Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ/használt valaki L'Oréal ammóniamentes hajfestéket? fórum

Használ/használt valaki L'Oréal ammóniamentes hajfestéket? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 4. 16:32

Köszönöm a válaszokat.

Szőke hajamat szeretném barnára festeni.Reménykedem hogy tartós lesz,bár az még rátesz egy lapáttal hogy a szőke ledobja majd,minimum 2 festés kell mire rendesen befogja.

Egy próbát megér :)

2010. febr. 4. 15:36

Egyszer próbáltam, barnára festettem a minden színben pompázó hajamat. Nagyon elégedett voltam.

Sokáig maradt barna a barna.

2010. febr. 4. 15:34
Mióta megjelent a piacon azóta használom.Én nagyon megvagyok elégedve vele.
2010. febr. 4. 15:00
én használok vagyis egy hete csináltam egyszer. szerintem elég jó. én ilyen lilásat vettem, a hajam barna egyébként. az elején sötétebb lett mint gondoltam, de 2 hajmosás megoldotta a dolgot. Abszolút jó tapintású tőle a hajam, az az ápolóbalzsam amit adnak hozzá, csodákat tesz. egyetlen hátránya hogy nekem egy hete van benne és már most látszik hogy valamelyest mosódik kifelé, szóval nem egy életre szól, az biztos.
2010. febr. 4. 14:38

Én a színezőt próbáltam, nem tudom arra gondolsz-e.

A gyöngy-szőkét, amitől vöröses narancssárga lett a hajam.

A Garnier világos szőkével próbáltam helyrehozni, az után szép lett.

2010. febr. 4. 14:08
Szeretném kipróbálni és kíváncsi lennék hogy kinek mi a véleménye,tapasztalata. Mennyire tartós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook