Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dauerolt hajra mit tesztek reggel, hogy ne legyen kócos? És mivel ápoljátok? (sampon, balzsam, pakolás, stb) fórum

Dauerolt hajra mit tesztek reggel, hogy ne legyen kócos? És mivel ápoljátok? (sampon, balzsam, pakolás, stb) (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 3. 13:25
Vki még?
2015. júl. 2. 21:53
:)
2015. júl. 2. 21:00
Hétfőn daueroltattam csak a hajam,úh még most akarom beszerezni a dolgokat :) ezért írtam ki a kérdést :)
4. Justina88 (válaszként erre: 3. - Gyongyvirag555)
2015. júl. 2. 17:48
Samponba vàltozo / elsev, gliss kur/ epp most panten provi van es hozzà valo barzsam mindig. Olajat szoktam venni a patikàba ricinus olajat 2 hetente legalàbb hajmosàs elött jo bekenem zacsit huzok rà es 2-3 hosszat legalabb rajta hagyom utana bő mossas saponozas. Pakolasba èpp most kallos van . Keratinos vasalas utani olaj . :)muszàj mert a hullamos haj ellègè szaraz de most a szivatassal ellège el b....tam:(eleg csun ya lett de elotte szep àpolt volt a hajam te mit szoktàl hasznàlni?? .
2015. júl. 2. 17:15
Mi a neve annak,amit használsz?
2. Justina88 (válaszként erre: 1. - Gyongyvirag555)
2015. júl. 1. 23:50
Szia! Nekem nem dauerolt a hajam alapbol olyan mintha az volna erosen hullàmos :/ nem szeretem vasalàs nelkul olyan mintha nem mostam volna hajat 1 honapja eleg szarz a vege hajveg apolo olajat szoktam rà tenni mossàsnàl balzsamot pakolast valtozoan hasznalok minden fajtat...De most en a szinevel van bajom fekete volt es szeretem volna vilagositani uh nehez nagyon :/
2015. júl. 1. 21:27
Dauerolt hajra mit tesztek reggel, h ne legyen kócos?és mivel ápoljátok? (sampon, balzsam, pakolás, stb)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook