Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csipkebokor Református Óvodáról van valakinek tapasztalata? fórum

Csipkebokor Református Óvodáról van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 2. 23:59

Régen indult topik, de nekem is hasonló kérdésem lenne, mint "falevel"-nek:


Valaki meg tudja mondani, hogy milyen az ovi udvara, a felszereltsége? Milyen lehetőségeik vannak a gyerekeknek úszás, tánc, nyelv stb. területén?

5. falevel (válaszként erre: 4. - Juli22)
2009. dec. 9. 16:36
Azt meg tudod mondani hány csoport van? Vegyes csoportok? Ha korán jelentkezel, nagyobb esélyed van a felvételre (ez időben konkrétan mit jelent)? Milyen az udvara, a felszereltsége? Milyen lehetőségeik vannak a gyerekeknek úszás, tánc, nyelv stb. területén, ha van valami, már kiscsoporttól)? Köszi szépen!
2009. aug. 31. 18:02
Szia! A csipkebokor ovit csak dicserni tudom! A szemelyzet, az ovonenik, a dadusok el egeszen a vezetonoig mindenki a gyerekeket nev szerint ismerni, szereti. Odafigyelnek nem csak a gyerekekre, de a szulokre is. A gyerekeket odafigyelessel es nagy szeretettel nevelik. Csak ajanlani tudom mindenkinek, aki hitben, szeretetben szeretne nevelni a gyermeket. Nagyon orulunk, hogy oda jarhatunk, de ugy tudom nagy a tuljelentkezes, iden tobb mint 60 jelentkezot el kellett utasitaniuk hely hianyaban. Remelem segitettem.
2009. márc. 25. 21:14
Senki semmit :-(( ?
2008. dec. 12. 15:02
Van valakinek valami információja, tapasztalata az oviról/val? Minden hozzászólást köszönök!
2008. dec. 12. 15:00
Csipkebokor Református Óvoda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook