Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » D.A.S. Jogvédelmi Biztosító fórum

D.A.S. Jogvédelmi Biztosító (beszélgetős fórum)

16. Virgie
2011. dec. 9. 14:25

RH72!


Végül segített a DAS? Már 1,5 éve a tagjuk vagy mi a véleményed hasznos volt?

15. d4464aaf8a (válaszként erre: 2. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 9. 22:31

Negyed évre 10ezer, ami havonta nem nagy összeg félretenni, és rászánni, havi szinten az 3.333.-Ft, és az egy évre 2.400.000.-Ft értékben nyújtanak jogi védelmet...

Aki a magasabb összegűt, a havi 5ezrest, negyedévi 15ezrest választja, az évi 4.800.000.-Ft értékben kap jogi segítséget...

2010. ápr. 9. 15:18

Ja!!


Globus, annyira köszi, hogy nyitottad ezt a topicot..


"Bizisten", hogy nem jutott eszembe, pedig olyan kézenfekvő volt, hogy vannak, és nekem, Akinek akkora nagy szükségem van jogi segítségre, és jogi védelemre, ott vannak Ők, és talán a sok stressz miatt felejtettem el ezt a lehetőséget...


Köszi, mégegszer!!!!

2010. ápr. 9. 14:59

Ma megkötöttem a szerződést a DAS-sal...


Hosszasan, tényleg hatalmas türelemmel beszélgetett velem az üzletkötő, részletesen tájékoztatott MINDENRŐL, számokban is leírt mindent, és türelmesen végighallgatta mindazt, amit előadtam, hogy miért van szükségem a segítségükre...


Kb. egy órán át ott bőgtem, és Ő türelmesen végighallgatott...


Elmondta, hogy jól le vagyok korlátozva a jogaimban, anélkül, hogy bármi bűnt követtem volna el, hisz én kértem a Kisfiam elhelyezését, és nem vette el Senki, nekem felróható okból...


Azt is előadta nekem, végtelen türelemmel, hogy meg fognak oldódni a gondjaim, és nyugodtan fogok aludni ezután...

2010. ápr. 7. 20:52

Köszi!!


Megfontolandó, csak most munka nélkül vagyok, hogy mennyibe kerül havonta a díj...

11. globus (válaszként erre: 10. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 20:51
Sok szerencsét! :)
2010. ápr. 7. 20:43

Köszi, Globus, annyira jó, hogy emlékeztettél Rájuk...


Hogy is felejthettem el, hogy Velük megoldódik minden gondom...


és talán nem leszek mindenhonnan azért kirúgva, mert a gyámhivatal diktálja a kapcsolattartások időpontját, és nem kérdezik meg, hogy van-e állásom, meg tudom-e oldani, nem érdekli Őket, akkor kell mennem, vagy hazahozni, és kész...


A munkáltatók, meg amikor jön a kapcsolattartás, hogy mikor írták elő, viszem a határozatot és ki vagyok rúgva...


ÉS ezért kellene egy agilis ügyvéd, Aki megvéd az esélyegyenlőségi jogaimban...

2010. ápr. 7. 20:39

Az jó...


De tényleg, ha nem hozod fel, eszembe sem jut, miközben megfeledkeztem a lehetőségről...


Holnap pont megyek abba az épületbe, egy másik ügyben, mert az egy irodaházban van, és bemegyek hozzájuk is...

8. globus (válaszként erre: 7. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 20:38

Akkor neked tényleg érdemes mérlegelned. Lehet, hogy évi pár ezerért nyugodtan aludhatsz.

Azt mondta valaki, hogy még a rendőr is egyből visszavesz, ha meglátja a szélvédőn a matricát :))

2010. ápr. 7. 20:36

Szerintem, abból, amit az ismerősöm küldött, egy bármilyen per lehet nagyon sok, amit nem lehet kifizetni, speciel jó, hogy felhoztad, mert el is felejtettem, ugyanis nekem régóta ügyvéd kellene az autista Kisfiam érdekeinek képviselésére, az elnyomás miatt, lévén, hogy én helyeztem el, és mégis minden jogomtól megfosztottak, úgy, mintha Ők vették volna el, és ehhez kellene ügyvéd, amit nem tudok kifizetni, és felkérni...


EGy jó ügyvéd átlagembernek megfizethetetlen, és a biztosítónál, mint egy biztosító, fizetem, havonta, x összeget, és ott agilis, rámenős jogászok vannak...

6. globus (válaszként erre: 4. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 20:33
Elvileg nagyon praktikus dolog, de biztosan van hátulütője, ha ennyire homályban maradt.
2010. ápr. 7. 20:32
Nálam elérhető az infó, mindjárt küldök priviben linket...
2010. ápr. 7. 20:31

Én is az előbb nézem végig a levelezésem, mert pár hónapja kaptam onnan egy ismerősömtől e-mailt, be akartam másolni, de már nem találom, valószínűleg töröltem...


De úgy van, ahogy Sz.Bella írja...

2010. ápr. 7. 20:30
Eddig gépjárművekkel kapcsolatban hallottam róla, most megkerestem a honlapjukat, de nem túl bőbeszédűek. Majdnem minden információ befizetőazonosító begépelésével érhető el.
2010. ápr. 7. 20:27
Az árakat nem tudom, de az a lényege, hogy x összegért szerződést kötnek veled, és ha bármi jogi problémád lesz, ők ingyen képviselnek. Nagyon dióhéjban ennyi:)
2010. ápr. 7. 20:21

Valaki ismeri?

Minden véleményre kíváncsi vagyok. Mit nyújt? Árak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook