Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak a hasam, derekam akarom fogyasztani fórum

Csak a hasam, derekam akarom fogyasztani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. szept. 7. 00:04

Én abban maradtam magammal, hogy megpróbálok rost-dúsabb étkezésre átállni, berendezkedem a natúr gabonapelyhekből álló (cukrozatlan) müzli fogyasztására. A legtöbb kalóriatáblázat tartalmazza a rost-mennyiséget, ezért azt is tudom, hogy pl. a köleskása lesz az egyik étel, amit hamarosan meg fogok kóstolni. Ha Mátyás királyunknak jó volt, nekem is jó lehet! :D

A poackom jó részét a legyengült hasfal és a püffedt, elkényelmesedett belek alkotják valószínűleg. Természetesen fogok haizom-gyakorlatokat is végezni, de először is a táplálkozást kell megváltoztatni. Az még nem is kerül semmibe.

2012. szept. 6. 18:54

Kedves lányok,asszonyok ! Minden tanácsot köszönök, azt is, amivel az én esetemben ,nem értek egyet. Megnéztem a neten, a súlyom az ideális testsúly tól-ig határai között, közelebb az alsó határhoz van. Nem testhezálló ruhában, trikóban nem is látszik. Ettől függetlenül zavar, mert 50 évig nem volt semmi felesleges domborulatom. Szóval diétázni nem fogok. Ha segít a célzott izomcsoportokra szánt torna és a "kocogás", jó, ha nem, nem. Arra ügyelek, hogy ne hízzak el. Egyébként én mindig célirányoasan nézem a nőket (nincs semmi elferdülésem), ha cipőt venék, a lábakat, ha a frizurám változtatnám, akkor a fejeket, az idei év a hasaké volt. Nagy megelégedéssel vettem tudomásul, hogy 20-40 éves nők gond nélkül mutogatják az enyémnél jóval feltünőbb úszógumiaikat, pedig ők még "pasifogó" korban vannak. Andycondy, ha téged is zavar,ami nem kéne, próbálkozz a neten található számtalan hasizomerősítő gyakorlattal, és a naturvarázs méregtelenítő, "zsírégető" teával és passz.

Üdv. mindenkinek !

47. 5157af4cdb (válaszként erre: 43. - AlBundy)
2012. aug. 29. 19:55
Még nem lóg!!!:))))
2012. aug. 29. 15:02

Én azt hiszem, az izomzatom nagy részét elvesztettem, oldalról egyre inkább golyó alakot kezdtem már ölteni.Tehát hátizomzat nekem is bőven elkel.

Én latex szalaggal végzek gayakorlatokat, karra, amelyek a mellkas, és a hát izmait is megmozgatják, és máris látható javulás. Tervszerű összeállításban még nem találtam a neten olyat, amit együtt tudok végezni a videóval. Ilyet keresek pedig, mert egyedül vagyok.

Korlátoz a jobb vállam merevsége, ez talán kopásos tünet is, de a télen hideg huzatban is aludtam, ez is belejátszott, a jobb vállam fázott mindig. Szóval van pár gyakorlat, ami nem megy, és súlyzóval nem szívesen dolgoznék, pedig van is.

Nekem lóg is a hasam, sajna...egyelőre nem tudok teljesen felülni fekvésből, úgyhogy van mit erősítenem.

A táncos gyakorlatokat nem tudom leutánozni, tehát a zumba bőven kizárva. Sose szerettem táncolni. (Csak a táncházban, de az más mozgás.) De nem is hallgatom a latin zenéket szívesen, ez az oldal tehát kilőve...

2012. aug. 29. 14:37
Érdekes módon a fórumok nagy részén fogyózásról van szó (egyszer próbáltam irodalmi, zenei témát bedobni, baromira örültem, hogy hozzászóló legalább volt).Szóval máshol is vannak "csak hasasok". Az egyik fórumon Czanik Balázs tornája,(hasburning),Péntek Enikő és a Zumba fogyás merült fel. Czanik Balázst beütve a youtubon X torna video közül lehet válogatni.Vagy hiszek a hasazásnak vagy nem, tornáznom kell, kevesebbet enni meg már nem lehet, mert lábra sem tudok majd állni. Már látom az ellenvéleményt: Nem mindegy mit eszem :):). Már leírtam, nem ismétlem. Nem lóg a hasam, de hasizmom egy szál sincs, sajnos belső hátizmom sem pedig a gerincem miatt az fontosabb lenne. (Nőböl vagyok: az utóbbi nem látszik)
2012. aug. 29. 13:45

Na, tegyük fel a tény-szemüveget.

Én sportoltam még két gyerek mellett is, de a harmadikkal nem volt szabad még egy évig a szülés után sem. Leengedett a hasfalam. Sajnos nem figyeltem eléggé oda, és amikor nemrég meghíztam, több se kellett...hasra ment, ami még sosem történt. Jöttek a hormonális változások is, akkor sok nő izomzata felpuhul, veszítünk a tónusból. Persze ekkor kellett volna a leginkább sportolni...Ezért vagy azért ez elmaradt, és sokaknál, nemcsak nálam.

A jelen állapot a pocak, mögötte a laza, felpuhult hasizom.

Szerintem is először feszesíteni kell, összakaparni a romokat...:D

Hiába nagy divat most mondogatni, hogy a pocak nehezen megy le. Vagy nekifogunk nemhúszéves korban, vagy nem leszünk képesek bekötni a cipőfűzőnket hamarosan.

Igaza van a kérdezőnek is, de persze a többieknek is. A hasizom ellazul annyira a korral (és főleg a nem-sportolás által), hogy a zsír már könnyen átszövi, mintha nem is lenne ott izomzat.

És persze hogy nincs helyi zsírégetés. Azért akadnak a reklámok között nagyon jó gépek is, de azok sem csupán egy izomcsoportot dolgoznak meg. A "Csak pár perc naponta" szöveg mellől viszont kimarad, hogy a gép hatékonyságát jelzi, hogy 5 perc alatt is jelentős izomlázra lehet szert tenni általa. Figyeljétek meg, milyen sok gépet adnak el "két-három napig használtam csak" megjegyzéssel!!! Ezek nagyon jó gépek, mert ilyen rövid idő alatt úgy megdolgoztatták az illetőt, hogy rá se bírt nézni többet a gépre..

Vallom, amit mindig is, hogy izomláz és diéta nélkül nincs fogyás, és én olyan tippeket várok, hogy öregedő csontozattal és ízületekkel milyen hasizom-erősítőket tud javasolni a tapasztaltabb tagság! :D Mert sajnos gépre nem telik, pedig megoldás lehetne.

43. AlBundy (válaszként erre: 42. - 5157af4cdb)
2012. aug. 29. 13:08

Vagy nem nagy a hasad, vagy zsír van rajta és 0 izom, ezért tűnik úgy mintha lógna..


Lehet nem egyet érteni, de ez sajnos így van.

42. 5157af4cdb (válaszként erre: 39. - Criscito)
2012. aug. 29. 12:43
Akkor nekem is???Vagyok 50 kg,nagy a hasam:))Ha majd elértem a 40 kg-ot teszek fel fotót:)))Szóval nem értek egyet.
41. AlBundy (válaszként erre: 40. - N.diamond)
2012. aug. 29. 09:25

Úgy látszik nem lehet elégszer leírni, hogy nincs helyi zsírégetés. Ha olyan a genetikád akkor a hasad zsírosodik először és onnan megy utoljára. Nincs ebben semmi hókuszpókusz, vagy diétázol és szépen lemegy a hasadról a zsír vagy akkor fogadd el azt a felesleget amit a hasadon látsz.


De próbálkozz a tekercselés meg a 15 ezres teleshoppos szarokkal. Nyílván a hirdetett napi 10 perc semmilyen megerőltetéssel nem járó himihumi gyakorlat majd leszedi a zsírt a hasadról. Meg persze az emberek nagy hányada olyan hülye, koptatja a futópadot meg súlyzókat naphosszat meg a kajára is figyel, miközben vannak szauna övek meg hasonló baromságok amik minden befektetett munka, meg energia nélkül bomba alakot adnak...

40. n.diamond (válaszként erre: 38. - 5157af4cdb)
2012. aug. 29. 07:03

Igazad van, már csak mi vagyunk egy cipőben ?:)

Most láttam a tv-ben valamlyik csatornán egy újabb csoda-alakformálót, nemcsak formáz, d zsírt is éget :)? 14.999,Ft.

És már vagy fél éve felvettem három "laposhas" tornát, de eddig csak nézegettem.

Veled együtt nem értem, hogy miért nem értik sokan, hogy én nem akarok mindenhol zsírt égetni !!!

39. Criscito (válaszként erre: 38. - 5157af4cdb)
2012. aug. 28. 20:48
Ha nagy a hasa az azért van, mert sok rajta a zsír, tehát fogynia kell.
2012. aug. 28. 19:59

Na szóval ott tartunk ahonnan elindultunk:((

Kicsit besegítenék n.diamond-nak.Merthogy hasonló cipőben járunk úgy nézem és teljesen megértem mi a problémája!


Nem akar lefogyni,mert nem kövér!!!!CSAK:zavarja,hogy nagyobb a hasa mint kellene.Erre kér tanácsot,na meg én is:)))

37. Criscito (válaszként erre: 34. - Sokimm)
2012. aug. 28. 16:02

"Kérdezném én, hogy vajon aki nem szeretne mozogni, és végülis semmin nem hajlandó változtatni, de mégis le szeretne fogyni, annak miféle tanácsot adnál?"


Ez olyan mint hogy: Ha valaki hülye, nem szeret tanulni, lusta és szerencsétlen, az hogyan lehet sikeres és gazdag?


Nem tudok tanácsot adni. Az ilyen ember sosem fog lefogyni. Ennyi. A melót nem lehet megkerülni a diétában.

36. n.diamond (válaszként erre: 35. - Idealist2)
2012. aug. 28. 10:38

Sok mindenben igazad van. De!? Olvashattad, ötvenegynéhányéves koromig rendesen étkeztem, nem ötször,de háromszor biztos. Előbb jött a nyavalyám és azzal az étvágytalanság.Nekem is tetszik a pozitiv gondolkodással kapcsolatos magyarázat és hatása.

Azért azt remélem nem vitatod, hogy a depresszió betegség (sajnos), mondd egy depisnek, hogy gondolkodjon pozitívan, élvezze az életet, szedje össze magát , stb. többet ártasz,mint használsz. Ha a d-ről is olvastál, akkor tudod, hogy erre képtelen egy d-os. Nem kívánom neked ezt az állapotot. Van amikor segít a környezet, a barátok(ha nem noszogatnak folyton), de sajnos, van amikor kell egy kis gyógyszeres segítség a beszélgetés mellett, főleg ha a kiváltó ok nem szüntethető meg.


Köszönöm a jószándékot, amit érzek a leveledből,de az egészséges táplálkozással a testi egészség karbantartható, és kisebb az esélye a lelki bajoknak, de ha már vannak, akkor nem elég egészségesen táplálkozni.


Hála istennek, a gyógyszer elhagyása folyamatban van, rendezőtleg a zűrzavarok körülöttem és bennem.


Egysóval izgat a hasam ,és ez már azt jelenti, hogy normális, hiú nő vagyok. "Agyő" depi.

35. Idealist2 (válaszként erre: 28. - N.diamond)
2012. aug. 28. 08:29

Szerintem a depid is arra vezethető vissza, hogy nem megfelelően táplálkozol. Napi 1Xi kevés evéssel tutira nem viszed ben a megfelelő tápanyagokat, vitaminokat.


Szerintem neked most sokkal fontosabb lenne a fogyásnál, hogy testileg-lelkileg egészséges legyél, ha ezt az egészséges táplálkozással eléred, akkor leteheted a gyógyszert, ami az egésznek az oka és akkor visszaáll a rend!


Nekem erről az jutott eszembe, hogy minden gyógyszernek van mellékhatása, ha minden mellékhatásra egy másik gyógyszert szednél, akkor lehet, hogy előbb utóbb ugyan azt a mellékhatást érnéd el, amire az eredeti gyógyszert szeded...és körbeértél.


Az ilyen lelki problémáknak a gyökerét kell megkeresni, az ilyen pszichodokik, a gyógyszergyáraktól kapott jutalékokból élnek, nekik nem érdekül, hogy meggyógyulj.


Javaslom, hogy olvass könyveket a pozitív gondolkodásról, használj ezüskolloidot, hamarosan minden gondod megoldódik.

34. sokimm (válaszként erre: 30. - Criscito)
2012. aug. 28. 07:40
Sok baromság... Kérdezném én, hogy vajon aki nem szeretne mozogni, és végülis semmin nem hajlandó változtatni, de mégis le szeretne fogyni, annak miféle tanácsot adnál? :) A semminél jobb a fóliázás is... Persze, ha valaki rászánná magát a mozgásra, meg a precíz étkezési diéta betartására, akkor nem kellene szinte semmi mást csinálnia... nokomment "baromság".
2012. aug. 28. 07:17

Engem az idegeskedés,és az ezzel járó nem evés fogyasztott az átlagsúlyom alá. Az átlagsúlyom fölé az antidepresszáns ,és nem a sok evés "dagasztott". Soha életemben nem fogyókuráztam, a szüleim állandóan azt hangsúlyozták, hogy inkább öltöztetnek, mint etetnek, mert az előbbi látszik.

Ezért kértem nem tipikus fogyi kúrát,mert nem a kaja hízlalt fel.

32. 303b0747dd (válaszként erre: 31. - Criscito)
2012. aug. 28. 04:17
Ez is szervezet alapján működik.Nem mindenki ugyanolyan.Ha ötször eszek egy nap,bálna leszek.Amikor fogytam egyszer,az úgy működött,hogy napi 1-2 pogácsát ettem meg.Időm se volt mást enni,plusz más dolgokon is idegeskedtem.Utána se ettem sokat,nem jött vissza.Csak akkor amikor már nem figyeltem semmire.Kevesebb kaja,fogyás,szerintem.Csak nehéz ezt eltalálni.
31. Criscito (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2012. aug. 28. 02:50
Miért lennél képtelen? Nagyon sokan étkeznek egy nap 5x, sőt vannak akik akár 8x is esznek egy nap. Mindent meg lehet szokni, csak akarni kell.
30. Criscito (válaszként erre: 18. - Ladybird12)
2012. aug. 28. 02:47
Az edződ jól beszél. Sok baromságot leírtak már ezen a fórumon, ez az egyik legnagyobb ezek közül.
2012. aug. 27. 22:28

Ahányan vagyunk, annyifélék is.

Én képtelen vagyok ötször enni egy nap! Két-három óránként??? A felébredéstől számítva kettő-négy óra elteltével vagyok először éhes. Nehogy azt mondja bárki is, hogy szoktassam hozzá magam a reggelihez, mert ha életem első 54 évében sosem úgy estem ki az ágyból, hogy éhes vagyok, akkor ezután sem fogok....

28. n.diamond (válaszként erre: 27. - 5157af4cdb)
2012. aug. 27. 19:08
Írtam az elején, hogy depis voltam,semmi étvággyal, az antidepresszáns mellékhatása a testsúlynövekedés. 167 cm magas vagyok és 62kg, nem vagyok dagi, ezért nem akarok igazi, komoly diétát, mert csak a hasam zavar, nem vagyok hozzászokva.
27. 5157af4cdb (válaszként erre: 26. - N.diamond)
2012. aug. 27. 18:45
Na azt meg hogy bírod??El nem tudom képzelni,hogy akkor mi a túrótól híztál ilyen dagira?? XDD
26. n.diamond (válaszként erre: 25. - Sokimm)
2012. aug. 27. 18:07
Csak egyszer eszem egy nap, és nem sokat.
25. sokimm (válaszként erre: 22. - N.diamond)
2012. aug. 27. 17:25

napi 5x keveset enni, és este 8 (majd ahogy jobban bírod egészen délután 6 ig felmenve) után semmit! (csak víz ivás)


amit kiszedsz a tányérodba, hogy megeszed, azt a felét tedd vissza! :)


egyszerű, és betarthatóak szerintem :P

2012. aug. 27. 17:21
Jahh a röhögés meg hízlal XDDD
23. 5157af4cdb (válaszként erre: 22. - N.diamond)
2012. aug. 27. 17:20
Na azt hiszem csak érdekeltek lesznek,kivitelezhető ötletek a mi korunkra már nemigen:))
2012. aug. 27. 17:11

Nahát !!!:):), ennyi hiú nőt? (merthogy nem túlsúlyról van szó, sőt a párom szerint most nézek ki igazán jól).Bevallom, amikor beírtam a bevezetőt, el kezdtem nézni a tv.-t a hálószobában, és mire felébredtem és ide jöttem a géphez,már ennyien reagáltatok.

Köszi.

A párom kirúgna, fóliával együtt, szinte megtiltotta, hogy fogyjak, csak kis ducinak hív, kemény,de kissé nagy pocakjával(175cm-95kg)

1.A tésztát imádom ,de csak hetente egyszer egy tányér

2. Naponta csak egyszer eszem, délben , ma pl. tojásos leves, üres zöldbabfőzelék

3. kenyeret csak ritkán eszem

4. többnyire csirkehúst eszünk

5. nem eszünk zsírosan

Addjatok egyéb étkezési tanácsot !

(A zöldséget, gyümölcsöt, salátákat, szóval, ami egészséges, azt nem szeretem)


Évekig nassoltam esténként tévézés közben, képes voltam két tábla mogyorós csokit megenni, mert vissza akartam hízni 52kg-ra, de nem ment

Depisként abszolut nem volt étvágyam, rengeteg vizet iszom.

A doki szerint , ha abbahagyom a gyógyszert, valószinü lemegy pár kiló,de nem 5-6kg, és onnan is , ahol nem akarom.

Három csigolyám elcsúszott a deréktályon, meg a nyakamnál is, ami bizonyos tornákat kizár, pedig a hullahopp tetszene. A párom biztos fogyna a röhögéstől, merthogy gyógylabdám már van. Jól néz ki , szép lila csak már lassan leereszt.

Várom a további ötleteket, és érdekelteket.:):)

2012. aug. 27. 17:03

Na örülök hogy nem vagyok egyedül evvel a problémával:)Én is egész életemben sovány voltam,még terhesen is csak 56 kg.Átlag súlyom 46 kg volt általában.Mindig hízni akartam de nem sikerült,akár fél disznót is ehettem volna naponta:)Most 50 évesen kicsit meghíztam,eleinte borzasztóan kezdtem örülni!Most 50 kg vagyok ami még mindig nem sok de....derekam behízott,hasam mindig van,na megy gyomrom is:((Mint az etióp menekültek,nagyon nem érzem jól magam így mert nem szoktam meg hogy itt-ott dudorodik.Nekem ez a pár kg ugyan olyan mint a 70 kg-osnak 20 kg súlytöbblet.Tetszik hogy nagyobb a seggem,kitelt a karom,de a pocak nem kéne:(Jógázni is járok de csak hetente 1x,nem hiszem hogy sokmindent használna.

Derékfájós-hátfájós vagyok a hullahopp karika sajna nem megy.Várom az ötleteket én is!!!

20. Ladybird12 (válaszként erre: 19. - Sokimm)
2012. aug. 27. 16:57
nem, ő olyannak mondta, aki ugy edzett :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook