Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi adókedvezmény, hogyan is működik? fórum

Családi adókedvezmény, hogyan is működik? (tudásbázis kérdés)

9. Pen80 (válaszként erre: 7. - Tavaszilány)
2011. jan. 4. 15:09
Azért ne ferdítsük el a dolgokat, gondolom ez nem az adókedvezmény miatt lesz, hanem más intézkedések miatt.
2011. jan. 4. 15:01
Köszönöm a kalkulátort, sokat segített... Nem ide tartozik, de valaki tudna segíteni nekem abban, hogy a magánnyugdíj hozam, és reálhozam között mennyi lesz a különbség? Köszönöm. Esetleg erre egy kalkulátor?
2011. jan. 4. 14:53

Bár részletesen nincs benne a családi adózás, mégis érdemes megnézni! Most, hogy majd "ekkora nagy" kedvezmény lesz, kiszámoltam, kereken 133 Ft-tal lesz több a havi fizetésem...

[link]

2011. jan. 4. 14:52
Ha valaki eltudja magyarázni érthetően azt én is megköszönném!
5. tavaszilány (válaszként erre: 3. - Eracica)
2011. jan. 4. 14:50

Szia!


Az adókedvezmény miatt ne vállalj harmadikat! Mi van, a 4 év múlva eltörlik a kedvezményeket? Erre nem szabad támaszkodni szerintem! Nekünk 4 gyerekünk van, és amit a média és a politikusok emlegetnek, annak a fele sem igaz!

2011. jan. 4. 14:48
Ez engem is érdekelne. Csak az egyik szülő igényelheti? Egyáltalán kell igényelni vagy automatikus?
2011. jan. 4. 14:44

Sziasztok?


Átlátja valaki ezt a családi adókedvezmény dolgot? Kinek érdemes megigényelni, vagy inkább osszuk meg a házastárssal? Tudom, hogy nagyban jövedelemfüggő az egész, most nem írom le nyilvánosan a keresetünket...de hátha tud valaki segíteni. Továbbá érdemes bevállalni 3 gyereket, lehet utána annyi kedvezmény, hogy a férjem keresetéből is megélnénk pár évig?

2. Zsuzsimuzsi (válaszként erre: 1. - Eracica)
2011. jan. 4. 14:41
Ez engem is érdekelne.
2011. jan. 4. 14:40
Családi adókedvezmény, hogyan is működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook