Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » CBD olajról vélemények? fórum

CBD olajról vélemények? (beszélgetős fórum)

4. Oneday (válaszként erre: 1. - Tomka1)
márc. 3. 20:43

Szia. Nekem egy volt partnerem használja, illetve a férjének adja, aki idős és beteg, de nekik használt. Igaz, ő Angliából rendeli, nem kevés pénzért, bár relatív, mert szerintem hosszú időre elég. Amik itthon kaphatók, lehet, azért nem annyira hatásosak, mert nem elég erősek. Lehet, hogy itthon az igazán jók nincsenek engedélyezve, vagy nem tudom :(

Anno én is néztem apu betegsége miatt, de pont emiatt voltam elakadva, hogy honnan és milyet..

Face-en van cbd csoport, illetve van valami Magyar Orvosi kannabisz egyesület, esetleg ezeken a helyeken kéne tapasztalatokat nézni.

márc. 3. 16:24

Apukám használ,🤷‍♀️ egyenlőre nem tudok semmi fantasztikus hatásról.

Apukám túl van 12 kemon, egy hátdófali szívinfarktuson, cukor beteg,magasvérnyomásos.

2. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
márc. 3. 14:31
Szia! Én használtam egy időben, de nem sok mindent vettem észre.
márc. 3. 14:11

Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek a CBD olajról, használt már valaki? Ha igen melyik márka a jó, megbízható?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook