Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Caralluma actives fogyi tabletta fórum

Caralluma actives fogyi tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
152. L.Joci
2012. júl. 26. 23:16

Én végig szedtem az egész dobozzal, pedig csak a hasamból kellett volna leadni. A végén mikor meg mértem a súlyom, több lettem 3 kilóval!

Olvastam, h. írtátok, h. meg pörgeti a szivet, ez igaz! Magam is tapasztaltam! de rám nem nagyon hatott mert napi 8-10 főzött kávé helyett 4-5-öt ittam naponta, úgy, h. energia italokat nem iszom mellé naponta párat már (arról szerintem a tabletta szoktatott le), de akinek kicsit is gond van a ketyegőlyével az ne szedje mert baja lessz az tuti!!!

Hihetetlen volt, h. éreztem, h. hevesebben ver a szivem holott szinte sose hat rám a koffein!

Viszont arra jó volt, h. rádöbbentem, h. ilyen ócska mesének énis be tudok dőlni mint sokan mások :)

Gyógyszertárakban, drogériákban nem kapni, és nem kapcsoltam... hmmmm.

A pénz visszafizetési garanciát, meg mint ahogy olvastam másoknál, azt leshetném!

Így nem is próbálom vissza kérni az árát.

Én csak azt kívánom, költsék fejenként életmentő gyógyszerekre, saját részre ezerszeresét annak amennyivel lehúztak!!!

További szép napot :)

Lovas József, H/Tiszakécske.

151. ormine (válaszként erre: 147. - Zoli13)
2012. júl. 20. 11:09
Köszönöm szépen! Én már próbáltam a BIO-C.L.A+T-t de sajnos nekem sem az étvágyamat nem csökkentette és fogyni sem fogytam tőle! De nem vagyunk egyformák!:-)
150. szintop
2012. júl. 20. 08:46

én szedtem a hoodia P57 fogyi tablettát, én fogytam tőle 6 kg, több ismerősömnek is bevált, a mellék hatása magas vérnyomás, de a második kúra már nem volt az igazi, az első szinte minden ismerősömnek bejött

a neten 1500-3500 ft között lehet rendelni

149. szintop
2012. júl. 20. 08:05

siasztok

én is megvettem a caralluma actives fogyi tablettát, már két hete szedem, nekem eddig semmi, viszont próbáltam az oldalukra a forumba írni, ez nem semmi ,hiába szóltam hozzá többször is semmit sem raktak ki, azt a fórumot ők írják magukról, csak pozitív visszajelzés, ez az igazi csalás

148. profaner (válaszként erre: 147. - Zoli13)
2012. júl. 16. 16:10

Ha nem iszol üdítőket és a kenyeret is csökkented akkor, ezt az eredményt szerintem a tabi nélkül is ellehet érni:D a hat után nem eszek meg már kész fogyókúra

EGyébként továbbra sem kaptam semmi hírt roluk...

Nehezen hiszem el h bárki is kapott bármit is

147. zoli13 (válaszként erre: 144. - Ormine)
2012. júl. 13. 22:22
BIO-C.L.A+T A napi adag reggel 2db, délben 2db, vacsora 18óráig 1db.Az ára 5000ft körül van 80db.Nem diétáztam,de a kenyeret érdemes csökkenteni.És nem iszom űditöket, se szénsavasat!
146. Csuti30 (válaszként erre: 142. - Zoli13)
2012. júl. 13. 16:03
Szia. Én is nagyon kíváncsi lennék hogy mi az ami ilyen hatásos.
145. beolga (válaszként erre: 136. - Bertalanne)
2012. júl. 13. 15:00
Csak csatlakozni tudok, semmi jó véleményem nincs a szerről, nem fogytam tőle semmit, se cím se hivatkozás, hogy hová küldjem vissza, de legszívesebben megetetném velük az egész eladott mennyiséget! Most vásároltam először ilyen terméket, de ez volt az utolsó is egyben. Aki tud valamiféle cimet, hogy hova küljem a megmaradt "csodabogyót" nagyon megköszönném: Üdv.
144. ormine (válaszként erre: 142. - Zoli13)
2012. júl. 13. 14:03

Szia!

Kíváncsian várom a csodaszer nevét?! :-)

143. zoli13
2012. júl. 12. 12:18
Ja és hogy mennyire jó?4 hónap miusz 8kiló sport nélkül.Ha mozogsz gyorsabb!
142. zoli13
2012. júl. 12. 12:08
Aki ilyen bógyót keres ami jó, annak tudok ajánlani. Nem kamú!Saját tapasztalat!BÁRMELYIK GYOGYSZERÁRBAN KAPHATÓ!
141. Akác14
2012. júl. 12. 08:09

Én ezt az e-mail-t kaptam, ami után nem sokkal a pénz is átvehettem:

"Hello, Elkuldtuk a penzt a Western Union-on keresztul. Hogy feltudja venni az osszeget, a kovetkezo dokumentaciokra lesz szuksege:


Special Code - MTCN: (itt volt egy kód, amit most kitöröltem)

Sender:

Name: Borislav Valeriev Denchev

Address: Ovcha Kupel 1

Post Code: 1632

City: Sofia

Country of Origin: Bulgaria


Western Union Offices - [link]


Kerem jelezze felenk emailben, amikor sikerult felvennie az osszeget, hogy tudjuk, hogy minden rendben ment.

2012/6/26 Charge Back <chargeback@lifesisters.com>

The money will be send today and then you will receive the code for Western Union."


Sok sikert mindenkinek!

140. mynagymama (válaszként erre: 132. - Bertalanne)
2012. júl. 11. 19:02
Szerintem még várható, hogy megérkezik a kód, igaz én 8 napon belül megkaptam, de lehet, hogy most tömegesen küldik vissza a terméket, ezért van a csúszás. A feljelentéssel nem biztos, hogy valamit el lehet érni, mivel ez a forgalmazó Bulgáriában van, a GTR Direct Kft csak terítheti a cikket. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ha egy héten belül nem érkezik kód, újra és újra írni kell nekik, nem kell feladni.
2012. júl. 10. 16:13
Hát igen!!!!Én is a hülye vásárlók közé tartozom,habár én inkább az időhiányom miatt.Nem nagyon van időm 2 kicsi gyermek mellett a szerek után bóklászni a neten.Sajnos a 2 .szülésem után 3 hó alatt 15 kilót meghíztam szoptatás alatt-dúltak a hormonok.Eddig csak szűztea kapszulát szedtem,igaz annak is volt hatása de olyan kecsegtető volt ez a szöveg,hogy belevágtam a vásárlásba.3 kapszulát be is vettem belőle-hatása volt is !Az étvágyam kevesebb mint felére csökkent de mint ha altatót vettem volna be és a fejem is megfájdult tőle.Hát így utánanéztem a dolognak és sajnos erre a fórumra találtam:-(Pardon nem sajnos szerencsére,.csak az a sajnos,hogy kidobtam ennyi pénzt érte.Egyértelműen felhagyok a szedésével még ha el is vette az étvágyam ki tudja milyen hatása lehet a szervezetemre.Sajnos a testmozgás kizárva egyéb szülésből adódott problémák miatt így én visszatérek a szűztea kapszulára.
138. robbyt
2012. júl. 10. 14:46
Szokásos történet ez sajnos. Időről-időre bedőlnek emberek ugyanolyan csodát ígérő átverésnek. Én nem nagyon értem. Miért bízik meg valaki ezekben? Magyarországon nincs a termék bevizsgálva. Ki tudja mit tartalmaz? Ártalmas-e az egészségre? Az a jobbik eset ha placebo. Egy hónap alatt tizen kilót fogyni sok. És mitől lenne tartós még ha tényleg hat is? Abbahagyod a szedését visszajönnek a kilók. Hát egyszer csak kiürül a szervezetből. Hosszútávon kell gondolkodni. Lassú fogyás = tartós eredmény. Edzeni kell és változtatni az étkezési szokáson. A futás vagy kerékpározás a legjobb edzés. Ha gáz futni a szabadban akkor veszel egy szobabiciklit, vagy egy elliptikus trénert például.
137. jutk
2012. júl. 10. 12:57
Nem tudom szó nélkül megállni, mert egyszerűen nem értem, hogy lehettek ilyen sokan ennyire felelőtlenek! Nem a pénz miatt, megérdemlitek, hogy elbuktátok! Hogy lehet egy ilyen primitív oldalnak bedőlni? Egy korrekt cég engedélyekkel rendelkezik és ezt köteles a termék honlapján feltüntetni! Köteles feltünteni a termékleírást, az összetevők részletes megjelenítésével!A honlapon fel kell tüntetnie az elérhetőségeit. A cég működési engedélyénak a számát. Beszedtetek egy olyan szert, amiről azt sem tudtátok, hogy mi? Ennyire nem becsülitek a saját testeteket? És ha később jelentkezik egy mellékhatás, vagy akár azonnal? És ha mérgező a termék? Ha szerencsétek van egy ártalmatlan por és aki fogyott annál placebo hatást váltott ki. Bedőltetek egy sor gagyi fényképnek és egy csomó mesének. Mindnyájatoknak üzenem, örüljetek, hogy ennyivel megúsztátok és ígérjétek meg, hogy máskor nem csináltok ilyen hülyeséget! Olvassatok , tájékozódjatok, kérdezzetek szakértőktől, ha súlyproblémátok van. Tegyétek rendbe a gondolkodásmódotokat! És léteznek engedélyezett, komoly termékek, ha már segítség kell és úgy érzitek be kell venni valamit! Csodák nincsenek diéta és mozgás, még mindig ez az ősi módszer az, ami célravezet.
2012. júl. 10. 11:09

You should receive the code by Monday, Igaz nem tudok angolul, de a web fordítót használva hétfőre kódot ígért.

Ezt az üzenetet kaptam múlt héten pénteken (07.06-án), az arctalan névtelen caralluma forgalmazótól. Ma 07.10-én se tabletta (mert azt viszakapta), se kód, se pénz.

Hát így rendeljetek tőle. Ügyvédhez fogok fordulni,van a családban ügyvéd. Gyertek velem Ti is várom a jelentkezésetek. Akinek van szabad web tárhelye kérem tegye fel minnél több helyre, hogy kivel szerződtünk, mert az adás-vétel is egyféle szerződés. Caralluma. Valyon mennyi adót és Vám -ot fizet? Ha magyarországon adóznia nem kell, de a vámot meg kell fizetnie. Van több hely ahol vizsgálatot indíthatnak ellene.

135. Grib
2012. júl. 9. 13:08

Sziasztok!

Három hete küldtem vissza az üres dobozt és a részletes leírást, hogyan szedtem, mennyit fogytam. A neten találtam meg egy fórumban a címüket, mert amikor végre telefonon elértem őket, nem találták sem a megrendelésem, sem engem a rendszerben (milyen érdekes). Pont ma jött vissza a csomagom egy válaszlevéllel, hogy ezt a terméket ők nem gyártják, szóval cseszhetem a pénzvisszafizetési garit. Megkerestem a weboldalt, ahol rendeltem, és a rajta lévő doboz már nem úgy néz ki, nem az a neve, amit én kaptam két hónappal ezelőtt. Természetesen sehol nincsenek, eltűntek, ugrott a pénzem.

134. profaner (válaszként erre: 133. - Akác14)
2012. júl. 7. 12:18

Én több mint egy hónapja kértem hogy adják vissza a pénzem, elküldtem a számlaszámom is, az égvilágon semmit nem kaptam a süketelős leveleiken kívül


ha valakinek még nem lenne világos hogy egy totális átverés az egész!!!!!!!!!!!!!!!!

133. Akác14
2012. júl. 6. 10:33
Én végigcsináltam a 30 napot, ezért nem maradt kapszula. A dobozon lévő e-mail címre írtam, ahonnan mindig név nélkül kaptam a válaszokat. Tőlem is először kérték a megmaradt kapszulákat, meg nem akarták kifizetni a teljes összeget, én viszont arra hivatkoztam, ami a reklájukban volt: „Garantáljuk, hogy lefogysz, vagy... visszatérítjük az összes ráköltött pénzedet”. Ez nálam bejött. Rövidesen megkaptam a kódot, majd minimális kezelési költség ellenében a pénzemet is a Western Union-on keresztül.
2012. júl. 6. 08:00

kedves Nagymama!

Kérlrk írd le Te hogyan küldted vissza a Caralluma -t? Ugyanis kiskorú gyermekem rendelt egy dobozzal, a csomagszállító át is adta Neki. Feldúltan nézem hogy rendelhette meg a gyerek, hát három kattintás se áletkor semmi egyéb kérdés. Ráadásul a kockázatmentes szó jól bebutította. Junius 26-án visszaküldem az általuk megadott Besence u.2 címre Onnan a tértivevény julus 02 átvételi dátummal vissza is jött, ám a Westr Union kódot még nem kaptam meg, pewdig azt írta az arc nélküli név nélküli terjesztő, hogí ha igazolom a feladást (amit megtettem), akkor visszaküldi a pénzt. Már fontolgatom, hogy Vám és Pénzügyörség felé feljelentést teszek. Kérlek válaszolj, hátha még békéls úton visszaküldi a pénzt.

131. lúdláb44 (válaszként erre: 127. - Akác14)
2012. júl. 5. 18:34
Légy szíves írd meg, hogy milyen címre küldted vissza, ha jól értem az üres dobozokat. Köszi Lúdláb44
2012. júl. 5. 16:52

Ma átvettem az egy doboz értékét, 35 eurót, ami Ft-ban 9670 Ft volt, a megadott kód alapján.

Nekem nem engedték a megkezdett dobozt visszaküldeni, azt írták azt tartsam meg, csak a telit küldjem vissza.

Részemről ezzel az ügy lezárva, örülök, hogy legalább a kifizetett összeg felét aránylag gyorsan visszaküldték.

2012. júl. 5. 15:56
Sziasztok,hát én is elkezdtem szedni, de azon kívül hogy kicsit felpörget reggel más hatása nincs....érdemes visszaküldeni mit gondoltok? Itt ahogy olvastam, elég nehézkes a pénz visszakapása...
128. ad6c4cc402 (válaszként erre: 127. - Akác14)
2012. júl. 5. 15:42
Az üres dobozokat küldted vissza? Ha igen, kérlek írd le nekem az eljárás módját! Köszi
127. Akác14
2012. júl. 5. 14:15
Én június 26-án megkaptam a két csomag árát Western Union-on keresztül (minimális kezelési költséget vontak csak le).A pénz feladója az e-mail szerint Bulgáriában van. Számomra nagyon tanulságos, de érthetetlen volt ez az ügy. Jobb lett volna, ha sikerül leadnom kb. 10 kilót!
2012. júl. 5. 13:28

Beszedtem egy dobozzal, az eredmény: 0 kg fogyás, pedig tornázni járok heti 2-szer és nem is vacsoráztam. Nem éreztem étvágycsökkenést, igaz rosszul sem voltam tőle. Nagy átverés az egész!

Az anyagi káromat elkönyveltem tanulópénznek.

125. mynagymama (válaszként erre: 121. - Ormine)
2012. júl. 4. 20:16

Jó hírem van. Ma megkaptam azt a kódot, ami alapján a Western Union-n keresztül felvehetem a visszaküldött Caralluma árát, illetve gondolom, csak a felét. Még címet, illetve térképet is mellékeltek, hogy saját városomban hol tudom ezt megtenni

Június 27-én küldtem el, és július 4-én itt a kód. Holnap beszámolok majd, hogy sikerült-e a pénzátvétel. Ami érdekes, hogy a pénz feladója Bulgáriában van, az e.mail tartalmazza a nevét, elérhetőségét, ugyanis ezt is vinnem kell magammal a pénzkiváltáshoz.

124. mynagymama (válaszként erre: 123. - D003efc7be)
2012. júl. 4. 20:11
Sajnos én bedőltem annak, hogy ha kettőt veszek, akkor megkapom olcsóbban, ezért van egy teli dobozom.
123. d003efc7be (válaszként erre: 120. - Mynagymama)
2012. júl. 4. 11:44
Ja akkor meg hogy derítsük ki fogytunk e ha fel sem bontjuk :D Ezt benyeltük gyerekek...:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook