Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ételekbe lehet felhasználni a margarint? fórum

Milyen ételekbe lehet felhasználni a margarint? (tudásbázis kérdés)

1 2
47. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 22:15
Süteményekbe
46. Napsugár8 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 16:38
Gratulálok! Látod, milyen jó, hogy megpróbáltad. Én is azt szoktam mondani, nem kell elkapkodni. Ami úgy tűnik nem jó, megpróbálom valamihez felhasználni, kidobni még azok után is ráérek. Kedves egészségetekre. :))
45. Érdekes73 (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
2022. aug. 5. 16:33
A műanyagnál és szemétnél azért táplálóbb.
2022. aug. 5. 16:32
Fu de jó kaják vannak nálatok :-) Én örülök, hogy nem dobtad ki végül, és finom lett a süti!
43. Kacsahercegno (válaszként erre: 40. - PöttyösPanka)
2022. aug. 5. 16:31
Mmm nyami! Tudnak valamit ezek a hangyák!! :D
42. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Gyöngy:))
2022. aug. 5. 16:31
Időnként pedig jobb lenne hangyának lenni :)
2022. aug. 5. 16:29
Lányok! Kipróbáltam, ösztönöztek ezek a kis viták. Sütöttem fél adag almás pitét vele, finom lett, semmi nem érződik. Holnap túrós pite lesz a második, bableves után. :))
40. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
2022. aug. 5. 16:26
Állítólag édes 😂
39. Kacsahercegno (válaszként erre: 36. - Érdekes73)
2022. aug. 5. 16:18
Én is mindig hangyáktól kérek táplálkozási tanácsokat. A levéltetvek váladéka is tök egészséges lehet. 😅
38. gyöngy:) (válaszként erre: 36. - Érdekes73)
2022. aug. 5. 16:17
Mivel én nem hangya vagyok, így még képes vagyok ráfanyalodni.
37. 55Judit (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 15:43
Nézd, én egyszerűen válaszoltam. Nem javasolhatom hogy edd meg bármiben jóízűen, ha én magam nem enném meg.
36. Érdekes73 (válaszként erre: 32. - Gyöngy:))
2022. aug. 5. 15:39
Engem a hangyás próba jó pár éve azóta nem veszek. Kerti hangyabolyhoz kidobva csalinak : zsír aljára potyogott fasírt, műsajt és margarin. Mi az amire rá se másztak ? :)Hát a margarin a műsajtért se rohantak de arra azért fanyalogva rámásztak. Legelőször a fasírtmaradékot hordták el :)
35. aszparagusz (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 15:38

Főzéshez, sütéshez használd fel. Ott nem érződik az íze.

Szórakoztató, hogy olyanok írják, hogy dobd ki, akik más főrumokban azon keseregnek, hogy milyen kevés a jövedelmük.

Ami nem romlott, azt én sem dobom ki, valamilyen módon hasznosítom.

34. Napsugár8 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 14:02

Én azt mondom, ne törődj azzal, hogy dobd ki, mert egészségtelen. Az energia italok, colák, mekis kaják, gyári előállítású fűszer keverékek, a virsli és társai... sorolhatnám, mi minden nem egészséges, és úgy veszik, eszik sokan, mintha ingyen adnák.

Attól kezdve, hogy a nagyfőnök a csirke far-hátat az alapvető élelmiszerek közé sorolta, és az árára rátette a stop-táblát... felejtsük el megszólni azt, akinek csak arra futja. És hagyjuk, hagyjátok abba, hogy egészséges, vagy nem! Kinek milyen kalapra futja, azzal köszön!

33. bozsu55 (válaszként erre: 18. - ,zumba)
2022. aug. 5. 14:01
Itt a piros pont.
32. gyöngy:) (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:49
Azért kíváncsi lennék melyik volt az a hozzászólás, amelyik meggyőzött egy pillanat alatt, hogy dobd ki.
31. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. aug. 5. 13:46

Ne hülyéskedj! Kenyérre kenni??? A fehérliszt köztudottan ártalmas az egészségre. Úgyhogy se margarin, se vaj nem kell. Tisztelet a kivételnek, aki teljes kiőrlésű király búzalisztből süti magának a hosszan érlelt házi kovászos kenyeret.


Tehát a margarin méreg ezen a fórumon. Bezzeg mikor megkérdeztem, hogy ugyan minek egy háztartásba 10 kiló cukor, akkor rajtam nem volt sapka. Ugyanis köztudomású, hogy a cukor milyen egészséges...

2022. aug. 5. 13:40
Pontosan :) Ha van sapka rajtad, ha nincs.
29. Icuska538 (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. aug. 5. 13:36
Ne hidd.... Ki mit ért margarinon attól függ.
28. Józsibirka (válaszként erre: 27. - Gyöngy:))
2022. aug. 5. 13:32
Jól mondod Gyöngyibaba!
27. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:27

Lehet majd eljön az idő, mikor a tíz csupasz ujjatokkal is kinyalnátok, mert másra nem fog telni.

De igazad van, dobd ki, használjátok ki az időt, amíg finnyoghattok!

2022. aug. 5. 13:27
Úgy látom, így is, úgy is hülyeséget csinálok, ha kidobom, pazarlok, ha felhasználom, nem vagyok "egészségtudatos".:))) csak feltettem egyszerű kérdést. Sajnos, ez sokszor jellemző itt, amikor olvasgatok. Azért köszönöm mindenkinek!:)
2022. aug. 5. 13:17

Egyébként aki azt mondja, hogy van annál jobb is, igaza van!

De azt se feledjük, hogy sok embernek már most! nem telik a minőségi kajákra, és ne rójuk meg őket. Örülhetnénk, ha itt megállna az életszínvonal romlásunk. Nem kell megszólni azokat, akiknek már ma csak erre futja. Nem tudjuk, de sejthetjük, mit hoz a holnap.

24. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - Kacsahercegno)
2022. aug. 5. 13:13
Ja a FI kérdésére válaszolva, én sütibe használnám fel, abból már csak nem érződik ki.
23. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:13
Legalább adnád oda valakinek, szomszéd stb...
22. Kacsahercegno (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. aug. 5. 13:12
Haha igen... Amúgy annyi mű szart megesznek az emberek, de pont a margarinnal van a baj. 😅 Mondjuk nekem savanyú a szőlő mert laktózérzékeny vagyok, a laktózmentes vaj meg aranyárban van, szóval vehetem a szörnyűséges műízű margarint. 😂 Mondjuk megszokás kérdése is, nekem nincs rossz íze, de évek óta nem ettem vajat, szóval fogalmam sincs milyen különbségnek kellene feltűnnie.
21. ,zumba
2022. aug. 5. 13:11
Mennyit lehet cigarettára költeni egy hónapban? Nálunk nincs ilyen kiadás pl.
20. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:09

Kislány koromban nálunk szokás volt, hogy a sült tésztákba vaj helyett margarin került.

Mibe tudnád felhasználni? Éhes hasba! Amikor csak arra futja, akkor azt esszük. Egyébként anno sokszor ettünk margarinos kenyeret mézzel megcsorgatva, vagy lekváros kenyeret mézzel meglocsolva. Ráadásul akkor még a lekvár is az a bizonyos "Hitler szalonna" volt. De nem válogattunk.

Akinek telik jobbra, örüljön neki!

19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. aug. 5. 13:08

Ráadásul elírtam, nem 1000, hanem 2000 ft/kg.


Itt senki nem használ margarint, nem eszik se gyors, se készételt, senki nem néz szenny csatornágat, csak pl NATGEOT, senki sem net meg gépfüggő, stb :D

18. ,zumba (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. aug. 5. 13:07
Nincs sok pénzünk, de semmi káros szenvedéllyel nem élünk,nem pazarolunk, így vajra és zsírra is jut.Sőt csökkentett zsírtartalmú vajat sem veszek a süteményhez, mert nem jó hozzá. Nem rendelek ételt, és rengeteg alapanyag megterem, így futja ezekre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook