Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Paprika olajról vélemények? fórum

Paprika olajról vélemények? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 6. 17:28
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából csak most kezdtem el mozogni a héten, és csak gondolkodom mi az, amit még bevethetnék. A paprika olajat még halogatom, hátha így a mozgással sikerül a fogyás, és vele együtt a nyavajás narancsbőrt is sikerül eltávolítanom.
2014. júl. 6. 08:51

Fúúú csípni fog mint állat, főleg ha tekercselsz. Én párszor próbáltam még a fájdalom csak csak, de olyan nehezen nyugodott meg utána a bőröm, sokszor még másnap is vörösen izzott és fájt, hogy én nem erőltettem tovább.

Ha érzékeny bőrű vagy akkor tennék egy próbateszt előtte, hogy megnézzem mennyire tolerálja jól a bőröm.

6. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Camica)
2014. júl. 6. 03:51
Elég sokat mozogsz, ez jó! Én úgy használom időnként, hogy este simán bekenem a combom, hasam és tekercselek. De akkor csak fekszek és még be is szoktam takarni. Ez kb 1 óra, aztán még legalább 3/4 óráig érezni lehet a hatását. Csak azután zuhany. Valóban jól simítja a narancsbőrt. De a sport közben nem ajánlanám. Tekintve, hogy a tekercsben menni is alig lehet,(ha jól van feltéve) nem még futni.
5. Alya
2014. júl. 5. 20:03
Ha fogyni nem is fogsz tőle, mindenesetre a narancsbőr eltúntetésében határozottan segít. Viszont arról elég sok negatívat hallottam, hogy mozgás közben használja valaki. Mivel már eleve szimplán is égetheti az érzékenyebb bőrt. A kapszaicin serkenti a vérkeringést, a futás alatt is gyorsul a vérkeringés, a kettő nem a legjobb kombó. Persze embertől is függ, ki mennyit bír el. :)Önmagában próbáld ki előbb mindenképpen.
2014. júl. 5. 19:09
Szerintem tuti fogyni fogsz - igaz, nem a paprikaolajtól, hanem a futástól és az edzéstől, de lesz eredmény! :) (Szerintem az olajat simán kihagyhatod.)
3. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Camica)
2014. júl. 5. 18:59

Ki ne találd már, hogy fogysz!


Habár,.........mivel arnyárban van,semmi másra nem lesz pénzed, fogyni fogsz. :))

2014. júl. 5. 18:52
Tuti nem az olajtól fogsz fogyni.
2014. júl. 5. 18:50

Elsősorban olyanok hozzászólását várom, akik már használták a paprika olajat, esetleg kifejezetten a Yamuna paprika olajat. Simán kell a bőrre kenni, vagy esetleg testápolóba kell belekenni pár cseppet, és úgy fel, és utána tekercselni?


Volt már akinek hatásos volt? Ki milyen gyakran csinálta és mivel kombinálta?


Én most akarom majd használni, heti 2x (hétfőn és szerdán) járunk kolléganőmmel futni, közte kedden és csütörtökön intervallum edzéseket csinálok, meg pár nap mulva érkezik a stepperem, azon fogok edzeni kicsit. Szerintetek elérek vele valamennyicske fogyást? Azt hallottam a paprika olaj használata mozgás alatt segít a gyorsabb fogyásban.


A tapasztalatokat előre is köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook