Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszés utáni kérdések fórum

Császármetszés utáni kérdések (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Vájszi)
2021. júl. 1. 13:51
Ez nagyon ígéretesen hangzik, köszönöm szépen, mindjárt meg is nézem!🙂
2021. júl. 1. 13:50
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!🙂
12. Vájszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 06:41

Szia! Van itt a környékünkön egy edző, aki online ingyenes tartalmakat is gyárt, és rengeteget foglalkozik ezzel a témával, nagyon sokat tanult és tanul folyamatosan, tiszta szívből ajánlom, hogy nézd meg, ő hogyan kezdte a tornát a császára után. 🙂

YouTube-on, Facebookon megtalálod, Felde Rebeka.

Szerintem iszonyat hasznos, nagyon komlexen és profin foglalkozik a gyermekágyi időszakkal!

11. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 20:46

En gyorsan, konnyen regeneralodtam, de a sport eszembe sem jutott, inkabb aludtam. 🙈

Hasmenesem nem volt, a csaszar utan par oraval mar nalam volt a baba, el tudtam latni, persze huzodott meg egy darabig a seb. Mozogni par het utan mar rendesen tudtam, ket het utan mar naponta setaltunk a gyerekkel.

Szex a 6 hetes kontrollig szoba sem johetett, fogamzasgatlas nelkul nem vallaltuk be. 😅

10. Borian (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 17:17
Nekem csak két császárom volt, mindkétszer sétával kezdtem, majd 6 hét után úszással folytattam a sportot. Ez a kettő biztosan nem árt, viszont használ. .-) Jó babázást!
9. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 16:51
Minimum annyi kell a szervezetnek regenerálódás mint a terhesség ideje. Ne siess.
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 16:50

3 császárom volt.

az elsőnél végig véreztem a 6 hetet majd rögtön kaptam egy mindent telibekapó gyulladást (méh-húgyhólyag-bél) menzesszel egybeöltve.. Szal még +2 hetet véreztem.

nem volt hasmenésem.

Nemiélet ahogy az orvos zöld útat adott.

Sport.. Az első 2 évben folyamat beteg voltam mindent benyaltam folyamat gyulladásba volt valamim.


2.csm.

5 hétig véreztem. Azonnal meg is jött a menzeszem.

Nem volt hasmenés. Igazából hosszú évek óta most volt rendben a székletem ( alap bélgyulladásos vagyok) először.

Köldöksérvem lett, nagyon szétnyílt a hasizmom. Műtöttek, sport megint csak hagyjuk..

Nemiélet ismét ahogy zöld útat kaptunk.


3.csm

3 hetet véreztem. Rögtön megjött 6.hét után.

Itt eleve enyhe gyulladt béllel műtöttek, itt nehezen toleráltam a felszívodó varratot, cefettül begyulladtam. 9.héten még mindig gyulladásban voltam.

Nemiélet zöld út után.

7. cc7a88f96d (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 16:25
1évig a hasi gyakorlatokat kerülném...van aki pár hónap után gyakorlatokat végez,de vigyázni kell.Hosszú folyamat a teljes heg gyógyulás.Hiába te úgy látod,hogy minden oké.Majd kitapasztalod neked mi a jó.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 28. 16:05
Köszönöm a válaszokat. Nem a legnagyobb gondom a sportolás, 2 hete császároztak, egyelőre örülök, hogy a zuhanyzás már jól megy. Viszont szeretnék sportolni, amint lehet majd, így érdekelnének erről is tapasztalatok.
5. Sz123 (válaszként erre: 4. - Sz123)
2021. jún. 28. 15:24
*erősebBen
2021. jún. 28. 15:23
Hasmenésem nem volt, vérezni sokáig véreztem (7 hétig), kisebb-nagyobb intenzitással. Hol erőseben jött, hol csak maszatolt. Sportolni a sebemtől tudtam volna, az nem sokáig fájt, akkor is csak kicsit, viszont folyton álmos voltam, ha tehettem, inkább aludtam (ez látszik is a testemen :D).
3. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 15:12

Én mindezzel megvártam a 6 hetes kontrollt, de nagyokat sétálni már most is lehet, ha nem fáj a sebed.

Hasmenésem nem volt, vérzés sem nagyon.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 14:46

Nemiélet.ugyancsak a 6hetes kontrol után,biztos ami biztos.

Vérezni szinte egyáltalán nem véreztem.

Sportolni?Most ne ez legyen a legnagyobb gondod.

Komoly hasi műtétnek számít.

2021. jún. 28. 13:09
Sziasztok! Biztos volt már sok ilyen fórum, ezért elnézést kérek, de 2 hetes picim mellett most inkább feltenném a saját kérdéseimet. Tapasztalatok érdemelnének, kb minden, a témával kapcsolatban. Császármetszés után mikor, mennyit tudtatok mozogni, sportolni? Mikor kezdtetek nemi életet élni? Meddig volt hasmenésetek(ha volt)? Meddig véreztetek? Feltettem a védőnőmnek is sok kérdést, de sajnos nem nagyon kapok normális választ. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!☺️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook