Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexből mégis alakul érzelem? fórum

Csak szexből mégis alakul érzelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. vacsa (válaszként erre: 72. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 15:45
Mennyi idő volt a leghosszabb kapcsolatod?
77. kriszta773 (válaszként erre: 75. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 15:45
nem az én pasim volt, csak egy ismerős :)
76. kriszta773 (válaszként erre: 74. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 15:44
szerintem hamar kiismerik egymást az emberek, csak van, aki nem akarja meglátni, elhinni azt, ami történik, mert akkor lépnie kellene, és azt nem akar, mert macerás
75. e92edf4555 (válaszként erre: 73. - Kriszta773)
2015. máj. 21. 15:43
nem is a te veszteseged,gondolom szakitottal vele?!
74. e92edf4555 (válaszként erre: 73. - Kriszta773)
2015. máj. 21. 15:43
Ki kell ismerni egy pasit es nem azt hinni,h megtudja valtoztatni,mert ahogy a regi mondas is megmondta ...kutyabol nem lesz szalonna.
73. kriszta773 (válaszként erre: 72. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 15:41

ez olyan hülye szöveg, a nők általában sokkal jobban odafigyelnek magukra, odateszik magukat egy kapcsolatban, mint egy férfi. nekem is mondta már pasi, aki félrejárt, hogy mert kell a változatosság, az új. 3 hónapos kapcsolatban :)))))))))) szóval mindig van rá valami hülye duma, mellesleg két embernek szexben is passzolnia kéne, gyakori, hogy az egyiknek nem jelent különösebben semmit sem, főleg sok év után

szerintem jobb az őszinteség, mint hátak mögött kavarás és hazugság, akkor a másik is eldöntheti, hogy ez neki belefér, elfogadja, nem pedig véletlen kiderülés után esik pofára, és gondolja azt, hogy mennyi időt, érzelmet pazarolt

72. e92edf4555 (válaszként erre: 70. - Kriszta773)
2015. máj. 21. 15:38

Nekem sem volt olyan pasim,aki kapcsolatban volt mellettem. De nyilvan ez vonz egy ferfit az uj es a tiltott ...


Egyszer olvastam valahol,hogy egy ferfinak nem is az kell,h szebb,muveltebb legyen egy no,hanem,h MAS legyen! 20 eve eltek egyutt a nyilatkozo a felesegevel es azt mondta,minden csodas,de nem tud a holgy mas lenni,nem tud uj lenni. Es neki meg az kell,h hodithasson.

Ezert neha elmegy egy szexmasszazsra es a felesege tudtaval,aki ezt elfogadja.


Vagnam pofan.

71. e92edf4555 (válaszként erre: 67. - C40efa00cc)
2015. máj. 21. 15:33

Tudom en hogy ertetted.:) Igazad van abban,h nem minden viszony egyforma..


En csak nem szeretnem,h szepeket latva kefeljen vele tovabbra is abban a tudatban,h 67-szer kettyintette meg,majd 70. alkalommal mar szerelmes lesz,mert nem hiszem,h lesz,ha eddig sem volt kulonosebb kettejuk kozott.Mondjuk,ha a srac nem tul nepszeru es nincs neki masik es elhagyja a csajszi,illetve az elhagyas nem is jo szo itt..szoval,ha nem kettyint vele tovabbra is,akkor esetleg a srac visszatartja,mert egy jo kis szexpartnert ,aki erti a dolgat, azt azert visszasirjak.:)

De ha van potlas,akkor nem fogja.


Amugy meg,ha neki jolesik igy,engem nem zavar,csak ezek a kilatasok nem tul biztatoak.

70. kriszta773 (válaszként erre: 69. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 15:30
hát nekem nem kéne ilyen pali, mert persze minden nő azt hiszi, ő a kivétel, de ugyanúgy, ha lesz egy kis kísértés, nem fog nemet mondani, és előbb fog kavarni mással, mint szakítani
69. e92edf4555 (válaszként erre: 53. - Fildus)
2015. máj. 21. 15:27

Persze,mert te voltal a tiltott gyumolcs..ilyen esetben altalaban elhagyjak a parjukat es a masikat valasszak.


De amikor mindketten fuggetlenek es mar huzamosabb ideje ugyan az folyik es nincs elorelepes szerintem teljesen mas kategoria.

68. c40efa00cc (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 15:23
Nem túl elegáns, hogy te járkálsz fel hozzá.
67. c40efa00cc (válaszként erre: 38. - E92edf4555)
2015. máj. 21. 14:12
Én azt írtam, hogy minden lehetséges, meg annak a fordítottja is. S ez tényleg így van. Nem hiszem, hogy szerelmi ügyekben létezik bevált recept.
66. kriszta773 (válaszként erre: 57. - WTFISCH)
2015. máj. 21. 13:54
de ha mindketten kapcsolatban vagytok, akkor miért játszod meg magad? :) miért várod el, hogy úgy kezeljen, viselkedjen veled, mintha egy pár lennétek, hiszen nem vagytok az, így mentél bele
65. gribedli*** (válaszként erre: 54. - 6b006fc769)
2015. máj. 21. 13:46
:)
64. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Nono1800)
2015. máj. 21. 13:43

1. Ha gondolatolvasó vagy, akkor miért vannak kétségeid, miért írtad ki a topikot?

2. Ha már mondta ő, akkor nem értem, miért pazarlod az idődet rá? Szeretsz szenvedni?


Én nem mernék addig ilyen kijelentéseket tenni, amíg nem mondja nekem az adott személy az ilyesmit a szemembe, hogy mit gondol, mert nem tudhatom, mit gondol, csak elképzelhetem, hogy ez és ez. Másrészt nagyon gyerekes ez a hozzáállás, hogy "úgyse" meg minden.

63. kriszta773 (válaszként erre: 61. - Nono1800)
2015. máj. 21. 13:30
akkor keress mást, amíg nem találsz, addig hetyegj el vele, de egy randi előrébb való legyen, mint ő :)
2015. máj. 21. 13:20
Én voltam ilyen "viszonyban" , a férfi tényleg tud cirógatni és ölelni akkor is ha nem szerelmes! És bármiről kedélyesen elcseveg, de akkor is csak a könnyen szerzett kategória maradsz neki. Vagy épp Te is kivételes helyzetben vagy ;)
2015. máj. 21. 12:16
Én szívesen megpróbálnám vele kapcsolatban is de tök felesleges hisz tényleg fel sem vállal abszolút.
2015. máj. 21. 11:59

Kedves Nono!


Szerintem egy szexkapcsolatba érzelemmel belemászni a legnagyobb butaság. Reménykedsz, hogy megszeret, miközben csak kihasznál. Semmi mást nem érsz el szerintem, csak érzelmileg padlóra vágod magad. Ebből jó nem valószínű, hogy kisül.

59. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Nono1800)
2015. máj. 21. 11:55

az ilyennel szerintem az a baj, hogy még ha idővel kapcsolat is alakul, mert megszokjátok, megszeretitek egymást, pont azért, mert egyik részről hiányzott az már a legelején, hogy annyira megfogja a másik, hogy ne csak szexet akarjon, hanem igazán akarja, idővel jönni fog az életébe olyan, akivel elsőre is más lesz


az pedig nem egy kölcsönösen jó szexkapcsolat, amiben a pali füttyent és te ugrasz, az azt jelenti, hogy neki éppen dugni támad kedve, te meg loholsz, mert végre már akar téged, mégha csak erre is :( legalább néha ne érj rá, vagy ha szexkapcsolatot vállalsz be, akkor füttyents te is, ha ahhoz van kedved, de gyanítom, nálad ez nem így működik, és nemcsak azért vagy vele, sőt pont nem azért

2015. máj. 21. 11:42
amúgy nono, te mit érzel iránta? Ha akrsz többet, add tudtára. ha nem, akkor meg kérdezz rá, mi van.
2015. máj. 21. 11:41

nálam is van/volt ilyen.

szexnek indult. csupán szex. Egyiknk sem független. Aztán egyre jobban hozzámnőtt. Hiányzol. Sokat gondolok rád. lennék veled. Járnék veled ha függgetlenek lennénk és előb btalálkozunk. Jól éreztük magunkat együtt. kávázgattunk néha fél órákat munka után.

Nekem elkezdett nem elég lenni az, hogy ha eszébe jutottam így hiányzom úgy hiányzom, amúyg meg napokig hozzám sem szól. Rájöttem, az egészet csak a maga bíztatására és megnyugtatására csinálta.

Aztán lezártam, kétszer is, mert nem bírtam feldolgozi, hogy a testem kell, a lelkem nem. Habár, szóban számtalanszor elmondta, hogy de az is kée, de ugye nem lehet...

Aztán én hülye 2 hónap csend után újra beengedtem az életembe, mondván, küloön tudom válazstani és eéfogadtam ez van, legyen csak szex.

De nem sikerült. Továbbra is szarul esik ha nem foglalkozik vele. És nem érdeklem, ez biztos. Persze nagyon hányzom neki ha nem tududmk besélni, de ha tudnánk, egy lépéset sem tesz annak érdekében hogy találkozzunk/beszéljünk. Sosem egy telefon, egy sms, egy semmi. Max facebook üzenet. Nem sértődhetek meg jogosan, hiszen elfogadtam hogy ez van, de 2 napja játszom a kimért szerepemet. El kell engednem.


Na, ez egyálalán nem tartzott ide de ha már elírtam, elmentem :-)

56. 67d75b6c5b (válaszként erre: 53. - Fildus)
2015. máj. 21. 11:34

Szerencsés vagy.

És ritka kivétel.

2015. máj. 21. 11:31

azt hiszem, én tuti, h nem vallanék szerelmet, hanem lezárnám a kapcsolatot. megalázó és nem vezet sehova.

ha a srác érez valamit, úgyis kaparni fog.

54. 6b006fc769 (válaszként erre: 52. - Gribedli***)
2015. máj. 21. 11:21
(Y)
53. fildus
2015. máj. 21. 11:17
Mi kapcsolatunk is szexnek indult. Én független voltam, Ő kapcsolatban. Vállaltam a szerető státuszt. Lezárta a kapcsolatát, és engem választott, 4 hónapja vagyunk együtt, két hete össze is költöztünk :)
52. gribedli*** (válaszként erre: 50. - Nono1800)
2015. máj. 21. 10:59

Látod, ez a baj. Lehet, hogy ő arra vár, hogy te mondd meg először, de az is lehet, hogy nem, akkor meg legalább annyi revansot vehetsz (már ha ez revans), hogy faképnél hagyod. Ha ennyitől beszarik, akkor nem éri meg, hogy vesztegesd vele az idődet, mert látszik, hogy te nem ezt keresed. A totojázásod oda vezethet, hogy majd jön egy másik csaj, aki fel meri vállalni, hogy tetszik neki, illetve ott kezdi, hogy nyilvánosan talizzanak az elejétől kezdve és akkor még te leszel a hibás (mert a pasik ezt képesek így beállítani), hogy te bezzeg egy érzelmek nélküli senki vagy, meg hogy belementél a szituba, mert ribi vagy, stb. stb.


Nagyon nehéz lesz ezt utólag rendbetenni magaddal. Ha pedig most kezdeményeznéd a beszélgetést mert nálad most lett nyilvánvaló a dolog, szerintem ennél korrektebben nem is lehetne csinálni. Leülsz vele és megmondod, hogy figyu, én többet érzek, mit csináljunk, kezdjük el nyíltan? Mert ha nem, nekem pont elegem van ebből a szituból és már érzelmileg benne vagyok, szóval ha te nem, csá.


Valahogy fogalmazd meg rendesen, csak kábéra írtam. Ezek után, ha otthagynátok egymást mert részéről nincs semmi, még mindig takarózhatsz ezzel esetleges pletykák során, hogy bezzeg te szerelemből tetted, ő meg genyán kihasznált. Még mindig jobb, ha azért cikiznek, hogy naiv vagy, mint azért, amiért akkor cikiznének, ha tudnád, hogy részéről csak kihasznált, és te ebbe belemész. Na, akkor már ribi is meg hülye is leszel meg minden, szerintem saját érdekedben is tedd meg ezt, mert érzékeny típusnak tűnsz nekem (hiába próbálod megjátszani, hogy nem). Így még eljátszhatod a hattyú halálát, a környezeted kevésbé fog emiatt cikizni, később már nem teheted, mert mindenki tudja majd, hogy tudatosan tetted. Nem tudom, érzed-e a különbséget? Ha nem is számít, mit gondolnak mások, mégis lehet előny vagy hátrány egy-egy húzásod, meghatározza a későbbieket.

51. vacsa (válaszként erre: 42. - Gribedli***)
2015. máj. 21. 10:31
Nem fog kiszállni. Ilyenkor már sosem szállnak ki.
2015. máj. 21. 10:31

megmondani nem akarom neki h jó lenne ha több is alakulna nem akarom kitenni magam ennek Min1 h miért.

várok és ha érez esetleg valamit is szoljon ő és vállalja fel.

2015. máj. 21. 10:28

Nincs senkink.

Abban a 3 hónapban nem volt neki senki mondhatnám h biztosra tudom ,de nem akarom h jöjjenek a hát persze stb....mindegy nem is számít.

Amúgy igen annyira igazatok van ezzel a felvállalással kapcsolatban h hihetetlen.

Nagyon elgondolkodom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook