Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostylbegyt sikertelen tapsztalatok fórum

Clostylbegyt sikertelen tapsztalatok (beszélgetős fórum)


2018. jan. 16. 10:37
Sziasztok.látom rég jártatok errefelé.csak leírnám az én történetem.4 éve szeretnénk kisbabát a férjemmel,de nem sikerül.Miota eszemet tudom 2-3 havonta volt menstruációm,tudtam hogy ez nem jó de elmentem a nőgyogyaszhoz tb-n es aztmondta hogy nincs semmi baj ha igy jön meg,előfordul.hát én bele is nyugodtam.de azota eltelt 4 év es semmi:(most már maganrendelesre jarok 1 éve.volt ebben az 1 évben hormonszint vizsgalat es kiderult hogy a sargatesthormonom 0.ami kell hogy valaki teherbeessen es legyen erett peteje:(utana 3 honap Norcolut szedes beallitotta a mensim.azutan jött a Clostylbegyt szedese.3 honapon tul vagyok es semmi.nemtudom merre induljak hogy tortenjen valami.ja es mellesleg a parommal minden ok.segítsetek tanáccsal.köszi:(:(
2016. márc. 2. 09:50
KÖszi a válaszokat. Azota nekem is megjött két nap késéssel. Már kezdtem reménykedni.... aztán koppantam... Három éve nekem is clostyval jött össze a lányom, de most nem sikerül
2016. márc. 1. 20:07
Nekem erosebb es fajdalmasabb volt.
2016. márc. 1. 19:25
Az előbb véletlenül elküldtem. Szóval az előtte lévő 3 hónapban ugyanúgy jött meg...
2016. márc. 1. 19:24
Szia! 4. clostis hónapban sikerültek a babák (ikrek lettek:)). ugyanúgy jött meg, semmi mellékhatást nem észleltem.
2016. márc. 1. 10:46

Szia!


Én most fogom elkezdeni a legelső kúrát...és kicsit félek tőle... :( így is tele van a petefészkem cisztával, mi van akkor, ha ettől még nagyobb/több lesz? :(

Köszi! Jól olvasni olyat, hogy ezzel a gyógyszerrel sikerült a baba, énis emiatt kezdeném szedni.

2016. febr. 29. 14:30

Szia.Én nem vettem észre szinte semmi tünetet.

2.lányom rögtön az első honapban sikerült clostival.

Elötte probálkoztunk már egy ideje.

Most pár év után ismét nem akart összejönni a 3ik baba.

Megint clostyt kaptam 2.honapban sikerült.jelenleg a 2. trimeszterben vagyok.


Nálam nem volt semmi mellfeszülés, hasfájás, derékfájás. De lehet mindenkinek másképp reagál a szervezete.

2016. febr. 29. 14:09
Azoknak a véleményére lennék kiváncsi akik szedték ezt a gyógyszert de abban a hónapban nem sikerült teherbe esni. Milyen volt amikor megjött? Ugyanugy zajlott le mint más closty nélküli hónapban? Vagy késett? Esetleg lett olyan tünet ami nem szokott mensi előtt, vagy épp nem lett. Gondolok itt a mellfeszülésre, hasfájásra, derékfájása stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook