Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Caralluma actives fogyi tabletta fórum

Caralluma actives fogyi tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
92. ormine (válaszként erre: 91. - Gera Ibolya)
2012. jún. 20. 21:48
Már vizsgálják, pár nap és lesz eredmény!
2012. jún. 20. 16:51
Szép lassan fogynak a kapszuláim (14.nap), de a méretem semmit, a pénztárcám igen. Sajnos ezt bebuktuk.valóban másnap törlik az igazságot a reklamjaikból. Lehet ha el, küldennk a Fogyasztás Védelmi Felügyelőséghez bevizsgálásra kapszulát meglepő dolgok derülnlnek ki, még nem ettem meg mind!
2012. jún. 19. 15:34

Jaaa... és próbáljátok csak ki!

Kommenteljetek bármelyik csodabogyó honlapján valami csúnyát, tuttifrutti, hogy fel sem teszik, vagy 1 nap múlva törlik...

Ellenben, a pozitív kommentek beírásának publikus dátuma folyamatosan változik, frissül... tényleg nagyon reális ám!!!!

:)))))))))))))

2012. jún. 19. 15:31

A blogon a képek lopottak, arról nem is beszélve, hogy a hülyék a nők fölé férfi neveket írtak, férfiak fölé meg női neveket... :D :D


Tíz ezer forintot ér dobozonként ez az átverés nekik, és mocskosul teletömték már a zsebüket.


Oszt aztán miért nem látom, hogy Tvrtko áradozna róla, vagy a CNN vagy a BBC vagy BÁRHOL BÁRMI??????


Áhhh...


Reménykedjünk!!! legalább abban, hogy nincs olyan "plusz" adalékanyag, összetevő, amit ugyan a termék leírásából kifelejtettek, de kárt tesz/tehet a szervezetben...

2012. jún. 19. 15:23

Továbbá :))))


Én annyira, de annyira irigylem Emilyt )))))))))

Annyiszor felhízott, aztán annyiszor lefogyott már mindenféle mozgás és fogyókúra nélkül, hogy az csuda )))))))))))))

mindezt: mindig más fajta-féle csodabogyóval, amiről minden alkalommal így nyilatkozik:

MOST FEDEZTEM FEL!!!! :D :D :D


FIÚK, LÁNYOK!!!!

Olvassátok el a fórumokat, hozzászólásokat!

Van, akinek 1 hónap alatt lement 12 kg., :))))))))))))))

kár, hogy kiderült, hogy egy hazug disznó, aki szarik bele, hogy az embernek az egészségével játszadozik, csak a kis zsebét nézi, mert az csak egy kamu reg., kamu kommenttel… gyalázat.


régen ez volt emilicske kedves blogja… :D


[link]


mostanában ez…


[link]


[link]


persze meg ez…


[link]


aztán meg itt van egy mási caralluma


[link]


és küldök még néhány hasznos linket


[link]


[link]

2012. jún. 19. 15:20

SZIASZTOK!

Jöttem egy kis segítséget nyújtani mindenkinek, hogy ésszerű döntést tudjon hozni a csodabogyó vásárlásával kapcsolatban!


Elöljáróban:


[link]

2012. jún. 19. 10:56
Ha valakit érdekel odaadom kedvezményesen 4000ft -ért.... mivel ők a büdös életben nem fogják visszaadni a pénzem.... egy szemet fogyasztottam!
85. spinneli (válaszként erre: 83. - Ormine)
2012. jún. 19. 10:46
Tök mindegy, én továbbra is javaslom ezeknek a veszélyes vackoknak az elkerülését, de persze mindenki azt csinál az egészségével, és a testével amit csak akar.
84. luxy
2012. jún. 19. 10:44
én is megrendeltem:( kb. 1 hetig szedtem és változás nem igazán van, viszont nekem elég komoly bél/gyomorgörcseim voltak tőle, ezért nem merem tovább szedni:( Ha valakit érdekel, szívesen megválnék tőle....
83. ormine (válaszként erre: 82. - Spinneli)
2012. jún. 19. 09:48

A hiszti nem itt kezdődik szerintem. :)


Örültem, hogy megismertelek!

A beszámoló elmarad!

By

82. spinneli (válaszként erre: 81. - Ormine)
2012. jún. 19. 00:50

Köszi.

:)


Szólj, ha megszabadultál érdemben x kilótól, és csak a tablettát szedted, mindent visszaszívok, addig meg nyugodtan lehet hisztizni.

81. ormine (válaszként erre: 79. - Spinneli)
2012. jún. 18. 22:00
Gratula!
2012. jún. 18. 15:02
én már kb 3 hete használom...hogy még hatásosabba legyen, nem eszem este 6 után....1 kiló nem sok, annyit nem fogytam, úgyhogy mindenkit lebeszélnék erről, mert sz@rt sem ér...:(
79. spinneli (válaszként erre: 78. - Ormine)
2012. jún. 18. 12:58

Ja, hát azt te tudod.

A kamu alatt a bérreklámozókat értettem, mivel friss a reged, az is lehetsz, nem tudhatom.

78. ormine (válaszként erre: 77. - Spinneli)
2012. jún. 18. 12:56

Ha nem kamuzol és lement rólad vmi az maximum víz lehetett, és a jövőben nem is lesz más. . . legfeljebb tönkreteszi az emésztésedet/szövődményt okoz stb. . .



Én erre gondoltam, nem az oldalra, mert az tényleg kamu.

77. spinneli (válaszként erre: 75. - Ormine)
2012. jún. 15. 23:16

KAMU NE SZEDJÉTEK, MERT NEM HASZNÁL SEMMIT.


Még ezt is be merem vállalni.

:)

76. spinneli (válaszként erre: 75. - Ormine)
2012. jún. 15. 23:15

Abszolút nem, már a weboldalról is üvölt, hogy kamu.

Pl. egy más linkre való hivatkozás és aloldal sincs rajta.

75. ormine (válaszként erre: 74. - Spinneli)
2012. jún. 15. 21:14
Lehet, hogy víz volt nem mondom, hogy nem! De ez a kamuzásos dolog kicsit erős így itt ebben a formában! Nem gondolod?
74. spinneli (válaszként erre: 72. - Ormine)
2012. jún. 15. 12:58

Nem szedek ilyesmit, én természetesen és egészségesen fogyok, kevésbé tartom megerőltetőnek a mozgást és az egészséges étkezést, mint azt, hogy mindenféle kamu szarral tömjem magamat, aminek még az alap összetevőit sem tudom.


Ha nem kamuzol és lement rólad vmi az maximum víz lehetett, és a jövőben nem is lesz más...legfeljebb tönkreteszi az emésztésedet/szövődményt okoz stb...

73. ormine (válaszként erre: 41. - Heniiike)
2012. jún. 15. 10:34
Szia! Érdeklődnék, hogy most hol tartasz a ( kg.-ban )fogyással? Én is szedem 3 napja. Jól vagy nincs mellékhatás azóta se? Köszönöm a választ előre is.
72. ormine (válaszként erre: 70. - Spinneli)
2012. jún. 15. 10:28
Az lehet látod, de Te szedted ezt a cuccot, mert Én konkrétan erre gondoltam és nem a regisztrálás idejére!
71. hisziapiszi (válaszként erre: 8. - Fikasz)
2012. jún. 14. 21:49

Nézd meg az oldalukon levő képeket! Ugyanazok!

Csak már el is vannak írva! :)A nevek! :D Pl. Marci alatt egy csajszi képe van,,,,, stb! GÁZ.


Lopott kép mind, többnyire az USA-ból, más úton lefogyott emberkék fotói!

70. spinneli (válaszként erre: 69. - Ormine)
2012. jún. 14. 21:44
Valószínűleg a 2 napon túli regisztrációm az oka.
69. ormine (válaszként erre: 67. - Spinneli)
2012. jún. 14. 21:30
Valamit Te nagyom tudsz! De mit? És honnan?
2012. jún. 14. 15:40
Ma megkaptam tölük a levelet hogy ha akarom visszautalják a pénzt de mivel amerikai cég így 2-3 hónapba is beletellhet:D elég gyorsan ideért a futár... de le is vásárolhatom ránctalanító krémre és fogfehérítő akármire......., az esélytelenek nyugalával elküldtem nekik a számlaszámom... most van 2-3 hónapom:) Remélem nem várják el hogy amerikába kipostázzama szarukat...
67. spinneli (válaszként erre: 66. - Ormine)
2012. jún. 14. 12:49

Nem.

:)

66. ormine
2012. jún. 14. 11:39

Sziasztok!

Én a második kapszulát vettem be ma, semmi mellékhatást nem érzek eddig, - 1,5 kg viszont lement!!!!!! Hogy ettől a bogyótól vagy nem?

2012. jún. 14. 11:19

Basszus már arról az oldalról is üvölt, hogy kamu, amin meg lehet rendelni.


Ne higgyetek el mindenféle hazugságot, fogyni kevesebb kalóriabevitellel és mozgással lehet.

Ennyi, aki mást állít az hazudik, hogy pénzt keressen rajtatok.

2012. jún. 14. 11:11
Bocs, eszembe jutott,milyen fura lenne, ha a hozzászólások között megjelenne a caralluma reklámja....minden megtörténhet...
63. novakolor1 (válaszként erre: 60. - Gera Ibolya)
2012. jún. 14. 11:08
szia ! Egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem veszem át ! Közben a hozzászólások közötti reklámok között ott az amerikai "slim" - erről tud valaki valamit ? Itt fel van tüntetve az eladó, telefonszám is van, - használta már ezt vki?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook