Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Colour B4 (hajfestékeltávolítót) használt már valaki? fórum

Colour B4 (hajfestékeltávolítót) használt már valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 2. 19:41
Azt hiszem muszáj kipróbálnom, remélem én is pozitív eredményről számolhatok be :D
2012. febr. 2. 19:39
IGen tényleg sok minden van róla,képekben is,nekem barátnőm megcsiálta neki mondjuk kissebb haja van,mikor találkoztam vele nem hittem a szememnek,tudtam róla hogy fekete haja volt már rég neki is,azt mondta kicsit fura szaga volt mindenki menekült töle:)de a végeredmény szép egységes egész világos barna lett azóta nemis festette semmilyenre!
2012. febr. 2. 18:17
Pedig a neten nagyon sok írás van erről, fényképekkel alátámasztva.
2012. febr. 1. 20:08

én inkább fodrászra biznám. Egy lépésben eleve lehetetlenség. Ha egybe rákened maximum narancssárga lesz belöle. A fodrászok is ilyen esteben melirozással fokozatosan világositják

a hajat.

2012. febr. 1. 19:56
És mikor akarod kipróbálni? Én a hétvégén szeretném, de tele vagyok félelmekkel, most olvasom a neten az erről szóló cikkeket.
2012. jan. 31. 20:27
Szia,én is szivesen kipróbálnám,googleba beirod kiad pár kérdéses oldalt ahol elég sok tapasztalatot leirtak,legtöbben nagyon dicsérik,nekem feketés nagyon sötét barna a hajam már rég,és nagyon szép dús hosszú,szivesen kipróbálnám de vannak bennem félelmek azért vele szemben,arra gondoltam csak pár tincset fogok elöször bekenni,aztán meglátom.Remélem tudtam valamit segiteni.
2011. dec. 2. 20:04
Sötétbarnás fekete hajamat szeretném kivilágosítani, és ha van valakinek ezzel a termékkel kapcsolatban tapasztalata, vagy hallott már róla, akkor ossza meg velem!
2011. dec. 2. 20:03
Colour B4 (hajfestékeltávolítót) használt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook