Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Capoeira aerobik fórum

Capoeira aerobik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Capoeira aerobik

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2010. jan. 21. 09:04

testzsír (most kapaszkodj meg) 24% borzalom.

A többi eredményem viszont nagyon jó. Zsigeri zsír 1 kg. Nyugalmi alapanag csere kb 1500 kcal. Van rajtam izom normálisan, meg minden ok csak az a 24 lenne 19...

Fehérjére van szükségem. A te sheked is olyan Ancsika nem? Mennyibe kerül??? Nekem olyan +30g kéne naponta. Amit ott ajánlottak az egy vagyon.

502. Spiritus (válaszként erre: 500. - Rika1)
2010. jan. 19. 14:28

Én tudnám rávenni a páromat, de már az is nagy dolog, ha elérem, hogy ne nézze hanem hagyja el az én tornatermemet:)

Ez a hólapátolás nagyon betett. Le akar szakadni a hátam és a karom :)

2010. jan. 19. 08:47

Na örülök,h mindenki itt és jól van:-)))

Fú vega Én sem tudnék lenni,igaz sokfajta húst nem eszem.

Rika olvasni tudsz de írni nem???:-))))

Na tegnap a párom elkezdte letöltögetni a dolgokat,sajnos ami volt a gépen eltűnt mert elromlott a gép.De ne is baj mert találtunk 2008-as Billiyt is.Na meg az a csaj akit mondtam az is kegyetlen lesz.Le lett töltve de sajnos hang nem volt hozzá így másik helyen kell keresgélni.Ez csak cardio de annyi ugra-bugra van benne,h csak na!!!!

Padom nekem van,Rékához kell.

500. Rika1 (válaszként erre: 498. - Spiritus)
2010. jan. 19. 07:09

Nem vagyok beteg, bár olvastalak benneteket, csak nem írtam.

Tegnap páros Has-burning volt..ugyanis a párom kedvet kapott..volt is jaj jaj.., meg jaj de fáj!

De azt mondta jó volt. A botos rész tetszett neki.

499. Rika1 (válaszként erre: 496. - Ancsika72)
2010. jan. 19. 07:03

Én is annyiszor elhatároztam, hogy nah mától csak vega.., de nem tudom megtenni, mert néha hiányzik a hús. Bár a disznó és a marha nem.

Viszont azt veszem észre, hogy egyre kevesebbet eszem. Végül is ez jó, mert érzem is, hogy könnyebb vagyok. A torna is pik-pak megy. Ezért is lesz a jó amit küldesz, hogy kipróbálhassam magam még pörgősebben.

Ha kell - nekem meg vannak steppados dvd-im.

Még ez a másik vágyam, hogy ezt megtanuljam, de nem vettem még padot.

2010. jan. 19. 06:03

Azért még egy picit jógáztam is:)

közeledik a nagy nap!!


Rika ugye nem vagy beteG???

2010. jan. 18. 16:41

Rika még mindíg alszik!

El kell mondanom a napi edzésemet!

Bemelegítés: 5-10 perc laza séta hegyre fel (ahol lakom)

Erősítés: 40 perc hólapátolás meredek talajon.

Aerob: Porszívózás, felmosás stb.

Nyújtás: Főzés, mosogatás.


Mindezek mellett nem bírom ki a Balázs félét is :)

Én ma még sokat fogok enni... már most megettem egy banánt különben nem bírtam volna :)

496. ancsika72 (válaszként erre: 495. - Spiritus)
2010. jan. 18. 15:46

Na majd avas be ha meglesz az eredmény!

Én salátával éhen pusztulnék az biztos,nekem rakott zöldbab volt a menüm.Estére már csak virsli,főtt tojli és mozarella sajt lesz ha éhes leszek egyáltalán.


Rika megjött a cucc!!!!

495. Spiritus (válaszként erre: 494. - Ancsika72)
2010. jan. 18. 13:20
Nem munkahelyi... durva lenne ahhoz a testzsírszázalék. Itt a hoxán van az a cikk, hogy 6 dolog amit nem mondtak el a fogyókúráról, és ott iratkoztam fel. Fizetős cucc, de nekem ennyit megér, hogy végre megtudjam az igazat!!! Ki se fogom bírni addig. Az ebédem kb egy nagy adag saláta volt, de most még elhiszem, hogy jóllaktam, kérdés 10 perc múlva mi lesz:) Jó lenne reggel tornázni, de ha ennél korábban kelnék, már le se feküdnék :) kegyetlen az élet.
2010. jan. 18. 11:17

Általában Én reggel szeretek tornázni,így már délután nem kell izgulnom,h tornázzak v sem:-D

Ez ilyen munkahelyi alkalmassági???

Na akkor addig meg sem állj a tornába!!!

Rika éjszaka ír,nappal meg csucsukál:-))

Hogy lehet ezt bírni???

Hahóóóóó itt a föld,kérlek jelentkezz:-)))

2010. jan. 18. 10:05

Amennyit én fogok futni abból nem lesznek csípőproblémák:) Már kész vagy??? Nem semmi. Én örülök ha egyet lenyomok :)

Én sem akarok havat. Alig tudtam bejönni dolgozni. Rikával mi lehet???

Szerdán megyek állapotfelmérésre. Úgy izgulok. Végre megtudom a homály fedte testzsírszázalákom!!! Úgy szeretném ha 19 körül lenne. Addig még keményebben kéne edzeni.

2010. jan. 18. 09:04

Jó reggelt!

Esett a hó nálatok??Én már nem szeretnék több havat!

Mai tornám megvolt,Combat és has-burning2.

A futás nekem nem nagyon jön be,amúgy is azt mondta az edzésmester,h nem nagyon jó a nőknek.Később csípő problémák lehetnek belőle.Én szót fogadok:-))

2010. jan. 18. 09:00

Hát valahogy a hóban nem volt kedvem futni... még felkelni is nehéz volt :)

Ma talán lesz egy II-es :)

2010. jan. 17. 19:32
Te térsz vissza vagy én térjek vissza a megszokott étrendbe. Én imádom a zöldségeket, ezzel semmi gond. A baj ott kezdődik, hogy a párom nem. Neki sütöm a pizzát, a sültkrumplit, csinálom a szendvicseket, tésztaféléket, és hát ezek jóval finomabbak mint egy natúr brokkoli, főleg egy kiadós edzés után. És ha elcsábulok, akkor már másodszorra könyebben és stb stb. Holnap még nem tudom mit fogok tornázni. De egy reggeli futást tervezek. Évek óta nem csináltam ilyet, és itt még nem is futottam, nem tudom merre lehetne. És félek mennyire néznek hülyének a szomszédok fél ötkor, hogy futkározok. Még alszom rá egyet.
489. ancsika72 (válaszként erre: 488. - Spiritus)
2010. jan. 17. 19:11

Csak tornáztál stréberkém:-)))

A nyerj időt nekem is tetszik főleg az extrák.

A zöldségeket Én is megeszem de nem minden este.

Akkor holnaptól vissza az eredeti megszokott étrendbe!

2010. jan. 17. 18:10

én ilyen zellerekre meg ilyesmikre gondoltam, elvileg azok is étvágycsökkentőek. Igen amikor vacsira bevágom a húsleveszöldséget akkor nem is szokott probléma lenni.

Most fejeztem be a nyerj időt (Alexandra) végül jól esett de nagyon rossz volt közben. Most nem is vagyok éhes, de zöldségkrémleves lesz kb. Én már rég tudom hogy működöm csak nehéz betartani. Az a hülye szénhidrát. Én már nem ehetem délután csak reggel egy kicsit. És pár nap elvonás után nem is jelent problémát. Csak néha vissza visszacsúszik az ember, és múlt héten ott volt aza csomó süti... szóval ez van. Már kezdek is éhes lenni :)

487. ancsika72 (válaszként erre: 486. - Spiritus)
2010. jan. 17. 16:11
De még mindig jobb mintha ennél,és nem is rossz az íze!
486. Spiritus (válaszként erre: 485. - Ancsika72)
2010. jan. 17. 16:01
Hát, nemtudom. A természetesség híve vagyok az ilyenekben, bár ha így megy tovább, valami megoldást kell találni.
2010. jan. 17. 15:10

Akkor vegyél vmi port magadnak amit tejjel kell meginni és eltelít.

Én a tescoba szoktam venni,de van a DM-be is.

Én a múlthéttől ezt ittam és nem ettem semmit sőt nem is nasiztam:-)))Kivéve tegnap!

Ez a nők sorsa!!!

2010. jan. 17. 15:02

Valami lazát mindenképpen be kell raknom.. ma volt a mérlegeló napom, és rettenetes az eredmény. Nem is tudom mi lesz, félek hogy elindultak a kilók felfelé. Esténként rámjön a nasiroham, és olyankor ritkán van megállás.

Az éjszakai bagoly meg alszik :) vagy rettenetesen tornázik, ne adj isten ő is a sorstársunk és a mosógép és a konyha között rohangál mint egy mérgezett egér. :)

2010. jan. 17. 14:45

Én most fejeztem be a konyha tündérkedést reggeltől,elég volt.Plusz ágyneműhúzás,mosás,pakolászás.

Ma Én már mentem annyit,h csak na így a torna ma kimarad.

Ja még pici vasalás van.

Nem is az egyest akartam írni hanem a hármast:-)))

De jól megválaszoltad nekem:-DD

Igen ha Én is igazán izzadni szeretnék akkor az egyes kivételével bármelyik jöhet!

Mára Te is iktass be egy szünnapot:-))

482. Spiritus (válaszként erre: 480. - Ancsika72)
2010. jan. 17. 13:50

Az I-es az szerintem (bocsi Balázs) de semmi. Akettes inkább aerob (nekem), a 3as meg erősít. Én így érzem. Az egyes is volt meg utoljára.. így az tényleg nem a favorit, viszont ha valaki elkezd edzeni biztos elég neki az egyes is. Én világ életemben azért sportolgatttam heti 2-3 szor, de volt 1-2 év szünet. Nem igazán jött össze. Emlékszem utána elkezdtem jógázni, és volt egy olyan jóga dvd ami után leizadva azt mondtam, hogy ez a nő egy állat. Na ma már bemelegítésnek se venném elő... lazitásnak szoktam az edzés után. Na meg mindnekinek máshol vannak a gyengeségei és az erősségei is :)

Nem tudom ma mikor próbálkozom tornázni, mert még nem vagyok kész az ebéddel és utána azért pár őrán át nem szoktam belekezdeni.. na majd összeszedem magam.

2010. jan. 17. 13:35
Éjszakai bagoly Te tornázol????:-)))))
480. ancsika72 (válaszként erre: 479. - Spiritus)
2010. jan. 17. 13:34

Nagy megtiszteltetésnek veszem,Köszönöm:-)))

Én tegnap RR4 -re tornáztam,ma lehet,h pihi napot tartok.

Neked melyik a könnyebb az I v a II???

2010. jan. 17. 10:24
Nem betegnek csak olyan nyomottnak érzem magam. Nem volt semmihez se kedvem, de azt viszont éreztem, hogy jól esne egy kis mozgás. Ma is így vagyok... majd kiderűl. Azért szerintem Ancsika tiszteletére ma is belekezdek... :)
478. ancsika72 (válaszként erre: 476. - Spiritus)
2010. jan. 17. 08:27

Nagyon megtisztelő,de ne az Én számlámra legyél rosszul:-)))

De tényleg igaza van Erikának,csak nyugi,pihenj picit.

Amúgy az idő is hibás,na meg lehet,h lappang benned vmi.

Írjad,h- h vagy!!!!!

477. Rika1 (válaszként erre: 476. - Spiritus)
2010. jan. 17. 04:58
Nem ám beteg leszel!! Pihenj kicsit. Az sem jó, ha erőltetve csinálod..lazíts! Ha ki hagysz 1-2 napot az nem gond..attól még fitt maradsz:)
2010. jan. 16. 21:38

bocsi!


Igen, már napok óta nem nagyon megy a torna meg semmi. Olyan nyomott vagyok, nem tudom, hogy mitől lehet. Remélem nektek jobban mennek a dolgok, pedig Ancsika a tiszteletedre vettem elő a II-est. Na holnap újra megpróbálom...

475. ancsika72 (válaszként erre: 474. - Spiritus)
2010. jan. 16. 18:38

Veled???

de rébuszokban beszélsz!

2010. jan. 16. 17:50
IIes fele... valami nincs rendben...
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook