Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bárányhimlős a lányom szerda óta. Pénteken a füle mögött egy pici csomót vettem észre. Ez normális? Nagyon aggódok. fórum

Bárányhimlős a lányom szerda óta. Pénteken a füle mögött egy pici csomót vettem észre. Ez normális? Nagyon aggódok. (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 27. 19:46

Köszönöm a vàlaszt. Megyünk orvoshoz pénteken, csak addig megesz a fene. :-(

Talàb kisebbedett neki.


timmy21: himlő utàn volt a gyerekednek is dudor?

2015. jan. 27. 12:00

A bárányhimlőnöl előfordul felső légúti betegség! Mindenkinél más a reakció, meg az egész lefolyása!


Ha annyira aggaszt vidd el dokihoz! Nézze meg,azzal srmmit nem vesztesz!

De ha nem növekszik a csomó, akkor komoly gond nem lehet!

Viszont figyelni kell, fájlalja-e nagyon, vagy netán egyre jobban!


Nálunk a kisebbiknek az MMR oltás után jött ki a fültőmirigygyulladás (mumpsz miatt) de az oltás miatt volt! Igy is 4-5 hét volt mire teljesen elmúlt!


A bárányhimlőnél nekünk ez nem volt,viszont a nyirokcsomo duzzanat volt! De tünyleg minden gyerek más!


De vidd el dokihoz,mert akár hosszas szövödmény is lehet, amit viszont csak gyogyszerrel elmúlasztani!

Jobb vigyázni,mint később legyen baj, mert a bárányhimlő nem játék, tud okozni nagyobb megbetegedéseket is!

2015. jan. 27. 11:07
senkinek se volt még ilyen tünete?
2015. jan. 25. 11:58
mennyi idő amíg felszívódik?
2015. jan. 25. 11:54

84 db pötty van csak rajta.

nem tudom hol van a nyirokmirigy :-(

2015. jan. 25. 11:46
Igen. Teljesen természetes. Dolgozik az immunrendszer.
2015. jan. 25. 11:45
Mivel gyulladás van a szervezetében,a nyirokcsomója is belobbant.Természetes folyamat.
2015. jan. 25. 11:45

Igen, hisz le van gyengülve a szervezete, és a nyirokmirigyek ilyenkor megnagyobbodhatnak.

Sok-sok vitamint itass vele: narancslevet, citromos teát, limonádét.

2015. jan. 25. 11:44
Nyirokcsomók?
2015. jan. 25. 11:42
Bárányhimlős a lányom szerda óta. Pénteken a füle mögött egy pici csomót vettem észre. Ez normális? Nagyon aggódok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook