Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » De jó lenne két ünnep közt pihenni! De sajnos dolgozni kell... fórum

De jó lenne két ünnep közt pihenni! De sajnos dolgozni kell... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 28. 23:26
17. semleges (válaszként erre: 10. - LBO)
dec. 28. 02:30
Igy vagyok én is. Sok évet nem dolgoztam két ünnep között. Most egy napot igen. Semmi bajom nem lesz. Én osztottam be magam.
16. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Globus)
dec. 27. 23:00
Nem lesz hétfőre áthelyezett pihenőnap, így is 6 nap lesz egyben.
15. LBO (válaszként erre: 13. - Globus)
dec. 27. 20:49
Mindent lehet, csak akarni kell. 😉
14. LBO (válaszként erre: 12. - Globus)
dec. 27. 20:47
Nekem is. 3 nap kötelező szabi. De ezt tudtuk már egy ideje, ezért az éves szabit úgy osztottuk be, hogy maradjon 3 nap. Akinek nem maradt, ő a jövő éviből kiveheti.
13. globus (válaszként erre: 10. - LBO)
dec. 27. 19:29
Voltam már éjszakás szilveszterkor. Fergeteges házibuliból taxival mentem munkába, tömegközlekedés híján. Ráadásul aznap éjjel ügyeletet kellett hívni, mert megszólalt egy berendezés riasztója, nem tudtam lekapcsolni, laza másfél órát sivított. Zengett-bongott a fejem újévkor, pia nelkül 😀
12. globus (válaszként erre: 7. - LBO)
dec. 27. 19:24
Gyárban dolgozó ismerősöm zokogó szmájlival irja, hogy szabadságot kell tartalékolnia erre az időre. Mérnök pasi 18-án dolgozik utoljára, és sajnáljam, mert másodikán kezd 😀
11. globus (válaszként erre: 3. - Channa*)
dec. 27. 19:20
Mert szökőév lesz, és nem 1 napot tolódik, hanem kettőt. Ha hétfőre munkanap áthelyezést csinálnak, mint ilyenkor szokásosan, akkor 6 napos lesz az ünnep egyben. 1 munkanap a két ünnep között.
10. LBO (válaszként erre: 8. - Channa*)
dec. 27. 19:14

Sosem zavart hogy dolgoznom kellett, nem nyafogtam. Idén a közig szünet miatt nem kell dolgoznunk. (Ami tavaly is volt, csak akkor dolgoztunk.) Senki nem szenvedett hiányt semmiben, minden rokon meg lett látogatva, hozzánk is jöttek vendégek mégha másnap mentem is dolgozni.

Nem értem azokat akik hisztiznek hogy miért kell dolgozni.

9. Amaunet (válaszként erre: 2. - Globus)
dec. 27. 14:53

Így van. Egy háztartásban nincs leállás.


Szabin vagyok ezekben a napokban, de úgy, hogy néha ránézek a mailjeimre. (hátha valamelyik bankosnak most van kedve tesztelni)

Az állatok pedig nem várhatnak délig a reggelivel.

8. Channa* (válaszként erre: 7. - LBO)
dec. 27. 14:27

Ugye!?

Én az elmúlt 30 évben egyszer nem dolgoztam ezekben a napokban.

Most is dolgozok, de szerencsére ho-ban;)

7. LBO
dec. 27. 13:03
Idén nem dolgozom a két ünnep között. A 25 év alatt, ez első ilyen alkalom. Ha csak egy-egy napot is, de mindig dolgoztam. Van olyan ismerősöm, aki eddig sosem dolgozott, idén viszont igen. Megy is a sírás-rivás hogy neki milyen szar, bezzeg nekünk milyen jó. De az előző években nem zavarta hogy mindenki más dolgozott, csak ő nem. Pfu de nem bírom az ilyet.
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Timycat)
dec. 27. 09:45

Jaa, hogy ez a fura!

Ez nem fura, ez nagyon jó lesz, csak a ledolgozást nem szeretem. Igaz, ezeket szerencsére itthonról tehetjük ;)

5. timycat (válaszként erre: 3. - Channa*)
dec. 27. 09:11
December 24. kedd és 27. péntek áthelyezett pihenőnap, azaz december 24-29-ig tartó időszak nem munkanap, egy 6 napos "hosszú hétvége".
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
dec. 27. 09:03
Furcsa a naptár? Miért? Az igaz, hogy az idő felgyorsult.
3. Channa* (válaszként erre: 2. - Globus)
dec. 27. 08:03
Mitől furcsa a naptár?
dec. 27. 07:51

Jobb egy kicsit dolgozni, mint otthon konyházni, na az aztán nem pihentető. Nyugis a város, jó a közlekedés. Én is dolgozom, pedig vendégeim lesznek, majd megoldják. Ha nem, akkor megvárnak.

BÚÉK! 🙂🍀

Szörnyű, hogy megint eltelt egy év. Megnézted a jövő évi naptárt? Furcsának tűnik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook