Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családban vagy egyedül fórum

Családban vagy egyedül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. Egyanyuka84 (válaszként erre: 24. - Epervirág)
2019. máj. 15. 09:22

Igen,de ha rairatja a hazat a gyerekekre akkor nem?

Mert en ezt nem ertem ugy is megorokolnek akkor meg ez csak neki lenne jo h nem kell fizetnie

25. Egyanyuka84 (válaszként erre: 19. - F0b99b27d1)
2019. máj. 15. 09:20

De apukam..h oda menjunk..

Gondolkozok is rajta mostmar erősen csak adtam neki eselyt illetve tenyleg azert nyitottam ezt a forumot mert nemtudtam mar eldonteni h velem vagy vele van a baj probaltam epp ezert realisan leirni a dolgokat mert nem szidni akarom őt csak a tenyeket kozolni.Ő sokszor mondta h mas novel aki dolgozna nem lenne ilyen probelma holott szerintem igen mert mas nő elmenne fodraszhoz,ruhazkodna stb ő meg ugyanugy mint most lukas zokniban kinyult cuccokban jarna es az szerintem zavarna h a masik költ magara..nem jol gondolom?

24. epervirág (válaszként erre: 14. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:19
Ha dolgozol akkor is ját a gyerektartás
23. Lávli (válaszként erre: 12. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:19
Ez tragédia. Sajnálom. 😥
22. gyöngy:) (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
2019. máj. 15. 09:18
A kérdőjel vessző lenne.
21. Egyanyuka84 (válaszként erre: 17. - Papája)
2019. máj. 15. 09:17
Imadjak az apjukat en ha kulon megyunk szeretnem h rendszeresen talalkozzanak a gyerekek miatt..en tudnek normalisan elvalni..ugy erzem ő az aki keresztbe tenne nekem ahogy csak tud mert mindig mondja h az ő gyerekeit nem fogja mas nevelni
20. gyöngy:) (válaszként erre: 12. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:17
Így nem lehet élni egy családban? hogy rettegj a társadtól. Meggyógyulni sem fogsz, a gyerekek is sérülnek, muszáj valamit lépni.
19. f0b99b27d1 (válaszként erre: 16. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:16
Nincs olyan családtagod aki tudna segíteni?
18. Egyanyuka84 (válaszként erre: 11. - Lapbarna)
2019. máj. 15. 09:15

Nem mennek bele a kozos felugyeletbe olyan a munkarendje h a szuleihez kellene atvinni a gyerekeket ha dolgozik..ugyh ordibalnak megallas nelkul utaljak egymast..

A nagyobbik latni se akarja a nagyanyjat miutan amikor korhazban voltam a kicsivel es neki bekellet mennie dolgozni atvitte es ugy viselkedett elotte a nagymama h sirva hivta az apjat h ezt nem birja hallgatni szoval ezert en nem megyek ebbe bele..

De erre kotelezhetnek?A kozos felugyetre lehet kotelezni?

2019. máj. 15. 09:13

Ezt még elolvasni is rettenet, nemhogy megélni.

Ez csak rosszabb lesz. Én menekülnék egy ilyen kapcsolatból, de nem a szomszédba apukámhoz, hanem minél messzebbre, ne is lássam, ne is halljam.


Mivel beteg vagy egyenlőre messzire nem, de édesapádhoz mehetsz és menj. Különélés esetén kérheted a bíróságtól a gyerektartás megállapítását, így a nyugdíjad, családi pótlék és gyerektartás összegéből talán megtudtok élni. Próbálj a műtét után más településen munkát találni. Mostanában sok helyen képezik át a megváltozott munkaképességű dolgozókat az általuk képes elvégzendő munkakörökbe.

Járj utána munkaügyi központba, illetve a neten is van bőven info. írd be a keresőbe.

A gyerekek apja pedig csak gyűjtögessen, hogy legyen hol laknia a gyerekeknek, ha már ott ahol vagytok lehetetlenné tette ezt a viselkedésével, smucigságával.

16. Egyanyuka84 (válaszként erre: 10. - F0b99b27d1)
2019. máj. 15. 09:12
Ez az ő háza innen csak en koltozhetek..
15. lapbarna (válaszként erre: 12. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:11

Valószínűleg az a férjed legnagyobb problémája, hogy a családi büdzsé elsősorban tőle függ.

Az már csak másodrendű, hogy ilyen fixa ideája van, hogy a gyereknek lakást kell venni.

14. Egyanyuka84 (válaszként erre: 8. - Epervirág)
2019. máj. 15. 09:11
Pont ezt akarna h rairatja van lehetosege mind a 2ére..na de akkor mibol tartom fent őket?Oke h lesz lakasuk ez 20ev mulva tok jo de addig azert ha dolgozok is szuksegem lenne valamennyi gyerektartasra
2019. máj. 15. 09:11
A férjed sajnos mentálisan beteg. A hiba nem a készülékedben van. Tanácsot nem tudok adni, de a legjobbakat kívánom neked! Ne hagyd magad elbizonytalanítani, ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmad, önbecsülésed. Attól, hogy beteg lettél nem vagy semmirekellő. A 4. műtétből épülj fel, próbálj egészségileg minél jobb állapotba kerülni, aztán utána komolyan gondolkodj el a lehetőségeken.
12. Egyanyuka84 (válaszként erre: 6. - Gyöngy:))
2019. máj. 15. 09:10

Átélni is az.Amúgy az a durva h van egy normalis oldala amikor tenyleg olyan rendes es en azt szeretem az az oldalat viszont ha mar belep az ajton es latom a fejen h feszult akkor mar remeg a gyomrom,hogy megint kezdi.

Komolyan mondom nemtudom ez a rosszabb vagy ha fizikaliag bantjak az embert.Neha ugy erzem megdöglök es annyit kuzdottem az egeszsegemert olyan rossz dolgokon mentem keresztul es senki nem er nekem annyit h ezt tonkretegye nekem de itt a 2 gyerek akik imadjak apjukat viszont nagy mar nagyon nehezen viseli h ezt a cseszegetest hallgatja..plane amikor elsirom magam.Mert igyekszem nem visszaszolni nem reagalni de a konnyem meg kijon azt nemtudom visszatartani es ezt sajnos meglatja a gyerek es nemtudom ilyenkor h vegyem fel az alarcot..

2019. máj. 15. 09:09

A saját jövedelméből nem tudná eltartani a 2 gyereket, viszont ha közös felügyeletet akar apuka (2 hét apukánál, 2 hét anyukánál pl), akkor viszont nem kell fizetnie gyerektartást.

45 ezer a nyugdíja, a családi 26000, ha az egyik emelt, akkor is max. 30 ezer. Ez cca. 75. Elég kevés.

2019. máj. 15. 09:09

Szia.

Valóban a gyerekre rakja el a pénzt, vagy más dologra, más valakire megy el? Bármilyen szűkösen is éljek, de ezt nem bírnám, szedném a sátorfámat és elmennék, vagy kiraknám a páromat ha így viselkedne. Egy családnak összetartani kellene, de ő inkább széthúz. Ez a gyereknek sem jó, mert folyton azt látja, hogy apu és anyu veszekedik, és ez lelkileg nem tesz jót neki! Próbálj ultimátumod adni neki, ha nem változik költözzön el, mert így nem lehet élni!

9. epervirág (válaszként erre: 5. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:08
Màr bocs,de a fèrjed nem normális.menekülj amig tudsz.
8. epervirág (válaszként erre: 4. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:07
Hagyd ott minnèl előbb.Gyerek tartast meg köteles fizetni.Hacsak nincs lakás amit a gyerek nevère iratott.meg irtad,hogy csak egyik gyereknek venne lakást tehát a gyerektartás mindenkèpp jár.ne hagyd már magad zsarolni.Csillag29 nagyon jól írta,hogy te tartod el.mond meg neki,hogy te is elmèsz egy ügyvèdhez.Az mindent elmond neked!
7. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:06
Jesszus!
6. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 09:04
Ezt borzalmas még olvasni is, sajnálom!
5. Egyanyuka84 (válaszként erre: 3. - Csillag29)
2019. máj. 15. 09:01

Az en nyugdijam 45.e ugyh kizart h eltartom.

Egy szamlara jon de megmutatja mindig a fizetesi papirjat es azt is mennyi van felreteve es tenyleg igy van azt ő elteszi de annyira durvan h kepes vezetes kozben is lekotni a penzt ha felbontodik azt se varja meg h haza erjunk.

Barmit vesz az elso h mi mennyibe kerult es naponta vagy 3x nezi a netbankot

4. Egyanyuka84 (válaszként erre: 2. - Epervirág)
2019. máj. 15. 09:00

Az a baj,hogy egyszerűen már nemtudom eldönteni,hogy vele vagy velem van a baj..

En egy semmirekellő,hasznavehetetlen embernek erzem magam aki csak a gyerknevelesre es haztartasra alkalmas

Ő meg a dolgozó ember aki sokat dolgozik es biztositja nekünk a meleg otthont etelt és cserebe ezt kell elviselnem,nem kocsmazik nem szorja a penzt lehet mas ennek örülne..

Tenyleg nemtudom mostmar mit gondoljak

Azt mondta tegnap ha külön megyünk ő beszelt mar egy ügyveddel.Hetvegen annyira kibuktam h fogtam magam es elmentem apukamhoz a 2 gyerekkel irtam neki 3oldalas levelet h hetvegere atmentem addog gondolkozzon h tudna e valtozni.

Erre megvadolt,hogy elloptam a gyerekeket es ezert beszelt is ugyveddel aki azt mondta neki h joga van a kozos felugyelethez majd es tartasdijat se kell fizetnie ha a haza egy reszet a gyerekre iratja ezzel letudna a tartasdijat..

Es ezek utan en szomoru fejjel jarkalok es odajon h ezt az arcot ő nem birja nezni ugyh vagy valtoztassak a fejemen vagy menjek innen

3. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 08:56
Már bocsi de amit írtál abbol nekem az jön le Ő elrakja a fizetéséta "gyerekekre" látod a számlát, hogy tényleg így van ? Mennyit ad haza ? Nekem úgy jön le a te nyugdíjadból meg a családibol tartod el :/ Én tuti lépnék ilyen ember mellől Persze gyerekekkel együtt
2. epervirág (válaszként erre: 1. - Egyanyuka84)
2019. máj. 15. 08:54
Igy sem kapsz tőle anyagi támogatás.Mèg vègig olvasva is ez rettenetes ès ez csak rosszabb lesz sajnos.A lènyeg az,hogy evvel a kapcsolattal te mit szeretnèl tenni.Mondjuk ez nem nevezhető kapcsolatnak.Mèg idegileg us rá fogsz menni rendesen.
2019. máj. 15. 08:45

Sziasztok!


Azzal kezdeném,hogy szükségem lenne véleményekre,legfőképp anyukákéra.Ugyan friss reges vagyok,de mielőtt azzal vádolnátok kamu a fórum:

10éves hoxa tag vagyok,de szerettem volna ezt a fórumot 0 aktivitással megnyitni,szóval sajnos nem kamu..bàr az lenne.

A probléma:

Van egy 15éves kapcsolatom.Van egy 6 illetve 9éves gyerekünk.

Vagyok én aki a fiatalkora ellenére le van százalékolva miután 1éven belül 3nagy műtéten vagyok túl és sajnos azok szövődménye miatt most készülök a 4.re.Ez nagyon megvisel.

Párom a családfenttartó,aki ugyan túlórákkal de normalis fizetést kap az én nyugdíjammal a gyesemmel(a kicsi legzőszervi beteg)emelt családipótlèkkal normalisan megtudnánk élni.A páromnak viszont van egy gondolatmenete amit bele neveltek:

Az a szülő aki a gyereknek nem ad lakást,az az utcára dobja ezzel a gyereket és ne is nézzen tükörben az ilyen mert ő szembeköpné magat ha ezt tennè.

Na most,épp ezért teljesen mindegy,hogy az adott hónapban ő jól keresett ő mindig a fizetése angy részét elrakja,hogy a gyerknek majd legyen.Ez jó is lenne,csakhogy már a fizetes napjan azt halljuk itthon,hogy nincs semmi penz,ne is kérjek stb..

Folyamatosan csak a pénz a téma és mar bant engem vele,hogy ha ő belebetegszik majd ebbe én tartsam el őt es ő egy gyereknek lakast vesz a masiknak nekem kell venni.Nemtudja,hogy oldjam meg én.Azt mondja engem utcara dobtak ő ezt nem teszi meg.

Ez azt jelenti amúgy,hogy apukam nemtudott nekem lakast venni mert 1fizetesbol eltunk es sajnos nem tehette meg.Apukam neki egy rossz pelda ő olyan nem akar lenni.

Amit en hallgatok itthon:

Ma reggel pl a gyerek kohog adok neki koptetot majd megszolal az apja azert az egesz dobozt nem kell vele megitatni.(Ezt persze a köptető ára miatt mondta,nem a gyerek egészsége miatt)

Elmegyünk boltba napok hallgatom,hogy nincs pénz.Már boltba se merek menni.

Termeszetesen ha ruha kell a gyereknek azt se tudom hogy mondjam neki.

Magamra semmit nem költök.Mondjuk nem is erdekel.

Az a baj,hogy mostmar bant is engem lekileg,hogy menjek szerezzek penz kerjek a szüleimtől.Menjek költözzek at apukamhoz persze a gyerekek nelkul mert ő ezt a pofat amit vagok nem birja nezni.A gyerekek persze ezt halljak..En mar nem reagalok hatha hamarabb abba hagyja de nem,nemtudja abba hagyni nem tud leallni igy a gyerekek azt hallgatjak,hogy az apjuk folyamatosan cseszegeti az anyjukat.

Az a baj h olyan betegsegem van h nalam az idegesseg nagyon veszélyes 1hete rosszul is lettem 2fajdalomcsillapito kellet mert annyira piszkalt,hogy gyomoridegem lett és sajnos ettől rosszul leszek.

Igazából most nemtudom velem van a baj,hogy itt egy dolgozó pár aki nem kocsmázik,nem szórja a penzt hanem csak gyűjt es aki úgy gondolja inkabb legyen csonka a csalad majd a lakas kompenzalja a gyerekeket vagy vele van a baj..En már eldönteni se tudom.Elvagyok tartva mint egy rakas kula dolgozni nemtudok semmit nem erek csak vegülis ezt kell hallgatnom de amugy van meleg helyem ahol meghuzhatom magam.Akkor meg mit nyafogok vegulis ennyi belefer..

Komolyan nemtudom,hogy ez normalis hogy nagy a teher rajta es nap mint nap a banto hangnemet kel hallgassam?Nezegettem itthoni munkat akarnek dolgozni nagyon is..de semmi nincs semmi normalis..rendes munkat nem vallalhatok a közelgő ujabb nagy műtét miatt..

Ja amugy rendesen zsarol azzal ha külön megyünk mire szamithatok majd.Mind anyagi mind emberi reszben is.Apukamhoz tudnek menni a gyerekekkel amugy..de nemtudom mi lenne a jo a gyerekeknek.En ugy erzem nem birom..

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook