez lesz a legnagyobb problémánk. :-)


Szép neve lesz a fiadnak!

11. csanett (válaszként erre: 10. - Szitaszivárvány)
2010. jún. 1. 22:24
Nekünk pedig pici fiú lesz!Benett Ákos lesz!Első baba úgyhogy rettentő nagy izgalommal várjuk!Hogy hogy itt szülsz?
2010. jún. 1. 20:07

Sárospatakon élünk és lány! Adél lesz a neve. Már van egy 5 éves lányom, ő Abigél, valami hasonlót szerettünk volna. :-)

És nektek?

2010. jún. 1. 19:56
Az kemény , nincs közel!Merre laksz?Fiú lány ?Nevetek van már?
2010. jún. 1. 19:50
29+4 nap. A klinkán szülök, ha minden jól megy és Sápy doki az orvosom. Azért mondom, hogy ha minden jól megy, mert 120 km-re lakom. :-)
7. csanett (válaszként erre: 5. - Szitaszivárvány)
2010. jún. 1. 18:34
Uh szerint 26+5!A kenézyben fogok szülni a az orvosom pedig Kálmánczhey Albert !És ti?
2010. jún. 1. 17:24
Én is néztem, de szintén csak Budapesten találtam. :-(
2010. jún. 1. 17:24
Hány hetes vagy most és ki a dokid?
2010. jún. 1. 15:14
JA mi is így vagyunk vele!Debrecenbe van a dokim , szülni is bent fogok!Néztem már neten én is de csak a Pestit dobta ki!
2010. jún. 1. 15:07
Engem is. Oda járunk orvoshoz. Ha nem muszáj nem mennék érte Pestre.
2010. jún. 1. 15:02
Nem tudok róla, de ha van az engem is érdekelne!
2010. jún. 1. 15:00
Debrecenben van baba outlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook