Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csalódtam a kozmetikusban fórum

Csalódtam a kozmetikusban (beszélgetős fórum)


5. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 12:58
Másodszorra sem kellett volna visszamenned hozzá. Keress normális helyet.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. máj. 30. 11:07
Ráadásul annyira sztárolja magát,magas lovon ül. Én sem akarok tőle több munkát,nagyon csalódott vagyok!
2021. máj. 30. 11:04
Reklamáld meg, ha ennyire sz.rul dolgozik én sem mennék vissza hozzá.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 11:02
Menj, reklamálj, de én vele nem korrekcióztatnám többet.
2021. máj. 30. 10:57
Nagyon dühös és elkeseredett vagyok,ugyanis 3 hónapja tetováltattam egy kozmetikussal a szemöldökömet,ami átesett egy korrekción is,ez volt februárban. 60.000-et fizettem érte,de olyan,mint ami több éves,a színe fakult,sőt az előző is átlátszik alatta. A formája sem olyan,mint amikor friss volt.Ehhez még hab a tortán hogy ajaktöltést is csinált pennel,ami másnapra eltűnt! Ezt szóvá tettem,és több csata után vissza adta a pénzemet. Utána jött a második korrekció a szemöldökre,kissé fagyos hangulatban,de megcsinálta. Most pedig olyan,mint ami több éves! Nem reagál,meg van sértődve. Nem szolizok,nagyon vigyáztam rá és a bőröm jó,mert test tetoválásom is van azok gyönyörűek. Mit ajánlatok? Menjek vissza személyesen reklamálni,vagy hagyjam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook