Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexből mégis alakul érzelem? fórum

Csak szexből mégis alakul érzelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. máj. 21. 10:16
Nem olvasom végig a kommenteket, de ez a nőknél gyakran előfordul, viszonzatlanul legtöbbször, ez veszélyes "üzem", megégetheted magad, de szorítok fordítva is így történjen... (szkeptikus vagyok).
47. mothertiger (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. máj. 21. 10:14

De, sajnos abban a fogadtatásban volt része, amit várt. Elcsavarta a fejem, megváltoztatta az egész dologról alkotott képet.

Érdekesség, hogy ő kardoskodott a leginkább az elején az érzelmek ellen, ellenben ő kezdett el cicázni a hülyeségeivel - ennek ellenére pedig végül ő hagyott faképnél.

Én arra gondoltam, hogy kíváncsi volt, mennyire van rám hatással. Hogy képes-e arra, hogy megváltoztassa a nézeteimet. Gondolom amikor látta, hogy kezdem úgy rendezni az életemet, hogy ő is beleférjen, attól meg beszart, és visszalépett.


Lényeg, hogy a miértekre sohasem kaptam választ. Bár nem hiszem, hogy alapból változtatott volna valamin.

Csúnyán megégettem a képemet, de tanultam belőle! ;)

46. gribedli*** (válaszként erre: 36. - C40efa00cc)
2015. máj. 21. 10:05

Persze, hogy lehet belőle, de amíg mindent ugyanúgy csinál mint eddig, addig nem történik semmi új. Ha valaki ennyire fosik megkérdezni egy dolgot, ami miatt fúrja az oldalát a kíváncsiság, az meg is érdemli, hogy ne kapjon választ.


Inkább megkérdezi tőlünk itt, holott mi honnan tudnánk, mert annyira fosik egy nemleges választól a sráctól. Pedig lehet, hogy nem mondana nemet, csak ha senki nem lép, a semmiből hogy születne valami?

2015. máj. 21. 10:03

Kivanok sok szerencset,en mar elmondtam amit akartam.

Remelem,h viszonzasra talal az, amit erzel.


Majd esetleg ird meg,hogyan alakultatok,ha alakultatok.

44. e92edf4555 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. máj. 21. 10:01
Szerintem is..
43. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Nono1800)
2015. máj. 21. 09:59
Azalatt a 3 hónap alatt volt barátnője, gondolom.
42. gribedli*** (válaszként erre: 23. - 8122eadc5b)
2015. máj. 21. 09:57

Na, erről beszélek! Miért van az, hogy egy csomó nő nem meri megmondani, hogy bakker, neki nagyon tetszik más értelemben is. Holott már megvolt a srácnak keresztbe-hosszába, szerintem sokkal jobb színben tűnne fel, ha ennek adna egy nevet a csaj, vagyis, hogy részéről kis belezúgás is van, de nem. Mit veszíthet vele? Vagy kap egy pozitív visszajelzést, és akkor mindenki nyer, vagy egy negatív visszajelzés esetén megmondja neki, hogy jó, akkor mostantól pá!:)


Nyilvánvaló, hogy a fórumindító már belegabalyodott, tehát ideje most kiszállni ha ez viszonzatlan mert később szarabb lesz.

41. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Mothertiger)
2015. máj. 21. 09:49
Nem lehet, hogy azért tette mert miután ő meglépte, hogy közölte veled, hogy nála többről van szó, nem abban a fogadtatásban volt része, amit várt? Megsérült az egoja, és utána már úgy gondolta, miért is ne hagyhatna ott, hiszen részedről úgysem voltak érzelmek. Persze, kis szépséghiba, hogy addigra már voltak, sajnálom...
40. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 09:44

Nemcsak mai divat ez, csak talán sűrűbben fordul elő (vagy régen jobban titkolták, mindegy), de tény, hogy rengeteg ember annyira fél a csalódástól, hogy nem meri kimutatni az érzelmeit pedig elég már akár csak 3x is szexelni ugyanazzal az emberrel és kialakul egy kis ragaszkodás, vagy elkezdődik valami.


Persze, továbbra is lehet mondani meg győzködnie magát az embernek, hogy ez csak szex, de nyilván nem tetted volna fel ezt a kérdést magadnak.


Szerintem nem azzal van baj, hogy összejártok és titkoljátok, hanem azzal, hogy ha senki nem tudja, akkor így a nyilvánosság előtt ugye facér emberek benyomását keltitek, márpedig a facérokra nyomulnak és nagyon meg fogsz sértődni, ha a sráccal mondjuk kikezd valaki, aki nyílt lapokkal játszik és mivel rólad senki nem beszél a sráccal kapcsolatban és te is titkolod, lényegében nagy esélye van, hogy koppansz.


Ha benned már megfogalmazódott a kérdés, akkor a részedről már van érzelem is. Nem kényszerítheted arra, hogy neki is legyen, de arra igen, hogy válaszoljon a kérdésedre és válasszon, vagyis akárhogy is legyen, kezdjétek el nyilvánosan is kimutatni. Ettől egyrészt kevesebben fognak rátok külön-külön nyomulni, és ad egy kis biztonságérzetet (kevesebb féltékenység), másrészt nincs abban semmi baj, ha nem működik és aztán összevesztek. Miért lenne gáz felvállalni? Az emberek járnak és vagy folytatódik, vagy nem. Egyébként ha nem hajlandó erre, akkor meg nyilván csak spórolni akart egy kis pénzt és ingyen szexelni, és téged nem sokra tart és tényleg csak szex volt a részéről de nem vagy annyira jó, hogy ezt felvállalja mások előtt is, hogy összejár veled, cikinek érzi, hogy pont veled. Ezt az utóbbit nem kívánom neked, hanem azt, hogy jó legyen!:)

2015. máj. 21. 09:42

Lehet.


Mi is úgy kezdtük,igaz bele voltam esve,mint szamár a kútba,de titkoltam.

Akkor lett vége az 5éves kapcsimnak,és váltig állítottam,hogy nem akarok komolyat egy ideig....aztán mégis akartam:)

38. e92edf4555 (válaszként erre: 36. - C40efa00cc)
2015. máj. 21. 09:38

Lehet...de kicsi az eselye. Hallottunk olyanrol,akinek sikerult,de olyanrol is akinek nem.

Megis ugy gondolom,h a szexpartnerseg nem egy jo poszt ...nem egy dobogos helyezes egy ferfinal.


Lehet proalkozni,de nem jobb olyan emert szeretni,aki kezdetektol normalisan felvallal minket?


Lehet,h egyszeru az elmem...de nem baj.:D

37. 51e1cc5189 (válaszként erre: 18. - 4975ebdc2f)
2015. máj. 21. 09:34
Szerintem megelégszik, mert ezek szerint komoly kapcsolatra nem kell. Csak, ha csettintenek, hogy gyere akkor megy föl a férfi lakására. Gondolom akkor tiszta a levegő.
2015. máj. 21. 09:34
Bármiből lehet bármi. Persze, az egyszerű elmék ezt képtelenek felfogni.
35. 51e1cc5189 (válaszként erre: 25. - Nono1800)
2015. máj. 21. 09:33
Miért ne lehetne több? Nem vagytok függetlenek, ezek szerint?
34. mothertiger (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 09:29

Nem olvastam vissza, hogy a többiek mit írtak, de nekem is volt hasonló afférom.

Megegyeztünk a sráccal, hogy szex lesz szerelem meg érzelmek nélkül, és egy darabig működött is a dolog. Nem vertük nagydobra se, és elég ritkán találkoztunk.

Aztán elkezdett írogatni, sms-eket küldözgetni, hívott telefonon. Meg jött az így imádlak, úgy imádlak, veled akarok lenni.

Addig egész jól működött a dolog, amíg ezzel be nem zavart. Felrúgta az egyezségünket, és azt akarta, hogy vállaljuk fel a kapcsolatunkat. Nekem emiatt felborult volna az egész addigi életem, de sikeresen behülyültem.

Aztán amikor elkezdtem úgy rendezgetni az életem, hogy ő is beleférjen úgy igazából - elhagyott a picsába... Egyik napról a másikra. Persze a történetet enyhén lesarkított formában adtam itt közre, de a lényeg ugyanaz. Pofára ejtett, utána szóba sem állt velem.


Nem azt mondom, hogy a te esetedben is hasonló lesz a végkifejlet, de nem árt, ha óvatos leszel. Lehet, hogy a te partnered kezd valódi érzelmeket táplálni, és lehet, hogy a ti kapcsolatotok feljebb lépett egy szintet, amiből lehet akár egy normális párkapcsolat is.

A te helyedben én megvárnám, mit hoz az idő. Addig meg vigyázz a szívedre. Amíg ő konkrétan nem mondja, hogy többet szeretne, vagy komolyabban szeretné, addig ne éld bele magad!

Bár látod, hogy az én esetem is bizonyítja, hogy a kimondott szavak sem jelentenek mindig garanciát...


Sok szerencsét!

33. 6b006fc769 (válaszként erre: 31. - 408020f45e)
2015. máj. 21. 09:18
Nem értek egyet az állatos hasonlatoddal, az állatok - kevés kivételtől eltekintve - kizárólag utódnemzés céljából párosodnak.
32. e92edf4555 (válaszként erre: 31. - 408020f45e)
2015. máj. 21. 08:57
Így van..
31. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 08:54

Bocsánat, de nem tudom megállni, hogy ne írjam le a véleményem. Tényleg nem kell rá reagálni, mert lehet, hogy én egy kivesző félben lévő fajta vagyok, de úgy látom, hogy mostanában egyre több helyen lehet olvasni az érzelmek nélküli szexről. Hogy csak szex és semmi más. Bocsánat de aki ezt csinálja, az szerintem egy ingyen k.rva. Én még úgy vagyok összerakva, hogy egy kapcsolat elkezdődik azzal, hogy vonzalom, szerelem és ennek beteljesedése a testi kapcsolat. De az, hogy csupán a szükségletek diktáljanak, mint az állatoknál, ez abszurd nagyon. Gondoljatok bele. Nem is értem, hogy egy magára valamit is adó nő, hogy mehet bele ilyen lealacsonyító szerepbe. Időnként használják, aztán mint egy kinőtt és levetett pulóvert továbbadják annak, akinek még kellhet. Még az is más szituáció, ha szeretők, mert ott van érzelem. De így?!

Lányok, ébresztő! Ez a dolog, így a feje tetejére állítva a legritkább esetben hozhat kölcsönös szerelmet és boldog hosszútávú kapcsolatot.

2015. máj. 21. 08:52

Ne játszmázz, add önmagad, vállald fel az érzéseidet, de anélkül ne reménykedj semmiben. Olyan szinten nem vállal fel, hogy az már botrány... elcsapja a fejét, én ezt biztos nem tűrném el. Gyáva ez a fickó, bár annyiból korrekt, hogy veled közölte, mire kellesz.


Legyen tartásod... ha ez így nem jó Neked, keress olyat, aki felvállal.

29. vacsa (válaszként erre: 21. - 6b006fc769)
2015. máj. 21. 08:42
Egyetértek. 100%-osan.
2015. máj. 21. 08:32

Én is azt tapasztaltam, hogy a férfiak érzelem nélkül is tudnak cirógatni stb.

Sajnos ez semmire nem garancia.

27. e92edf4555 (válaszként erre: 25. - Nono1800)
2015. máj. 21. 07:52

Amugy megvolt 3 honapig nelkuled,vagy folyamatosan irkalt ,h talizzatok mar..esetleg odabiggyesztette,h hianyzol neki es latni akar?Mert,ha nem,akkor de,lehetsz kozombos es csak egy lyuk a szemeben.Nem rossz indulatbol mondom,de en igy gondolkodom errol.


Szerintem beleszerettel valamennyire te is,talan mar regota es varod a csodat.Van aki szerencses es egy ilyen alkalmi viszonybol lesz happy,de a tobbseg csak arra kell.

Tartsd tobbre magad, mindenki hibazik ez is egy ilyen hiba.

Mert o is mit gondol rolad? Hmm..eleg neki a farkam. Minek valljak neki szerelmet is?

26. e92edf4555 (válaszként erre: 25. - Nono1800)
2015. máj. 21. 07:30

Hidd el ez nem jelent semmit.

Megszerethetett valamennyire,de hogy nem szerelmes az is biztos.

Amugy kerdezz ra,vagy ha erzel valamit mondd el, mar a reakciojabol eszreveheted,h kellesz-e neki,vagy csak azert simogat,h 3 het mulva is menju,nehogy megsertodj,pasik tudjak ezt,hogyan kell .:)

2015. máj. 21. 07:04

Ebben a jó pár hónapban volt olyan h 3 honapig nem mentem mert elég volt de aztán minden megy a régiben.

Én csak azt furcsalom h mennyire más lett most mint a az elején.

azt hittem soha nem fog simogatni magához húzni stb.... és meg is.

Lehet valóban csak belelátok dolgokat ,de valamit csak érez teljesen közömbös nem lehetek neki.

24. 6b006fc769 (válaszként erre: 23. - 8122eadc5b)
2015. máj. 21. 06:55
nem lesz aki kikormolja:P
23. 8122eadc5b (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 06:51
Állj elé és mond el neki, hogy te mit érzel vele kapcsolatban.Mit veszíthetsz?
2015. máj. 21. 06:42
Persze
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - 3d787b167a)
2015. máj. 21. 06:06

Hát igen, élelmesebbek ezért pénzt kérnek és kapnak.


Szóval kedves fórumindító, gondolkozz el ezen.

Nincs baj a szexkapcsolattal, ha mindkét félnek az felel meg, de általában nagyon hamar átfordul szerelembe (a hormonok miatt) és szerencsés esetben mindkét fél részéről. Szerencsétlen esetben csak az egyik fél részéről, aki onnantól fogva nagyon fog szenvedni.

Viszont ez, amit leírtál, így ebben a formában nem annyira szexkapcsolat, ha ő füttyent, te ugrasz, hanem inkább egy ingyenes tudod milyen szolgáltatás.

2015. máj. 21. 06:04

Ahogy leírod ezt az egészet és az a szitu amiben vagy nekem kellemetlen.

A szexkapcsolatnak nem arról kell(ene) szólnia, hogy pár hetente felhív amikor neki tetszik húz rajtad párat és csókolom. Némi önbecsülést érdemes lenne magadra venned.

Amúgy ha valami alakulna ebből akkor többet hívna és nem csak szexre. Keresné a társaságod, mondjuk face-en stb. Amiket te leírsz azok a remény szép képzetei részedről.

Ha elég nagy vagy a szexhez akkor ahhoz is elég nagy kell, hogy legyél hogy elé állj és rákérdezz erre.

Ha ő azt mondja hogy igen szeretne többet akkor hurrá, folytassátok normálisabb mederben a kapcsolatotokat, ha azt mondja képzelődsz akkor is nyertél egy esélyt mással egy normális kapcsolatra, mert jelenleg csak az időd vesztegeted.

19. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 05:20

"Álltalában ő szól hogy menjek fel hozza pár hetente pár alkalomról van szó. "


Nagyon szánalmas vagy.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook