Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Császármetszés után lehet e használni hasleszorítót? fórum

Császármetszés után lehet e használni hasleszorítót? (beszélgetős fórum)


5. b46d5f17a9 (válaszként erre: 4. - B46d5f17a9)
2008. máj. 21. 19:26
ja, ez másnap volt, mert császár után, ugye köztudottan, egy napig fekszel infúzióval :)
4. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1. - Ivett73)
2008. máj. 21. 19:25

nekem rögtön szülés után kérték a hasszorítót és azonnal rám is tették a nővérek még mielőtt felállítottak volna - itt kérik a csomagban, amit magaddal viszel - nem is nyúlt meg a hasfalam :)


ha van hordjad, amíg szükségét érzed :)

2008. máj. 21. 19:23
Varratszedés után muszály!
2008. máj. 3. 11:46

Szia!


Lehet! Én egy nappal előtted szültem, szintén császárral. Direkt rákérdeztem még a kórházban, az ügyeletes szülésznő szerint a műtét után 3 nappal már használható, a dokim azt tanácsolta várjam meg a varratszedést. Ez szerdán megtörtént, én személy szerint tegnap húztam fel először...bár nekem e nélkül is már nagyon szépen visszahúzodott a hasam, de biztos ami biztos, azért rásegítek a hasszorító bugyival is.

2008. máj. 3. 10:48

2008.ápr.25.-én szültem meg Hédikét. A kórházban méhösszehúzó injekciót kaptam. Most itthon vagyok, és nem tudom, hogy mikortól lehetne használni hasleszorítót. Vagy egyáltalán nem ajánlott?

Aki tud valamit erről mondani, megköszönném.


Ivett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook