Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csomó a méhben? Nagyon megijedtem! fórum

Csomó a méhben? Nagyon megijedtem! (beszélgetős fórum)

2023. júl. 20. 16:15
Méhedet nem tudod kitapintani, úgyhogy ahhoz nem lehet köze a csomónak.
7. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 18:08

Hol van a méhed?

Hol van a csomó?

2023. júl. 19. 16:30
A rákszűrés létfontosságú, oda is menj el mindenképp de szerintem a háziorvos inkább egy hasi ultrahangra fog elküldeni.
5. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 15:36
Sérv? Majd írd meg, mi volt.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 15:19
Mivel a méhed felett még van ott 1-2 dolog, többek között a hasizom, ezért tuti nem a méhed, nem is értem, ez hogy merülhetett fel. Jártál te biológia órára? :DDDD
2023. júl. 19. 13:37
Lehet sérv vagy lipóma, szerintem ha a méhedben lenne, azt nem tudnád így kitapintani. De nemtom, nem vagyok orvos. Esetleg a háziorvoshoz menj el addig is, ő talán meg tudja tapogatni és mond valamit. De annál biztos többet, mint amit mi tudunk...
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 13:23
Nem értem pontosan, hogyan tapintottad ki? Gondolom, nem a méhedben van, hanem a hasfaladon.
2023. júl. 19. 12:19

Reggel mikor felébredtem, fekvés közben észrevettem hogy van egy kb. 2-3 cm-es csomó a méhem környèkèn. Csak fekve tapintható ki. Másik oldalon nincs ilyen, ez ijeszt meg.


Kb. másfél évvel ezelőtt voltam rákszűrésen, pont most akartam bejelentkezni hogy időszerű, illetve kb. két hónappal ezelőtt volt egy labor om ami teljesen jó volt nem volt*rajta.


Természetesen ma hívom a nőgyógyászom, de nem fog tudni rögtön időpontot adni, addig jól esne egy kis megnyugtatás, jár te már valaki így, és nem kellett a legrosszabbra gondolnia?


A ciklusom rendszeres, nincsen semmi bajom. Egyébként szoptatok is, ha ez érdekes lehet. Egy másfél éves kisfiú anyukája.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook