Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csütörtökre vártam, nem jött meg, teszt negatív. Mikor menjek dokihoz? fórum

Csütörtökre vártam, nem jött meg, teszt negatív. Mikor menjek dokihoz? (tudásbázis kérdés)


22. Cessi (válaszként erre: 21. - Babszibobó)
2013. okt. 6. 13:29
Köszönöm, próbálok erős lenni, és elterelni a figyelmem mással.
21. babszibobó (válaszként erre: 20. - Cessi)
2013. okt. 3. 19:01
Egészségügyi értelemben viszont még közel sem hosszú, lelkileg lehet, de még nagyon az elején jártok a próbálkozásnak!
20. Cessi (válaszként erre: 18. - Babszibobó)
2013. okt. 2. 21:33
A hosszú idő az, hogy mire eljutottunk egyáltalán a próbálkozásig. Aztán azt hittük, nekünk is elsőre összejön. Hát nem...
19. mézgapaula (válaszként erre: 17. - Cessi)
2013. szept. 9. 20:52
Az idő relatív, de azért 4 hónap jelen esetben nem a túl hosszú kategória:-) Szerintem még 3 hónapig csak szimplán szeressétek egymást, amikor éppen kedvetek támad, aztán ha nem történik semmi, utána ráérsz hőmérőzni meg tesztelgetni meg agyalni a dolgon. Hidd el, a babák nagy része jön mindenféle túlkombinálás nélkül is:-)
18. babszibobó (válaszként erre: 17. - Cessi)
2013. szept. 9. 20:34
Mit értesz túl hoszzú idő alatt?
17. Cessi (válaszként erre: 15. - Mézgapaula)
2013. szept. 9. 19:45

Szorít velem. Túl hosszú ideje várunk már a babára, hogy ne foglalkozunk vele. :)

Azért nem is teszteltem korábban, mert az első hónapban pozitivat teszteltem, aztán pár napra rá megjött.

Azért remélem, a hasam nem fog megnőni. Legalábbis most mindenkitől azt hallom, hogy rengeteget fogytam.


Igyekszem elterelni a gondolataimat, most beiratkoztam esti suliba. Úgy is vissza akartam menni tanulni, mikor ne, ha nem most?

2013. szept. 9. 07:04
Na most nézem, hogy a negatívok előtt volt egy szellemcsíkos teszted. Ez esetben úgy tűnik, elindult valami (megtörtént a megtermékenyülés), de odáig nem jutott el a folyamat, hogy nagyobb mennyiségű hcg termelődjön. Ilyenkor pár nap késés normális dolog, valszín legkésőbb 1 héten belül meg fog jönni. Ha nem jön és továbbra is görcsöl a hasad, rosszul vagy, menj dokihoz.
2013. szept. 9. 06:45

Kedves Cessi,

ahogy elnézem az általad indított topikokat, olyan szinten vagy rágörcsölve a témára, hogy inkább pszichiáterhez kéne menned, de oda sürgősen. Párod hogy bírja ezt?

Egyébként azt szokták mondani a dokik, hogy ha egy hónap múlva sem jön meg (magyarán ha több mensi kimarad), akkor kell elmenni. Persze ha pozitív lesz a teszt, akkor mehetsz előbb.

De ha így folytatod, nemcsak hogy nem fog megjönni, de még a hasad is megnő, álterhes leszel.

14. cicaaa65 (válaszként erre: 8. - Cessi)
2013. szept. 9. 05:03
Jah, jah, most már...
13. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 12. - Cessi)
2013. szept. 9. 00:37
Én ezt akkor sem értem!Negatív a teszt,általában pontosan megjön,egyszer késik...Minek ide orvos???Komolyan nem értem...
12. Cessi (válaszként erre: 11. - Babszibobó)
2013. szept. 8. 12:32

Köszönöm, nem sértődöm meg, csak szeretném, ha végre megjönne, hogy új hónapot tudjak indítani.

Az elmúlt hónapokat végig reménykedtem, és nem késett, most hogy nyugodt voltam, mert esélytelennek tartom, hogy összejött, most késik. :)

11. babszibobó (válaszként erre: 2. - Cessi)
2013. szept. 8. 11:59

Én még mindig azt mondom mint már nem tudom hanyadik általad indított fórumba, hogy nagyon rá vagy a témára görcsölve...nem vagy ezzel egyedül, mielőtt bántásnak vennéd, de héten ez már a 2. fórumod...először az egyértelmű negatív tesztedre szerttél volna valami pozitív hozzászólást, most meg, hogy késik 3 napot , de teszt negatív, mikor menj dokihoz...mindin gonosszág nélkül próbálom mondani, hogy ha kicsit tisztán megpróbálsz gondolkodni, nem nehéz a válsz, főleg, hogy ezer, meg egy fórumodban kaptál már különböző tanácsokat!


Drukkolok, de kicsit nyugdj meg!

10. Móriczka (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2013. szept. 8. 11:26
jahh jahh bocsi :-) mikor le mentettem már nem tudtam javítani ,de úgy helyes ahogy te írod :-)
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Móriczka)
2013. szept. 8. 11:20
ha már csütörtökön meg kellett volna jönnie, akkor nem kell még hetet várni a teszttel, a beágyazódás nem az elmaradt menzesz után kezdődik
8. Cessi (válaszként erre: 4. - Cicaaa65)
2013. szept. 8. 11:18
Szerintem egyértelmű.
2013. szept. 8. 11:17

Én is értettem a kérdést :-)


7-14 nap a beágyazódás ,majd utána kezd el termelődni a Hcg hormon, amit a teszt már ki mutat.

szóval még minimum 2 hét :-)

2013. szept. 8. 11:11
Főleg hogy a fórum téma a teherbeesés :)))
5. spinneli (válaszként erre: 4. - Cicaaa65)
2013. szept. 8. 11:09

Bocs, de szerintem nem túl nehéz kitalálni, hogy milyen tesztet csinált, és milyen orvosra gondolt.

:)


Egyébként topikindító tesztelj picit később is.

2013. szept. 8. 11:08

Értelmes kérdés esetleg?


Itt a kérdést sem érteni... Milyen teszt, milyen orvos, stb

2013. szept. 8. 10:56

egy hét múlva tesztelj még egyte


ha az is negatív, bejelentkezhetsz orvoshoz

2013. szept. 8. 10:54
Pénteken és ma csináltam tesztet, mindkettő negatív lett. Meddig várjak még? Mikor érdemes dokihoz fordulni?
2013. szept. 8. 10:54
Csütörtökre vártam, nem jött meg, teszt negatív. Mikor menjek dokihoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook