Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csak erős idegzetűeknek!! Megszakad a szívem, könyörgöm segítsetek! fórum

Csak erős idegzetűeknek!! Megszakad a szívem, könyörgöm segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. nov. 5. 12:13
Nem tudtam vele találkozni ma sajnos, áttettük holnapra. Egy napot még kibírunk így. Nagyon jó kedve van egyébként a kiscsajnak, alszik, farkcsóvál, néha játszanak.
80. Sünciné (válaszként erre: 79. - Bogyobaba)
2009. nov. 5. 11:58
Persze, hogy szorítunk! De mi tőrtént? A pénzről nem esett szó?
2009. nov. 5. 11:56

Sziasztok!

A vizsgálat napja eltolódott holnap reggel 8-9közé, addig nem lettem okosabb. Köszönöm, aki szorít értünk!

2009. nov. 5. 10:00

Én nagyon altatásellenes vagyok.

Állatvédő egyesületek segítségét lehet kérni, biztos akad, aki segít, de meglehet, hogy az állatorvos is adna részletfizetési kedveszményt.

2009. nov. 5. 00:24

Ide fogok írni nektek, gyorsabb, mint a sok levél!


Szeretettel és hálával:


Ágica /Bogyó és Trixi mamája:)/-------> ÍGY PONTOS:)

2009. nov. 5. 00:22

Köszönöm szépen mindenkinek tényleg!


8-9ig rendel a doki, utána jövünk haza.


Köszönöm! Ezer hála a bátorító szavakért!


Jó éjszakát mindenkinek!

2009. nov. 5. 00:20

holnap, azaz ma reggel telefonálok egyet az egyik kedves barátomnak aki egy állatvédő szervezetnál van,,, igyekszem időben jelentkezni és ha tud segteni akkor majd megbeszélitk a részleteket...


további szép éjjszakát...

2009. nov. 5. 00:20

Bogyobaba holnap írj kérlek, hogy mi a helyzet! Nagyon szurkolunk!!!


Jó éjt mindenkinek!

73. lilimia (válaszként erre: 70. - Bogyobaba)
2009. nov. 5. 00:18

Onnan gondolom, hogy talán segítenének a ti helyzetetekben is, hogy pl a boxer mentők adnak valamennyi sűrgősségi támogatást, ha valaki jól tartja a kutyáját, de hirtelen beteg lesz, és az illetőnek nincs pénze állatorvosra.

Egy telefont mindenesetre megér...

72. bogyobaba (válaszként erre: 67. - Lilimia)
2009. nov. 5. 00:18
Igen, köszönöm. Mindenki fiatalabbnak nézi őt, mint a fiút. Nincs elhízva, nem látszik a sok szülés nyoma, még allergiája sincs, ami a westik népbetegsége. Nagyon nagyon jó vérvonal. Csak most ez..Különben érdemes tudni, hogy a tényleg tökéletesen kitenyésztett wetik élnek kutyakorban a legtovább, akár 19-20évig is. Én is azért választottam őket. Bár Bogyikám a kezdetektől beteges volt, ő sorozattenyészet / családtagon belül összeengedtek mindenkit mindenkivel/ , Trixinek viszont szépszülőkig visszamennőleg földrészek választják el egymástól az ősöket. Na így nézhet ki egy 12 éves kutya 3évesnek. És ígí lehet ennyire fitt.
2009. nov. 5. 00:18
Nagyon aranyosak a kutyusok. Valóban nem látszik rajta, hogy beteg lenne. Remélem, meg tudod oldani a problémát, és nem lesz egyelőre szükség az elaltatásra.
2009. nov. 5. 00:14

Köszönöm a címet, ismerem egyébként a csapatot, de eszembe sem jutott...Bááár...Hát nem tudom.

Ők elmennek olyan helyekre, ahol rossz körülmények között vannak a westik. Elhozzák onnan őket, próbálják kezeltetni, elhelyezik egy ideiglenes örökbefogadónál, amíg meg nem találják a végleges gazdit. Hívtam őket, mielőtt Trixi nem került hozzám, hogy szivesen lennék gazdija, egy rászoruló westinek. Mondjuk azóta sem hívtak, de megkérdezem, mit tehetnénk, hátha...Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, aki ébren van, és aki elment aludni is. Jó látni, hogy vannak jó emberek is még ebben a felpörgött világban.


Különben az altatás nem az én fejemben fordult meg, hanem anyukáméban. Ezért írtam le.

69. e84f402a75 (válaszként erre: 63. - Lilimia)
2009. nov. 5. 00:13

bizok benne,hogy valaki tudja támogatni anyagilag


igy van... sokszor többet ér egy állat legyen bármilyen., mint sok ember...

2009. nov. 5. 00:13
A megadott elérhetőségeket szerintem mindenképp hívd fel! Hátha...
67. lilimia (válaszként erre: 64. - Bogyobaba)
2009. nov. 5. 00:12
Én nem láthatom ugyan őket, de a férjem megnézte a képeket, és elcsodálkozott, hogy 12 éves létére milyen jól néz ki! Azt mondja látszik, hogy törődsz velük, és gondoskodsz róluk! :)
66. a6d5a14c21 (válaszként erre: 64. - Bogyobaba)
2009. nov. 5. 00:09
Én már láttam.Tündériek:)
65. a6d5a14c21 (válaszként erre: 61. - E84f402a75)
2009. nov. 5. 00:09
Hát annál biztos több boldog napja lesz,ha megműtteti,mintha elaltatja és 1napja sem lesz több...
2009. nov. 5. 00:08
Bocsi itt vagyok, csak képeket raktam fel róluk, aki akarja meg tudja nézni.
63. lilimia (válaszként erre: 61. - E84f402a75)
2009. nov. 5. 00:06

Szia!


Szerintem még van remény, ha holnap felhívja a fajtamentőket, és ők tudnak valamilyen módon segíteni...

Ahogy egy ember életéért küzdeni kell amíg lehet, addig egy állatéért is! Vagy csak én vagyok túlzottan életbarát...


De értem amit mondassz.

62. lilimia (válaszként erre: 60. - Chrissy28)
2009. nov. 5. 00:04
Én is nagyon remélem!
2009. nov. 5. 00:04

szia


Rám aztán lehet mindent mondani, de azt nen,hogy nem vagyok állatbarát...


Gondold végig tiszta fejjel...12 éves kuzyáról beszélünk. Vajon ha megműtteted akkor még mennyi boldog napja lesz?


belehajszolod magad még 1 adósságba? és ha ne adj isten elveszik a lakásod akkor mit csinálsz?


Neked kell tudni,h mit tegyél, de ha már a fejedben megfordult az altatás akkor szerintem nincs min gondolkodni és beszélgetni....

60. Chrissy28 (válaszként erre: 53. - Lilimia)
2009. nov. 5. 00:02
Reméljük, hogy ő tényleg fognak segíteni! Nagyon drukkolok! Jó éjt mindenkinek!
59. a6d5a14c21 (válaszként erre: 57. - 76450038cf)
2009. nov. 5. 00:02
Szuper,ha a lányodnak ez jött be!Nekem viszont azt nem jött be,ahogy"kinyilatkozod" miszerint az az igazi állatbarát,az szereti igazán a kutyáját,aki annak a halálát követő másnap új kutyát visz haza...
58. lilimia (válaszként erre: 55. - Sünciné)
2009. nov. 4. 23:58

Tudom milyen pokolian fájdalmas, amikor valakinek a kutyái jelentik a gyermekeket az életében, és megbetegednek, az ember meg teljesen korlátok között van, nem tud mit tenni, csak ösztönösen retteg attól hogy elveszíti az egyik gyermekét.


A vakvezető és epilepsziás rohamjelző kutyám egy éjjel majdnem a kezeim között halt meg, de valami Isteni csoda folytán túlélte, hogy leállt a mellékveséje, és Isten tudja hogy, de újraindult! Végül pajzsmiriggyel megműtötték, de ha az alapítvány, akiktől kaptam nem segített volna, akkor nem lett volna rá pénzem.


A boxer lánykám félholtan került hozzám, az orvosok gyakorlatilag "halálra ítélték", úgy gondolták, hogy nincs esélye az életbenmaradásra. Megcáfoltam! De meg nem tudnám számolni hány éjszakát sírtam át aggodalmamban...

57. 76450038cf (válaszként erre: 28. - A6d5a14c21)
2009. nov. 4. 23:56
Lányomnak ez a hülyeség jött be.:) Emberre persze ez a módszer nem vonatkozik!:(
2009. nov. 4. 23:55

-Lehet hogy az 53-as hsz-ban van a megoldás!??????

Így legyen-és köszönet a címért:))))

55. Sünciné (válaszként erre: 53. - Lilimia)
2009. nov. 4. 23:53
De aranyos vagy!!!!!!!!
54. a106211d56 (válaszként erre: 49. - Bogyobaba)
2009. nov. 4. 23:53

"Kérd és megadatik!"-tudom,hülyén hangzik-és szkeptikus voltam ezügyben-de mostanában bejött egy-két dolog!Kérd az angyalodtól.HÍVD ,ÉS KÉRD,HOGY SEGÍTSEN,VEZESSEN RÁ a megoldásra!

...én kérem veled-muszály!(A kutyád megérdemli!)

Jó éjt,elmentem a fórumot,és írj ha legközelebb feljössz hoxa-ra.Meg fogom nézni!Kitartást!És kérd!

2009. nov. 4. 23:50

Szia!


Két kutyám is az élet és halál küszöbén táncolt, egyiküket műteni kellett, a másik betegségeire lett megoldás.

Emiatt azonnal felfigyeltem a fórumra, és eszembejutott, hogy a Kutya című magazin októberi számában a westie mentésről írnak. Utánanéztem gyorsan a neten:


Westie Fajtamentő Szolgálat


Budapest:

dr. Schreiber Katalin

06-209-124-748

schkatalin@t-online.hu


Sallai Gabriella

06-309-229-283

happywhite@axelero.hu


Hátha ők tudnak adni valamennyi támogatást! Majd írj, hogy mi a helyzet!

A legjobbakat!

52. bogyobaba (válaszként erre: 51. - Sünciné)
2009. nov. 4. 23:50
Köszönöm. Ezt nem én mondtam, a doki mondta, hogy ez a két dolog lehet a baj, holnap kiderül, hogy melyik. HA bénulás van, műtét úgyis kilőve. Na akkor megint jöhetek pánikolni...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook