Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cluster-fejfájás fórum

Cluster-fejfájás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
251. Xoxyke (válaszként erre: 247. - Gyemant10)
2016. febr. 25. 22:18
A szterioddal az a bajom, hogy nem birja a szervezetem, szedtem egy idejig a medrolt es szornyu melekhatasokkal kellet szemebsujek de azert koszon a tanacsot.
250. Turpifalva (válaszként erre: 242. - Gyemant10)
2016. febr. 25. 09:36
Fene ebbe a makacs dögbe!! De akkor szibte egyszerre végeztünk.. Sahnos a mai reggel kissé engem is elővett, de a bal oldalon... Most még várok, hátha..
249. Turpifalva (válaszként erre: 248. - Fájósok2014)
2016. febr. 25. 09:17
Mily kedves vagy! Itt sztem inkább az a cél, hogy segítsünk egymáson, hogy elviselhetőbbé tegyük ezt a poklot! Miért is nem osztod meg mindenkivel a lehetséges megoldást???
248. fájósok2014 (válaszként erre: 241. - Xoxyke)
2016. febr. 24. 18:20
Sziasztok!Folyamatosan olvasom a honlapot,viszont megfogadtam,hogy nem szólok hozzá többé!Most mégis megteszem,lehet hogy utoljára!1.:A betegségünk nem vita tárgya!2.:Nem is a reklámé!/itt nem pont Szekeres Úrra gondolok./3.:Talán Steve barátunk pont ezért tűnt el,amiért én is ezt szándékozom tenni?Xoxyke,Neked üzenem olvasd vissza a régebbi bejegyzéseimet,sok mindenre választ találsz.Rólam csak annyit,nem elkiabálva a dolgot,le lehet győzni a krónikus clustert,nekem úgy tűnik sikerült!Minden egyéb kérdésre,szívesen küldök privát üzenetet,innen viszont azt üzenem az orvosodba is bízzál!Fájósok2014 mindenkinek fájdalommenteset kíván és kiszáll!
247. gyemant10 (válaszként erre: 244. - Xoxyke)
2016. febr. 24. 13:10
Mi megőrülés ellen lökésszteroidot használtunk.Nem szabad túl gyakran de egy időre megszabadulhatsz a fájdalomtól.A fiamnak 9 évesen már beadta a körzeti orvos( 125ml Solu-Medrolt infúzióban),lehet hogy neked ettől több kellene egy kicsivel.
2016. febr. 24. 13:07
Ja "b vitamin"...jobb ha nem írok semmit!!!!
2016. febr. 24. 01:34
ezt stress okozza mindig,b vitamin keszitmeny segit.
244. Xoxyke
2016. febr. 23. 21:46
Szekeres Janos termeszergyogyasszal csak aza baj, hogy es Romaniaban elek, vagyis nagyon messze Budapestol. :(
243. gyemant10 (válaszként erre: 241. - Xoxyke)
2016. febr. 23. 21:01
Keresd meg Szekeres János Természetgyógyászt!!!!
242. gyemant10 (válaszként erre: 239. - Turpifalva)
2016. febr. 23. 20:57

Szia!

Valentin 11 kezelést kapott ,február 12-én volt utoljára.A kezelések alatt kétszer fájt,azóta máig teljesen jól volt(suliba járt,tanult).Ma olyan tíz órától délután ötig fájt,Szekeres úr azt mondta ma hogy várjunk holnapig és megbeszéljük hogyan tovább.Nagyon örült hogy szóltatok hozzá,és Szekeres úr is nagyon kedves volt vele.Most találkozott először olyan emberekkel akik hasonló fájdalmat éreznek mint ő.

241. Xoxyke
2016. febr. 23. 19:38
A helyesiraset ellnezest kerek de eppen ezekben a pillanatokban is nagyon faj es nem vagyok kepes koncentralni.
240. Xoxyke
2016. febr. 23. 19:37
Sziasztok!Velemenyekre lenek kivancsi, vagy bar mire, mert elege elvagyok keseredve, elmeselnem a tortenetemet. 2015 julius 16 kezdet fajni a fejem akkor faj par napot es elmulott majd ra ket hetre megint kezdet fajni de nem tul erosen, majd egyre erososd vegul szeptemberben elmentem dokihoz , mivel semise csilapitota a fajdalamat, egybol CT-re kuldtek, ott azt mondtak, hogy nincs semi problema. ezutan a dokim akinel elore voltam es aki kuldott CT megalapitotta clustert, de azt mondta, hogy menjek el mas dokihoz is mert nekei meg ilyen eset nem volt. elmentem mas dokihoz is aki szinten azt mondtta, hogy ez cluster fejfajas ekozben rengeteg gyogyszert kiprobalatam sikertelenul, de a veropamil 240 diklofenakkal hatasonak is tunt vann mikor nagyon utoler es ezek se hasznalnak de altalabban igen. na de az elkeseredesem az, hogy nekem julius otta egy vegbe faj vagyis nem marad ki, hol erosebben hol gyengeben faj. Volt valaki igy? elore is koszonom a valaszokat.
2016. febr. 23. 14:48
Szia Gyémánt! Hogy van Valentin? :)
2016. febr. 12. 14:08
Sziasztok! Teljes bizonyossággal mondhatom VÉGEEEEE! Kellett hozzá 10 Szekeres féle kezelés, de 2 hét alatt vége lett!Mindenkinek fájdalommentes szép napot kívánok!
2016. febr. 12. 13:10
Sziasztok! a férjemnél diagnosztizálták a clustert másfél éve.4 hónaponta előjön és tart kb 1 hétig. mivel az első nap után tudjuk kb, hogy mikor jön elő a következő nap, így a leendő felfájás előtt fél órával megiszik egy cataflam-V fejfáscsillapítót. így nem szokott neki előjönni, de ha mégis akkor nem olyan intenzitással.próbáljátok ki. nekünk "bevált".
2016. febr. 10. 15:06
Csak most 44 év után lett nevesítve a cluster. Ráment 8 jó fogam, a vesém, pitvari fibrilláció, jajgatások a több hónapig tartó éjszakai 10-es fájdalmakkal. Rengeteg gyógyszer. Az biztos, hogy alkohol, kakaó, cukor, tej, natrium glutamát( izfokozó)stressz és minden ami nem természetes étel az kihozhatja.Rohamos hónapokban a hús és tojás is erősiti a fájdalmat és fokozza a gyomorsavat a hányásig.Természetgyógyászként 6 szakom van és rengeteg mindent próbáltam magamnak is, amelyek segítettek enyhíteni a rohamokat. 20 év gyakorlat és több ezer beteg mellett nem volt egy ilyen sem. Lehet akkor rájövök előbb én is, a családban, tanítványok és barátok között is sok hagyományos orvos van, de ők sem ismerték.A neten találtam a Szekeres János kollégát és 2 rohamomat is azonnal elmulasztotta. Valamit neki megsúgtak az angyalok, hogy rájött melyik pontokat kell kezelni.:)9 kezeléssel kezdek újra élni 3 hónap után. Én biztosan tudom, hogy nagyon jó amit csinál.:)Nála találkoztam én is a fórumra írt anyuka fiával és még néhánnyal.
235. Xanax70
2016. febr. 9. 12:45

Vége, hála akárminek...

Pont január elsején kezdődött, és ötödik napja már nem jelentkezik. Háromszor volt nagyon durva, amiket semmivel nem tudtam kezelni, a többit fekvőtámasszal kiütöttem. Aminek örülök, hogy nem kellett durva gyógyszereket szednem, megelőzésre sem. Legapróbb jelre vény nélküli fájdalomcsillapító és egy kávé, majd fekvőtámasz. Éjszakai rohamokra csak fekvőtámasz. Fájdalommenteset mindenkinek!

2016. febr. 7. 22:10

Sziasztok,

Novemberben léptem be utoljára, gondoltam most megosztom mi történt azóta...

Karácsony előtt jött vissza a cluster (majd másfél év után). Persze jól megijedtem, hívtam is Janit két ünnep közt, hogy jajaj... Gyenge 2-3-as fájások az ünnepek alatt, épp csak arra jók, hogy felébresszenek éjjel, és ezeket vagy egy 600-as spedifennek, vagy 400 ibuprofénnel leállítottam. Jelentem mostanra ért véget, napi egy-két, 2-3-as (talán kétszer 4-es), a korábbiakhoz képest harmatgyenge, és max. 15-20 perces rohammal. Végül el sem kellett mennem Janihoz, mert ahogy előre jelezte, nem lesznek erős fájások a múltkori kezelés miatt.

Menjetek... kérjétek a segítségét...

De legalább ilyen fontos lenne, ha a "hagyományos" orvoslás is foglalkozna a módszerrel, ezáltal még többen jobban lehetnének...

Üdv. mindenkinek

2016. febr. 6. 11:52
Szia Gyémánt! Szerintem csak nyertetek, hogy elkezdtltek a kezelést! Maximálisan megértem fiacskád érzéseit! Nekem 18 éves koromtól volt, akkor azt sem tudták mi ez, most már van neve, de változatlanul nem tudnak mit kezdeni vele... Mindenféle mérgekkel tömik az egyébként is szenvedő, amúgy tökéleteen negatív keleteket produkálo embereket, jó esetben elérnek kisebb javulást az ajkori áklapotban, de hosszútávon semmi megoldást nem adnak! De ezt Ti is tudjátok sajnos. 2012-ben párom utolsó kétségbeesésében hívta Janit, hogy esetleg tudna-e segíteni? Akkor még nem hallott a clusterről, de nem volt rest, utána olvasott, és kezdődött a próba, és mindhárman reménykedtünk, fohászkodtunk, hogy sikerüljön! És sikerült! Azóta már többünknek segített, de sajnos volt olyan is amikor nem, vagy csak részben volt sikeres a kezelés. Nejem most több mint 3,5 év után jött vissza ez a dög, és eddig 10 kezelésen vagyok túl. Ma már jól aludtam, nem volt gond, remélem ezzel vége is, de ha mégsem, akkor folytatom, ha később előjön visszamegyek, mert csak az Ő kezelésében bízom! Nekem már bizonyított az orvosokkal ellentétben! Őszintén sajnálom, és ugyanakkor felháborít hogy az orvosoknak nem érdekük, hogy magasabb fórumokon is elismerjék a tudást, a kezelés hatékonyságát! Remélem egyszer ennek is elön az ideje, hogy minden sorstársunknak megoldást jelenthessen! Szép napot, és mielőbbi gyógyulást kívánok! Timi :)
2016. febr. 4. 19:30

Szóval kedves Turpifalva,köszönöm a soraidat,meg hogy megírtad hogy mosolygott...mert már meg akart halni,és én most nem vagyok vele...Mi nyíregyháziak vagyunk és nincs már szabadságom,a testvéremék hordják Szekereshez,ők budapestiek.

Hétfőn kapta az első kezelést,és 15 órát aludt utána,azóta jól van...a jó Isten legyen velünk..

231. gyemant10 (válaszként erre: 230. - Turpifalva)
2016. febr. 4. 19:25

Szia!

Én vagyok a "fiatalember",nevezzük nevén Valentin édesanyja.Kilenc éve küzdünk...most elmarad az érettségi,de sebaj...

Január másodika óta egész napos rohamokkal küzdött,felvette a debreceni neurológia osztályra,körbefotózták,koponya MR stb.Kapott egy lökésszteroidot,két napig jól volt,aztán jártuk a poklot tovább.Haza engedték,mondván mélyagyi stimulátorral tudnak segíteni...

Egy kicsit belehaltunk ebbe a januárba...

Az egyik sorstársunk hívta fel négy év után ismét a figyelmemet Szekeresre(mert már négy éve is kérte az egyik beteg hogy keressük őt).De én mindig jobban bíztam a gyógyszerekbe.

2016. febr. 3. 01:55

Sziasztok! Régen jártam itt.. Sajnos 3,5 év után 21-én megint előjött ez az átok! Persze nem voltam rest azonnal egyeztettem Janival, és meg is kezdtük a kezelést. Hétvége kivételével mindennap megyek hozzá, eddig 7x voltam. Elég változó az állapotom, az első pár kezelés után, egyik nap semmi, mintha sosem lett volna, aztán iszonyatosan megkínzott. Most a 6-7-ig kezelés után csak 15-20 perces rohamok vannak,és bár az eleje elég intenzív, nagyon hamar visszavonul 2-3-as erősségre és utána hamar meg is szűnik! Remélem a már nem kell sokat várni a végső visszavonulójáig!

Mai kezelésen Janinál találkoztam egy fiatalemberrel, aki oici kora óta küzd ezzel az átokkal, és mára sajnos már krónikussá vált az állapota. Ahogy én tudom a fiúcska már minden létező nyugati borzalmat kipróbált a javulás reményében, sajnos azonban az állapota nem javult. Hétfőn volt először kezelésen. Már éppen indultunk Janitól amikor megérkezett, én nem voltam rest, és azonnal rákérdeztem hogy érzi magát, jobb-e egy picikét? Egy parányi mosoly átsuhant az arcán, és azt mondta igen az éjszakát átaludtam!! Óriási örömöt éreztem, pedig nem is ismerem őt,csak a fórumon olvasom, Janitól hallok az állapotárol, és mégis őszintén örültem, mert ez a mocsok azonnal reagáltJános kezelésére! Persze nyílván lesznek rosszabb,és jobb napok, de nagyon remélem, hogy a kezelés itt is hatásos lesz! Szorítok hogy így legyen, ehhez képest az én rohamaim a fasorba sincsenek.. Tényleg minden kétkedőnek ajánlom próbálja ki, hisz rosszabb nem lehet!

2016. jan. 20. 07:21

Sziasztok!


Gyógyultnak tekintem magam :)

Szekeres féle terápia 6 alkalommal és kész! utánna még elég sok tenziós fejfájás volt, de a rohamok eltüntek!!! Én fehérvárról jártam fel minden nap még a kari előtt, de nagyon nagyon megérte!

Novemberben reklamáltam a neurológusomnál, hogy most már adjon valamit, mert halok megfele. Írt immigram orrsprayt. aham. egy pár éve már nem lehet kapni. kiváló. mind hozzáállás, mind szaktudás terén...

Szóval úgy gondolom, hogy aki évek óta SZENVED, az keresse bátran Szekerest! nem ugorhatsz ki úgy a tizedikről egy brutál roham közepén, hogy volt megoldás csak nem hittél benne!!!!!! én itt tartottam már..

de most már vigyorgok :))

Sok sok fájdalommentes napot mindenkinek!

228. Xanax70
2016. jan. 19. 18:55
Nagyon köszönöm, AgiB!
227. AgiB
2016. jan. 19. 09:18
Kedves Xanax70! Az első két kezelés ingyenes, erre tőlünk sem fogadott el pénzt János, ezután pedig 4000/alkalom. 12szer voltunk, ebből 10ért fizettünk. Viszont annyi infóm van még, hogy mindenkinél más, amennyi alkalom után elmúlik. Van, akinek 5 után. Velünk együtt kezdte a kezelést egy srác /ha jól tudom, Debrecenből járt fel, ha esetleg itt van a fórumon, erősítse meg hogy valóban így volt/, neki 5 után nem kellett többet jönnie, mert elmúlt. Egyébként bármilyen kérdésre szívesen válaszol a párom, mert azt mondta, ha neki tizenéve senki sem tudott segíteni, de ez a terápia megtette, akkor ő bárkinek elmondja akár telefonon v személyesen is, hogy minél több clusteres meggyógyuljon! Üdv, Ági
226. Xanax70 (válaszként erre: 225. - AgiB)
2016. jan. 17. 08:34

Szia AgiB!


Megkérdezhetem, hogy mennyibe került a kezelés?

Előre is köszönöm!

225. AgiB
2016. jan. 13. 12:03

Sziasztok!

Novemberben írtam először a fórumra, szeretném megosztani Veletek az azóta történteket.

Itt találkoztam a többiek korábbi írásában a Szekeres féle terápiával. Úgy gondoltam, elcibálom a páromat, aki tizenéve küzd ezzel a borzalommal. Nem krónikus, de minden évben előjött neki kb. 2 hónapra. Jánosnál voltunk első héten 5, második héten 3 napot, akkor úgy volt, többet nem kell /azon a héten már csak napközbeni "ijesztgetés" volt/. De aztán szombatra jött egy brutál roham. Ezután a harmadik héten még 4 alkalommal elmentünk a kezelésre. Azóta SEMMI! Nem mertem eddig írni, nehogy ... azt gondolom, ez mindenkiben benne van. De most már leírom, mert remélem, hogy másoknak is segít. Úgy ahogy én is megtaláltam ezen az oldalon, hátha más is ennek hatására jut el a terápiára. Próbáljátok ki, veszíteni nem tudtok vele! Mindenkinek a legjobbakat kívánom!!

2016. jan. 12. 09:58

Sziasztok!


December elején kezdődött a mostani periódusom,verapamil,oxigén,fogamzásgátló,imigram orrspray,minden bevetve,a múlt héten kezdett tarthatatlan lenni az állapotom,gyakorlatilag egy hétig nem aludtam semmit,ahogy elaludtam,abban a pillanatban keltett a roham.

Itt olvastam a Szekeres terápiáról,gondoltam kipróbálom,nulla vesztenivalóm ugyebár,ennél már szarabb nem lehet.


Csütörtökön voltam először,az az éjszakám is maga bolt a pokol.

Pénteken voltam másodszor,este jött is a roham,de az éjszakát végigaludtam.

A hétvégén volt egy pár kisebb,reggel este.

Vasárnap csak néha éreztem egy kicsit,de ahogy jött,úgy ment is.

Tegnap volt a harmadik kezelésem,gyakorlatilag 2.napja rohammentes vagyok.

Hiszem,hogy működik.

Ma megyek megint,kiváncsi leszek a folytatásra,szerintem rendben vagyok :)


Szóval egy próbát megér mindenkinek,nekem úgy néz ki,hogy bejött.

Fájdalommentest Mindenkinek!

Üdv: Mák Adrienn

223. gyemant10 (válaszként erre: 222. - Dokantu)
2016. jan. 10. 12:19

"Ha ezeket a gyakorlatokat rendszeresen elvégzitek biztos, hogy hamarosan megszűnik a fejfájás."


Szerintem ez a mondat verte ki a biztosítékot sokaknál.

Olvastam,hogy a te problémád is elég nagy,minden jót kívánok neked.

Tudod az én fiam lassan 10 éve él ezzel az átokkal,közel öt éve a krónikus fajtával,ha most megállnék a szobája ajtajában és elmondanám neki ezt a mondatot a teknősbéka gyakorlattal elküldene a büdös francba...

Elkeseredett,dühös,fáradt,depressziós...ezek a betegek tudják,amit most a 18 éves fiamtól idézek "anya ennek soha sem lesz vége..."

222. dokantu (válaszként erre: 221. - Herko)
2016. jan. 8. 11:41

Kedves herko!

"Amúgy én lennék a legboldogabb, ha ez működne, és hajlandó lennék akár minden nap teknősbékagyakorlatozni, csak szabaduljak a clustertől. Szóval ha az első ember beírja ide, hogy neki segített, már állok is neki... "

És miért ne lehetnél te az első ember!?

A te betegséged olyan ritka, hogy még az orvosok zöme sem ismeri ők is csak a nagy kőnyvből keresik ki a diagnózist.Ezért hidd el nekem, hogy csak magadon segíthetsz!

Miért mondja neked ezt egy" dr Bubó"?

Mert az ő betegsége még a tiednél is ritkább sőt egyedi. Ugyanis egy perforált vakbélgyulladás szövődményei miatt 13 műtét folyamán kiszedték a vastagbele felét a vékony bele egy harmadát, majd hét sipollyal a hasán hazaküldték azzal az útravalóval, hogy "vannak még csodák".

Ezek után vette saját kezébe a sorsát kidolgozott egy öngyógyító gyakorlatsort amit már három éve rendszeresen elvégez. Mára elérte, hogy csak egy sipolya van és az is időnként bezáródik.

Hogy miből gondolom, hogy az agyatokat kellene tisztítani?

Mert a fejed fáj kedves herkó és az egyik agyad ott található.

Tudom mi az a fájdalom nyolc évig folyamatosan átéltem, hál Istennek ma már vannak fájdalom mentes időszakjaim is, hidd el nekem az se kutya amikor a sipolyokon spriccel a béltartalom.

Szeretettel biztatlak arra, hogy próbálkozz, kisérletezz legyél Te az első ember aki eredményeket ér el a cluster gyógyítás terén, és oszd meg sorstársaiddal.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook