Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Haskötő, vagy hasleszorító! Hogyan kell használni? fórum

Haskötő, vagy hasleszorító! Hogyan kell használni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 7. 15:09
én császár után feltetettem a hasleszorítót, és az eredmény egy tenyérnyi vérömleny lett, ami miatt műteni akartak megint, és tovább maradtunk a kórházban. :-/
2009. szept. 3. 18:43
:)))
2009. szept. 3. 18:33
lehet,hogy nem mai a fotó,de akkor is...:)
20. 223cf40dc0 (válaszként erre: 19. - Vinszisz)
2009. szept. 3. 18:25
:)) köszi, de az már a múlt :))
2009. szept. 3. 18:19

akkor bízom a sikerben,köszi a segítséget!

ha te vagy azon a képen az adatlapodon,akkor szeretnék gratulálni! nagyon szép vagy!

megkérdezhetem a korod?

2009. szept. 3. 18:13
az lehet a seb frissessége miatt is, vissza is húzódhat ... nálam a sarkainál volt fura, de most olyan sima, mintha mi sem történt volna :))
2009. szept. 3. 18:08
hát,olyan mintha a a vágás alatt lenne egy kis duzzanat :)
16. 223cf40dc0 (válaszként erre: 14. - Vinszisz)
2009. szept. 3. 18:06
??? passz - mi az a valami?
2009. szept. 3. 18:02
azon a képen te vagy?
2009. szept. 3. 18:02

plasztikára semmiképp nem megyek:) az tuti!

És igazából nem is a vágás az ,ami aggaszt,az nekem is szép.de ha már itt tartunk,ott ahol a vágás van,alatta van egy hosszú, kisujjnyi vastag kemény valami!

az el fog múlni?

13. 223cf40dc0 (válaszként erre: 12. - Vinszisz)
2009. szept. 3. 17:56

az én vágásom nem is látszik, pont takarja a bikini ... lehet jó orvosom volt :)

a lényeg, hogy én is enyhén kétségbe voltam esve a vörös csík meg az érzéketlenség miatt, a csík azóta fehér, a bőr visszahúzódott és az érzéketlenség is enyhült - eltelt azóta 6 év - viszont bikiniben járok a strandra és inkább aggaszt a narancsbőr, mint bármi más, szóval, csak rajtad múlik, hogy milyen szinten fog javulni a bőröd, a sebészeknek meg a szike a kezükhöz van nőve és állandóan vágnának és vért szívnának :DD hentesek sokszor ...... nem biztos, hogy az adott orvos szavára túl sokat kell adni, de ezt te tudod

2009. szept. 3. 17:50

ok.ezen már mind rajta vagyok,akkor csak várnom kell az eredményt :)

Tudod ,már ez előtt a terhesség előtt is meg volt nyúlva a bőr,pedig csak 53 kg voltam.arra mondta egy plasztikai sebész ismerősöm,hogy ezen már csak a szike segíthet.én nem mennék.viszont annyira rendbe tudtam hozni,hogy akár bikiniben is ki mehettem a strandra és nem volt miért szégyenkeznem.

csak ugye most már ott a vágás és arra csúnyán rálóg a bőr.szerintem csúnya.párom azt mondja,hogy javul!

2009. szept. 3. 17:39
torna, krémek és hasszorítós fehérnemű .... nincs még minden veszve és nem kell azonnal az esztétikai műtéteken gondolkozni, ja és megfelelő diéta sem árt .......
2009. szept. 3. 17:35

értem,akkor lemaradtam.van valami ötlet,hogy mit csináljak?

csak a torna marad?

9. 223cf40dc0 (válaszként erre: 8. - Vinszisz)
2009. szept. 3. 17:33
mert éjjel egyébként sem mozogsz, hanem pihensz és az izmoknak vissza kell alakulniuk, nem pedig eldeformálódniuk, így kell nekik az az időszak arra, hogy szabadon legyenek
2009. szept. 3. 17:31
éjjel miért nem ajánlott? olyankor legalább nem zavarna a mozgásban :)
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Vinszisz)
2009. szept. 3. 17:30

Kezdetektől kellett volna, nagyon jó az Anita márkájú hasszorító bugyi, és úgy tudod állítani ahogy a pocid húzódik vissza. egy próbálkozást megér, 2 hét alatt kiderük, hogy hatásos-e.

Persze más hasszorítór is próbálhatsz. azért alkat kérdése is, kinek milyen gyorsan áll vissza a" belsőrésze" az eredeti helyére.

Sok sikert!

2009. szept. 3. 17:30

Én mondjuk igyekszem tornázni,már amennyire manó engedi,de valamit észre vettem.Biztosan láttatok már ilyen alakformáló harisnyanadrágot.....

Na annak levágtam a szárát és abban rohangálok itthon.Két nap folytonos viselés után kisebb a hasam.

2009. szept. 3. 17:29
én használtam császár után és megkönnyebbítette a helyzetet nagyon, sőt hasam sem maradt :)) de azonnal, mindjárt az első felkeléskor fel kell tenni ...... egyébként nem sok haszna van a dolognak és legalább az első 3 hónapban nappal hordani kell, éjjel nem ajánlott .... ha már 4 hónapja szültél, akkor próbálkozz inkább a hasszorítós bugyival, harisnyával, talán segít, de ez úgy is csak később fog kiderülni :))
2009. szept. 3. 17:24

Nekem a császár után volt, nem sok hasznát vettem, annyira megnyúlt a hasam, hogy nem javított rajta semmit. Legalábbis én így láttam...

Bár lehet,hogy nem volt "jó fajta"...Passz.

2009. szept. 3. 17:23

Császárral szültem 4 hónapja,ez már a 3. terhességem volt.Ismerősöm szerint ezt kellene használnom,hogy a kilazult hasfalam visszahúzódjon,már amennyire lehet,mert a bőr is szakadozott a striák miatt.

Valóban így van? Milyen módon hat? Van értelme a szülés után 4 hónappal használni?

Olyan kényelmetlen!

2009. szept. 3. 17:21
Műtét, szülés vagy sérv miatt használnád?
2009. szept. 3. 17:20
Haskötő, vagy hasleszorító! Hogyan kell használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook