Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexből mégis alakul érzelem? fórum

Csak szexből mégis alakul érzelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 05:17

Szégyent...banyeg ne már!!!!!!!!Neked ez elég? MI a fene bajod van, arra vagy jó neki hogy titokban dug másra nem?

Ha csak szex, mond neki hogy valaki randizni hívott és elfogadod. Majd kiderül mit érez. De te térj magadhoz, nem vagy teljes ember hogy megelégszel csak a szexel?

17. e92edf4555 (válaszként erre: 16. - 9071b849fd)
2015. máj. 21. 00:38

Remeljuk naluk is igy lesz:)


Erre mondtam az elengedest,mert ha eszreveszi a pasi,h nem kapar utana,akkor elkezd erdeklodni komolyabban,jo esetben,ha nincs mas,aki potolja ,vagy jobban erdekli ot.

16. 9071b849fd (válaszként erre: 14. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 00:34

"Vagy tartsa meg,de kozben egy normalis kapcsolatra is koncentralhat,mert a pasik is kozben ezt teszik."

Ezt adom, én is így akartam csinálni annó, itt is bukott ki, hogy ő akar az lenni.

15. e92edf4555 (válaszként erre: 14. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 00:30
szerencses
14. e92edf4555 (válaszként erre: 13. - 9071b849fd)
2015. máj. 21. 00:28

Ez szexnek indult...ergo nem latott benne a pasi tobbet az adott pillanatban. Faj ezt belatni,de igy van...hisz ,ha tobbet latott volna,nem ezt ajanlotta volna fel...ez nem megtiszteltetes egy nonek,ez megalazas.Erre o is rajon idovel.


Igen lehet,h a mese szep veget er,de az is lehet,h nekem lesz igazam.


Es igen,engedje el. Vagy tartsa meg,de kozben egy normalis kapcsolatra is koncentralhat,mert a pasik is kozben ezt teszik. A szexpartner az altalaban megmarad annak a pasik fejeben,es kesz.Vadaszik tovabb a nagy O-re.


Te szerecses vagy.:)

13. 9071b849fd (válaszként erre: 12. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 00:24

Nekem mindenhogy jó... :) Csak az szúrt szemet, hogy engedje el.

Életet alapozni nem csak ilyen kapcsolatra hülyeség sajnos.

12. e92edf4555 (válaszként erre: 10. - 9071b849fd)
2015. máj. 21. 00:19

Vannak,de ne alapozza erre az eletet,meg kepzeljen bele semmit.Igazad van,nem tudom,h csak ennyi szamara,de lehet h ennyi.


Most mennyivel jobb?

2015. máj. 21. 00:18
Szia, én azt gondolom, ha mindkettőtöknek megfelel a csak szex kapcsolat akkor oke. De te mar tobbet érzel, ilyenkor sokszor lat olyat az ember ami nincs. Szerintem fordíts a dolgon, ha hív eppen ne erj ra, csak pl két nappal kesobb. Aztan hivd te. Ha fontos vagy neki szaladni fog hozzad. Gondolom egyikotoknek sincs senkije, talan valami vezeto-beosztott kapcsolat lehet..
10. 9071b849fd (válaszként erre: 9. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 00:17

Honnan tudod, hogy ennyi számára? Ennyinek indult, az tény, de lehet belőle több, sőt lehet, hogy már most több. A dolgok nem ennyire fekete-fehérek.

Félreértés ne essék, nem hitegetni akarom a fórumindítót, de azért vannak "csak szex és más semmiből" kialakult szép kapcsolatok. Mint ahogy írtam, példa is vagyok.

2015. máj. 21. 00:09

Ha nem muszaj ne tedd ki magad mas uritojenek,hiaba erzel vmit iranta,engedd el.

Ha megszeretett es te lelepsz utanad megy,ha nem,akkor mit vesztettel?

Mert ennyi vagy szamara. Egyetertek a 8. hozzaszoloval.

2015. máj. 20. 23:58
nekem egy baratnom jart nagyon szarul egy ilyen kapcsolat miatt: megegyeztek ok is még az elején,de aztan egyre tobb idot toltottek ágyon kivul is. Olyanok voltak mint egy pár de hogy nem azok megse, azt a srác nem kozolte a csajszival, csak akkor mikor megismert valakit es szerelmes lett... persze addigra baratnom mar taccson volt. szerintem hagyd a francba...keress olyat akinek nem csak arra kellesz...
2015. máj. 20. 23:56
Minden lehetséges.Manapság előbb dugnak a párok és csak utána ismerkednek.Ez a trendi az ivaros felnőtteknél.
2015. máj. 20. 23:30

A pasidat kellene megkérdezni.

Elég kényelmes neki: hív és te mégy.

2015. máj. 20. 23:20
Hozzátenném, egyre több csak szexből alakult kapcsolatot látok a környzetemben. Semmivel sem működnek rosszabbul, mint a randizgatással, udvarlással kezdődöttek.
4. 9071b849fd (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 20. 23:18

Velem is ez volt, csak mi még iskolában ismerkedtünk meg. Egyre érzelmesebb szex, egyre több szexen kívül együtt töltött idő, aztán már azt éreztük, hogy kapcsolatban vagyunk, holott mégsem (hivatalosan).

Én nagyon sokáig azt hittem, hogy az ő részéről ez csak testiség, aztán kiderült, hogy mégsem.

3. Mion
2015. máj. 20. 23:16

Ha érez is, én nem élném bele magam a helyedben. Legtöbbször ilyenkor... hogy is fejezzem ki, "védik a területüket"..... tehát ha mással látna, szóba sem állna veled többé.


Ha akar valamit, mondja meg.

2015. máj. 20. 23:15
.
2015. máj. 20. 23:11

Sziasztok!

Hát gondolom 100 és 100 hasonló sztorit olvastok itt ,de én is megosztanám az enyém mert már csak magamban örlödöm.

Kezdeném is....

Pár hónapja összejárok egy srácval a munkahelyemről megegyeztünk h nem fogja megtudni senki és idáig ez elég szépen megy is.

Na de a lényeg hogy megdumáltuk azt is hogy csak szex és más semmi! Ezt ő kötötte ki.

Álltalában ő szól hogy  menjek fel hozza pár hetente pár alkalomról van szó.

De úgy érzem hogy talán picit több vagyok már neki mint ahogy megegyeztünk.

Már a szex sem szex kezd átmenni szeretkezésbe ,bújos órakba  simogatásba.

A meló helyen néz de folyton elkapja a fejet ha en is ránézek ha a kozelében vagyok elvörösödik .

Érdeklödik a mindennapjaimról igaz nem minden nap. És vettem már észre mintha féltékeny is lenne ....ami oké betudtható annak h akkor esetleg már nem leszek neki amikor épp akarja.

Nem reménykedem abban h itt szerelem lesz csak kucsit erdekes jelek vannak mostansag ahhoz h ez csak szex kapcsolat.

Szerintetek érezhet valamit?

Üdv: nono

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook