Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Capoeira aerobik fórum

Capoeira aerobik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Capoeira aerobik

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
623. ancsika72 (válaszként erre: 622. - Krisztacska28)
2010. febr. 6. 15:22

Ügyes vagy,melyik volt??

Billy Blanks egy néger hapsi és nagyon jó tornákkal.

Hasonló Balázshoz,nézd meg a neten.

2010. febr. 6. 15:14

Sziasztok!


Megcsináltam a mai"adag"capoeiramat...:)Jól esett nagyon,és most el vagyok fáradva rendesen...


Ki ez a Billy fiú akit emlegettek?

621. ancsika72 (válaszként erre: 620. - Rika1)
2010. febr. 6. 14:59

Az csak hasra megy rá.

Inkább a cardio v az extrém v a többi:-)))

Írj ha végeztél!!!

620. Rika1 (válaszként erre: 619. - Ancsika72)
2010. febr. 6. 14:27
Tegnap amit végig néztem már az AB Boot Camp-ra. Úgy gondoltam, hogy kezdetnek ez jó lesz. Ha még élek utána írok:))..izgulok kicsit.
619. ancsika72 (válaszként erre: 616. - Rika1)
2010. febr. 6. 08:30

Régebben írtam neked,h a Balázs koppintott egy-kettő dolgot tőle azért is tetszik majd neked mert hasonlítanak.

A csajtól a cardio sem kutya:-))))))

Melyikre fogsz tornázni tőle???

618. Rika1
2010. febr. 6. 03:41
Remélem globus is mihamarabb ide talál:))..várjuk szeretettel őt is!
617. Rika1
2010. febr. 6. 03:33
Spiritus neked nagy gratu, láttam a képeket. Elég szép változáson mentél át. Ügyi vagy:))
616. Rika1
2010. febr. 6. 03:21

Sziasztok! Szeretettel köszöntöm a kezdőket. Itt a hétvége indulhat a torna. Szóval kezdőknek mindig az 1.- est ajánlom. Mégpedig azért, mert jobb ezt fokozatosan megszokni, és amikor már úgy megy mint a DVD- n Baliéknak..az már fél siker. Több nem is kell, mert ez majd hozza a többit magával. Nálam így volt. A lényeg a fokozatosság, mivel könnyen sérülhet az emberlánya. Viszont nagyon örülök, hogy lassacskán, de azért ide találnak a capoeira aerobikozni vágyók. A mérleget dobjátok félre, csak a centik számítanak. Amikor már fogy a centi, viszi magával a kilokat is. Örülök a lelkesedéseteknek.


Ancsika ez a Billy fiú nagyon klasz, de valami gyilkos a tempó. Ma fogom kipróbálni és azt vettem észre, hogy hasonlít a Combathoz. Ma csak végig néztem, és először agyban próbálom felkészíteni magam a terhelésre:).., de nagyon tetszik és köszi, hogy megismerhettem általad.

Tényleg igaz, hogy jó a változatosság. De én mindig úgy voltam, hogy nekem is vannak mások is, de mindig a Czanikra esett a választásom. Talán azért is, mert ott látok egy összképet..ami a többiekébe is van elvétve:))

De most az új kedvenc a Billy fiú lesz, tetszik a harci modora. De hogy fogom bírni?

615. Spiritus (válaszként erre: 614. - Krisztacska28)
2010. febr. 5. 16:31
Gyere csak gyere! Mi már úgy agyondícsértük itt egymást, hogy kellenek a friss arcok :) De azért nézd meg a "kolléganőimet" milyen csinosak, te is ilyen leszel, ha sokat tornázol Balázzsal :)
614. krisztacska28 (válaszként erre: 613. - Ancsika72)
2010. febr. 5. 15:08
Köszönöm a szíves fogadtatást!:)Jönni fogok!:D
613. ancsika72 (válaszként erre: 612. - Krisztacska28)
2010. febr. 5. 15:06

Szia!

Örülünk,h ránk találtál,itt a Hoxan sokan tornáznak még Czanikra csak ide nem jönnek.

Akkor még többet tornázz rá ha súlyt akarsz veszteni.

Csak így tovább és gyere gyakran:-)))

2010. febr. 5. 15:01

Sziasztok!


Pár hete kezdtem el Balázs dvdire tornázni...De csak most találtam rátok:)


Mivel most a fogyás az elsődleges célom általában két aerob részt szoktam csinálni...és párszor már csináltam a Hasburning 1-et is...


Remélem nem baj,ha néha benézek hozzátok...Nagyon lelkesítő volt olvasni titeket:)


Szép napot!

2010. febr. 5. 14:02

Várjuk a képeket:-))

Tiszta kép mániás lettem:-))))))))))))))))))))

De miért poénból Te lány????

2010. febr. 5. 13:02

Na ha nem vagy jó formában akkor jó az egyes:)

az édességet, ha hiszitek ha nem én is zseretem :)

inkább figyelj arra is szerintem, hogy próbáld a bűnözést minél korábi napszakra leszorítani :)

609. kekyleli (válaszként erre: 608. - Ancsika72)
2010. febr. 5. 13:01
Az jó szerintem, én is régen (fogyókúrával, napi 2 órásedzéssel) 53-55 kiló voltam, de mondjuk sose volt jó alakom - felsőtest vékony, beesett arc, és még akkor is széles a csípőm, combom, nagy a fenekem)... De már nem lennék tőle lelkibeteg, tényleg megváltoztat a kor, a család, viszont most elég cikisen érzem már magam. Hétvégén poénból felteszek egy régi és egy mostani képet az adatlapomra :)
608. ancsika72 (válaszként erre: 606. - Kekyleli)
2010. febr. 5. 12:57

Igen-igen a Cap.1 jó lesz kezdeni.

Az nem olyan nehéz de megtud izzasztani ám!

Később meg jöhet a többi!

Igaz az édességet Én is imádom de le kell csökkenteni v legalább olyat enni ami nem annyira gáz.Én túró rúdit szoktam,de előfordul,h más is lecsúszik De próbálok mértéket tartani.

Na Én csak 158 cm vagyok és 53 kg.

607. kekyleli (válaszként erre: 605. - Spiritus)
2010. febr. 5. 12:52

Szia!

Köszönöm neked is, szerintem előbb-utóbb mindet kipróbálom! Csak bírjam idővel - erővel... :)

606. kekyleli (válaszként erre: 602. - Ancsika72)
2010. febr. 5. 12:51

Szia!

Köszönöm a választ! 160 cm vagyok, elég sok édességet eszem, tudom, hogy ha ezt elhagyom, akkor már fél siker!

Nézegetem pár napja amiket a Balázs dvd-ire mondanak, biztos mindegyik jó, csak gondoltam olyat kéne eleinte csinánom, ami nem edzetteknek való, de azért nem is túl gyengus, de előbb-utóbb mindet beszerzem pesze, csak nem tudom melyikkel kezdjem?!

Nagyon lelkes vagyok nap közben, kitalálom, hogy ha a gyerek alszik este (pedig tudom, hogy nem késő este kéne, de előbb nincs rá időm), meg hétvégén tornázni fogok - aztán este 9-10-kor még elpakolok, mosogatok és zutty az ágyba a tv elé...

De igazad van, nemcsokára itt a tavasz, meg a ruhákat sem tudom már ülve elviselni magamon, úgyhogy hétvégén elkezdem, bármi történjék is!

Az étkezés sem egyszerű kérdés, régebben a jojó-effektust követtem el, úgyhogy most tanácsokat abban nem is kérnék, mert tudom, hogy mi a helyes, csak betartani nehéz...

A Capoeira 1-est megrendeltem, mert az most akciós, jelentkezem, ha kipróbáltam, aztán a többit majd akkor próbálgatom, ha ebbe már "belejöttem"! :)

Köszi mégegyszer!

605. Spiritus (válaszként erre: 601. - Kekyleli)
2010. febr. 5. 12:18

Capoeira III. heti 3-szor szerintem :)

Nagyon kemény csomb és popsi+ ég a zsír :)

604. Spiritus (válaszként erre: 603. - Ancsika72)
2010. febr. 5. 12:18
kapis :)
603. ancsika72 (válaszként erre: 600. - Spiritus)
2010. febr. 5. 12:09

Na nekem sincs kiplakátolva a lakás a bikinis képeimmel:-)))))

Azért kell a friss kép,h Te is össze tud hasonlítani a mostanit a régivel és megnyugodj,h igenis sokat változtál:-)))

Kapis??????????????

2010. febr. 5. 12:07

Szia!

Légy üdvözölve nálunk:-))))

Én úgy gondolom,h mindegyiket meg kéne szerezned.

Sorolom:Capoeira 1-2-3

Hardcore

Has-burnig 1-2

Best-Of

Na ha ezeket meg tudod szerezni tuti lesz majd a hatás.Ez jó a csípőre,popsira,combra egyaránt.Ezek inkább cardio jellegű mozgások.Na persze a torna mellett az étkezési szokásaidon is változtatni kell,e nélkül nem ér semmit a mozgás sajnos!

Milyen magas vagy a 63 kg-hoz????

Heti 4x azért kéne csinálni kezdetben ha tudod.Na meg azért soroltam fel ennyi dvd.t mert mindegyik más jellegű úgy ahogy és így nem unalmas meg nem szokik hozzá az izmos az egyhangú tornához sem.

Remélem tudtam segíteni és gyere nyugodtan bármikor:-))))))

Én már kezdeném a helyedbe nem sokára itt a tavasz:-DDDDDD

2010. febr. 5. 11:27

Sziasztok!

4 éve nem tornáztam - szülés, 3 éves huncut kislány, aki egyedül nem nagyon van el -, az utóbbi félévben rámjött 5-8 kiló súlyfelesleg... Mivel már a karom, hasam is szörnyen néz ki, biztos ki fogom próbálni a capoeira aerobikot, de a hozzászólásokban nem nagyon láttam olyat, aki arra panaszkodik, hogy a fenekét, combját szeretné kissebbre tornázni, ezért szeretném megkérdezni, hogy én szerintetek melyik dvd-t vegyem meg, ha az alsó testemmel vannak nagyobb gondjaim (mindig is voltak). Nem vagyok kövér, de a régi 55 kilómhoz képest most 63 vagyok, felül hamar le szoktam adni, de alul nem igazán megy.

Gyerek mellett csak késő este és hetente max. 3x tervezem a mozgást, mert már muszáj - nemcsak ahogy kinézek, de nagyon hiányzik az a testi-lelki jó érzés, amit a mozgás. a zene nyújt...!

Előre is köszi, ha valaki tud tanácsot adni?!

2010. febr. 5. 10:29

jójó, rajta leszek :) köszi a bíztató szavakat :) tényleg az a baj, hogy október óta csak táélikabátos kép készült (mi mindíg kinnt vagyunk), és hát nem a kedvencem modellkedni :)

le fogok írni mindent. Mondjuk idáig is vezettem magamnak, szóval nagyjából tudom, mi hogy hat rám, de pl. ezért nem értem most miért állt meg teljesen minden karácsony óta!! Hétvégén lesz időm rádolgozok :)

599. ancsika72 (válaszként erre: 597. - Spiritus)
2010. febr. 5. 10:01

Baszki mit nyafogsz???

Az októberin már rengeteg a változás:-)))

Ma meg már február van,sztem a képen mér nem is fogsz látszódni olyan vékony lettél:-)))))

De tényleg ügyi vagy!!!!

Ja és jelöltelek,írjál mindent le,torna,evés ilyenek.Így jobban átlátod Te is,h ha kell változtatni min kell!

598. Spiritus (válaszként erre: 595. - Rika1)
2010. febr. 5. 09:46
Láttam az új képeidet. Mondhatom 80 kilósan is fantasztikusan néztél ki, és most is. Persze, tudom leírtad, hogy hogy csinálod, de mégsem tudom felfogni. Gratulálok!!! Fantasztikus!!
2010. febr. 5. 09:44

Ancsika!!!

Elkezdtem naplót írni, egy-két kezdeti képet találhatsz :) Mondhatom nagyon szép vagyok :)

Idővel ebből fakadóan kell felraknom mostani képet is :)

596. ancsika72 (válaszként erre: 593. - Rika1)
2010. febr. 4. 14:28

Okés várom,Engem minden új dolog érdekel a tornával kapcsolatban:-)))

Jobban vagy már???

595. Rika1
2010. febr. 4. 14:01
A tükörbe én is belenéztem, és tetszett amit láttam, nagyon is!...Heuréka Combat. Tuti neki köszönhetem!
594. Rika1
2010. febr. 4. 13:59
Jah..a pizzát én is szeretem, főleg a brokkolisat...és nem hagyom ki. Le lehet azt mozogni. Sokkal rosszabb, ha azt nézi az ember, hogy ezt sem ehet meg azt sem. Néha igen is lehet:)
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook