Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Candida Gomba fórum

Candida Gomba (beszélgetős fórum)

9. c73db520ef (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2016. nov. 16. 09:42
Es aki fogyasztja mindkettot, megsem latott soha ilyen gombat?
8. Tecu21 (válaszként erre: 7. - Tecu21)
2016. nov. 15. 21:03
4 hónapig sem volt együttlét. :D bocsi..
7. Tecu21 (válaszként erre: 6. - C73db520ef)
2016. nov. 15. 21:01
Sajnos már hónapok óta vannak gondok. és elötte talán 4 hónapig sem nem szexuális együttlét.
2016. nov. 15. 20:58
Ha viszont csak a szex ota van gondja, akkor esely van arra, hogy partnertol kapott bnusz ajandekot.
5. Bahama Mama (válaszként erre: 4. - Tecu21)
2016. nov. 15. 20:42
Simán lehet férfi is a hordozója, igaz ők ellenállóbbak a gomba ellen, mint mi nők. Nem véletlen, hogy kapnak a nők mellett a férfi partnerek is gombaellenes szereket a nőgyógyásztól és hívják fel a figyelmet az orvosok az óvszer használatra, hogy a ping-pong effektus elkerüljék. A sok antibiotikum is előhozhatja a gombás fertőzést. Érdemes probiotikumot is szedni, általában kétszer olyan hosszú ideig ajánlják, mint az antibiotikum szedését.
4. Tecu21 (válaszként erre: 3. - Bahama Mama)
2016. nov. 15. 20:13
Candidát el lehet kapni nemi úton..?? én ilyet nem olvastam róla. Csak,hogy valamiért túlszaporodik a szervezetben. Sokat puffadok és fáj a hasam is. valami bélrendszeri dolog is van itt
2016. nov. 15. 20:03
Nőgyógyász szokott a partnernek is felírni. Mondjuk én a fiút elküldeném bőr és nemibeteg gondozóba az a biztos, ha előtte nem volt gombád a tenyésztésben most meg igen esélyes, hogy tőle kaptad épp ezért nem ciki elmondani neki. Különben meg 2 hónapos ismeretséggel eszembe nem jutna gumi nélkül csinálni bármit is, javaslom amíg ki nem kezelnek használjátok. Az e coli pedig végbélben található baktérium, minimálisan normális hogy a hüvelyben is jelen van, de ha legyengül a hüvely védelme - ahogy érted nincsenek tejsav baktériumaid könnyen elterjedhet. Fokozottabb higiénia illetve a tejsavas kúp használatát mindenképp szokták javasolni.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2016. nov. 15. 19:57
A candidát nyugodtan megmondhatod, hiszen az a cukroktól élesztőtől, szénhidrátoktól van.
2016. nov. 15. 19:51
Sziasztok. lassan 1 hónapja elmentem egy magánnőgyógyászhoz. megvizsgált vett le kenetet, tenyésztést stb.. vissza mentem rá 1 hétre és megállapitotta hogy nincs tejsavam és streptococcus agalactiae baktérium van rá írva a papíromra.kaptam kúpokat gyógyszereket. vissza kelett mennem mikor elfogytak. de közbe és megismertem valakit.. Akkor mikor vissza mentem kb 2-3 hát múlva érzékenyebb volt ott lent. megint kenet tenyésztés, de már akkor írt fel egy kupót mert azt mondta itt valami gomba van.. elhasználtam azt is. ma mentem vissza az eredményért és candida gombát, és valami escherichia coli neveztű baktériumot találtak. kaptam egy gyógyszert és egy kúpot. Micovag hüvelykúp és omicral kapszula. . egy gond van, hogy az előző kúp befejezése után volt szexutális együttlét. De akkor már valószinű, volt ez a candida. A fiút is kezelni kell ahogy olvastam.. mivel..?? nem tudom,hogy mondjam ezt igy el neki 2 hónap ismerkedés után... Valaki tudna adni valami tippet mivel kell kezelni a fiút ilyenkor.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook