Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » COVID, ahogy mi megéltük fórum

COVID, ahogy mi megéltük (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: COVID, ahogy mi megéltük

1 2 3 4
8. Auróra2010 (válaszként erre: 7. - MTami01)
2021. nov. 30. 17:55
Ok, de akkor melyikbe hal bele a közel 200 ember naponta ?
7. MTami01 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. nov. 30. 17:25
Ez is egy nagyon jó felvetés!
6. MTami01 (válaszként erre: 2. - Margarita Citokina)
2021. nov. 30. 17:23

Nagyon szépen köszönöm a soraidat és a jó kívánságaidat. A véleményem szerint a vakcina-ellenesek vagy a vakcinába kételkedők mindaddig nem fogják meggondolni magukat, ameddig az oltás nélküliségükben esetleg először vagy újra meg nem fertőződnek és nem lesz súlyosabb az állapotuk.


A probléma az, hogy szerintem sokan összemossák a korábbi fórumokat, amiket nyitottam, ami azt bizonyítja, hogy sem a dátumokra nagyon sokan nem figyelnek. (Ebbe már bele is futottam.)

5. MTami01 (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. nov. 30. 17:17

Ezen menjünk végig:


Az öcsémnek 2019. szeptember 18-án történt az első sérülése. Ekkor nyitottam egy fórumot itt. Igen! Abban a fórumban 2020. decemberében említést tettem arra, hogy októberben öcsémnek kiújult a sérülése.


A COVID fertőzése 2020. szeptember 23-án igazolódott be a fertőződés. Az öcsém úgymond teljes tünetmentessége (kivéve szaglás- és ízlelését) nagyjából 15 nap alatt beállt. A sérülése október legvégén, vagyis nagyjából 3 héttel a COVID fertőzésből való felépülése után történt és annak semmi közvetlen köze nem volt a sporthoz.


Azért tegyük tisztába, hogy NEM a tavaly őszi fertőzése után alakult ki tartós betegsége, HANEM az idén tavaszit követően.


Másfelől pedig néhány nappal ezelőtt, pontosabban tegnapelőtt, azaz 2021. november 28-án az unokaöcsém lányának friss sérülésével kapcsolatban tettem fel kérdést. Az tény, hogy egy két éve nyitott topikban megosztottam a saját sérülésemet.


Egyébként igen! Egy viszonylag nagy lakást béreltek anno a páromék. Ebből kifolyólag sokan elférünk benne. Szerencsére viszonylag sokat tudunk beszélgetni, ami azt jelenti, hogy a szó szoros értelembe véve egy légtérbe tartózkodunk egy bizonyos időt, ami miatt szoros kontaktnak minősültek.


Remélem így már tiszta néhány dolog, amit összefoglaltam.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - MTami01)
2021. nov. 30. 14:07

Tavaly szeptemberben neked ínszalag szakadásod volt, és akkor egyetlen szót sem írtál arról, hogy a Covid az egész családon keresztülment, és arról sem, hogy az egyetemista társaitokkal együtt (mind a 8-an egyetlen szobában, házastársakkal együtt!!!) karanténba kerültetek:


[link]


Egy héttel ezelőtt az öcsédnek volt ínszalag szakadása, és hogy az miatt kell a versenyszerű sportolást abbahagynia, nem pedig a tavaly szeptemberi Covid miatt visszamaradt szívizom problémák miatt... Ehhez is nyitottál külön fórumot az elmúlt hetekben, könnyű rátalálni.

Most jön, hogy nálatok mindenki Covidos volt. Lesz még valami új?

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Margarita Citokina)
2021. nov. 30. 12:30
Szelíd, furcsa, enyhe tünetei vannak az új mutánsnak. Most a gyerekekre a legveszélyesebb a vírus. Gondolom ennek semmi köze ahhoz, hogy elérkezett a gyerekek oltakozási ideje.
2021. nov. 30. 11:08

Köszönöm, hogy megosztottad ezt a nagyon szomorú történetet. Remélem, van még esély rá, hogy testvéred állapota javulhat.

Tavaly én is átéltem, nem akárhogyan, úgyhogy amikor elkezdődött az oltás, nem hezitáltam sokat, futottam érte az orvoshoz.

Most itt van az új mutáns, valahogy gyanús nekem ez a nagy "szelídsége", hogy csak enyhe tüneteket okoz. Légszomjat nem. Bízom benne, hogy így igaz. DE mi van, ha később kiderül, hogy más szerveket és másképp képes roncsolni, mint a korábbi változatok? Ennek a vírusnak az alatomossága elmondhatatlan.

Jó lenne, ha a kételkedők nyitottan és megértően fogadnák az ilyen történeteket, mint a tiéd is, és tényleg elgondolkodnának....

Egész családodnak egészséget kívánok, testvérednek javulást! 🌼

2021. nov. 30. 09:35
Már egyre kevesebb ember mondhatja el magáról, hogy ő nem volt igazolt beteg vagy nem találkozott igazolt beteggel. Arról szeretnék írni, hogy mi miként éltük meg a betegséget.

Ugrás a teljes írásra: COVID, ahogy mi megéltük
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook