Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen időjárás az, amikor nem lennél hajlandó kerékpárral menni dolgozni? fórum

Milyen időjárás az, amikor nem lennél hajlandó kerékpárral menni dolgozni? (beszélgetős fórum)

2011. okt. 7. 22:53
Ma bicajjal mentem, franc sem buszozik. Nem volt vészes, nem sokáig fáztam. :)
2011. okt. 7. 15:11
Nálam már nincs olyan tavaly sík jégen és hóviharba is elindultam.
2011. okt. 7. 15:10

Max. az ömlő-szakadó eső...

A munkahelyem biztosított esőkabátot, így csak féltérdtől lefelé áztam pacallá.

10. Evawitch (válaszként erre: 9. - Garamond)
2011. okt. 7. 12:02
Ezt én is írtam az első hozzászólásban...
2011. okt. 7. 11:58
Én elindultam fél méteres hóban is, aztán kb.húztam magam után, szóval nagyon nagy hó és -20 esetleg visszatart...
2011. okt. 7. 11:48
A ruha a legkevesebb, mert melóhelyen átöltözök amúgy is. :)
7. Evawitch (válaszként erre: 2. - Vkatka)
2011. okt. 7. 11:47

Én is ezen gondolkodom.


Itt fúj a szél és kicsit esik az eső, sötét van. Igazi őszies az idő... :(

2011. okt. 7. 11:44

Én is kb. 25 percet tekerek. Szemerkélő esőben, sárban simán, csak olyankor viszek váltóruhát :)


Mondjuk nekem ha busszal megyek, 3x annyi idő...

2011. okt. 7. 11:41

Még sík terepen csak-csak, de dimbes-domboson és erdő mellett esőben, szélben tuti nem. Még a végén rád esik valami...

Én ma azzal jöttem, de hazafele valszeg ráfagyok:(

Mennyire ocsmány felétek?

2011. okt. 7. 11:40
Én egyáltalán nem mennék kerékpárral, mert nem tudok biztonságosan közlekedni vele, de nemcsak ezért. Ez attól is függ, hogy hol dolgozol, milyenek az elvárások öltözködés szempontjából. Amúgy meg ha te úgy érzed, hogy nem számít és bírod, akkor öltözz fel jól, és irány.....
2011. okt. 7. 11:39
Én nagyon erős szélben sem mennék, vagy borzasztóan szakadó esőben, bár volt már rá példa, de a nagy szél veszélyes, simán lefújhat, de ez a mostani idő, legalábbis ami nálunk van engem nem tartana vissza
2011. okt. 7. 11:38
Én is pont ezen gondolkodom, hogy is fogok ma bemenni délutánra :)
2011. okt. 7. 11:36

Nekem kb.25 perc oda az út, emelkedős-lejtős, kicsit erdős részen. Hóban, jégben nem mennék, de esőben vagy szélben mennyire ajánlatos?

Elég ocsmány idő van ma, azért jutott eszembe ez a kérdés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook