Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cipőmet mérethiba miatt 3 napon belül kicserélik? fórum

Cipőmet mérethiba miatt 3 napon belül kicserélik? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 4. 12:12
sajnos nem volt kissebb,így nem tudtam meg,hogy egyáltalán kicserélték volna...
2010. máj. 1. 06:02
Ki kell, hogy cseréljék
9. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Sankyka)
2010. máj. 1. 00:39

TÖRÖLGESD meg a talpát nagyon enyhén nedves ronggyal, mert azért tuti, hogy látszik rajta.

Ezen kívül, ha nincs más baja (kopás, hordásból származó elszíneződés), 3 MUNKAnapon belül kötelesek kicserélni. Azaz neked van 3 munkanapod visszavinni, cserélniük kell azonnal.

Ha anyaghibás, akkor nem szokták cserélni, hanem beküldik a központba, ahol bevizsgálják - de ez nem a Te eseted... :)

2010. ápr. 30. 22:36
ma volt rajtam,de mivel én is egy üzletben dolgozom,és kocsival mentem-jöttem,igy olyan mintha rajtam sem lett volna.nem látszik rajta,hogy viseltem.
7. pinki87 (válaszként erre: 4. - Sankyka)
2010. ápr. 30. 22:04

sztem simán kifogják cserélni,nekik mindegy!árba gondolom ugyan annyi,ha 1 számmal kisebb,vagy nagyobb számmal elméretezted!

vidd szépen a blokkodat,és sztem nem lesz gond!

hivatkozni semmire sem kell a vásárlók könyvében!

szóról szóra megírod mi történt,és 30napon belül értesíteni kötelesek!a vásárlók könyve nem csak a panaszokkal kapcsolatos,hanem bármilyen észrevételt bele lehet írni!

2010. ápr. 30. 21:49
de most hordtad is vagy csak felpróbáltad ma megint?
2010. ápr. 30. 21:48
meg arra gondoltam,hogyha ajándékba veszi az ember,és nem jó,akkor gondolom ezért is cserélnék,csaknem fognak problémázni,hisz nem hibás...
4. Sankyka (válaszként erre: 3. - Pinki87)
2010. ápr. 30. 21:46
és ha nem akarják akkor mire hivatkozzak?nem találok semmit a neten erről:(
2010. ápr. 30. 21:43
simán kifogják cserélni!vidd vissza nyugodtan!ha nem,akkor vásárlók könyve!
2010. ápr. 30. 21:40
Hát ha már használtad, akkor mérethiba miatt nem veszik vissza.
2010. ápr. 30. 21:28
Tegnap este vettem,csak ma volt rajtam,de egy mérettel kisebb kellene.Vasárnap vissza viszem,vajon kicserélik?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook