Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Camping fórum

Camping (beszélgetős fórum)


15. bobe2
2010. júl. 25. 09:51
Köszönöm szépen,remélem jövöre összejön nekünk is.A camping meg nagyon olcso volt nektek ,mi 4 en voltunk ,3 éjszaka és 27000-et fizettünk,Siofokon.
14. K_Roni (válaszként erre: 13. - Bobe2)
2010. júl. 24. 21:44

Szia, A nyaralásunk nagyon jól sikerült, jó lett volna még meghosszabbitani egy kicsit :-)

Mi próbáltuk a legeslegköltségkimélőbben összehozni a nyaralást. Ez azt jelentette, hogy nem autópályán mentünk (amúgyis jobban szeretünk nem autópályán menni, mert jobban megismerjük az országot), másrészt kempingben laktunk (6 éj 36000 Ft volt), harmadrészt ami kaját csak lehetett, itthonról vittünk (kenyeret, tejet, gyümit és fagyit azért minden nap vettünk). Mi Krk szigetet jártuk be - bár nem egy nagy sziget, egy nap alatt bőven be lehet járni. :-) Nagyon hangulatos, dimbes-dombos. Bár vittünk biciklit, sajnos nem nagyon tudtuk emiatt használni. A part szinte mindenhol sziklás vagy apró kavicsos, egyedül Cizici nem, ahol iszap van, sokan iszapfürdőznek is itt. Mi ide mentünk szinte minden délután pancsolni, amit a 2 éves gyerekem nagyon élvezett, nagyon (sőt időnként már túl) meleg volt a viz. A kempingekről itthon keresgéltem az interneten, de túl sok infót nem kaptam. Egyébként szinte minden parti városban van kemping. Egy fórumon olvastam Nijvicéről, ami mellett döntöttünk végül. A többi kempinggel ellentétben ez egy árnyas, fás kisebb kemping, de nagyon tiszta és kulturált. Nekünk sikerült olyan helyet kifognunk, hogy csak délután 2 és 4 között sütött oda a nap :-) Ugyan alig van partja, az is sziklás, de mi úgysem itt akartunk fürdőzni, úgyhogy minket ez nem zavart. Esténként bementünk egyik-másik kisvárosba sétálgatni, nagyon hangulatos valamennyi. Úgyhogy csak ajánlani tudom a helyet. Ha bármi kérdésed van, szivesen irok még :)

13. bobe2 (válaszként erre: 12. - K_Roni)
2010. júl. 22. 21:08

Szia örülök hogy jol telt és jol éreztétek magatokat,majd ha rá érsz légyszi ird le részletesebben a hekyet ,?km,árakat ,stb.



Mi is megejtettük már a nyaralást ,sajna a miénk rövidre is sikerült de nagyon jo volt nekünk is .

12. K_Roni (válaszként erre: 11. - Bobe2)
2010. júl. 22. 11:50

Nagyon jól sikerült a nyaralásunk, nagyon jó időnk volt. Kocsival voltunk. Sajnálom, hogy nektek nem jött össze, de a Balaton is gyönyörű. Hazafelé megálltunk ott naplementét nézni. A 2 éves kisfiam azóta szinte minden nap emlegetni, neki is annyira tetszett :)


Más: Gyönyörű idézetek vannak az adatlapodon. Elkezdetem olvasgatni - persze még nem jutottam a végéig :-)

11. bobe2 (válaszként erre: 10. - K_Roni)
2010. júl. 15. 13:23
Sajna nem jött ösze ahogy szerettük volna ,marad a magyar tenger.Autoval utaztatok?-Kellemes pihenést,jó szorakozást kivánok.
10. K_Roni (válaszként erre: 9. - Bobe2)
2010. júl. 14. 18:46
Szia! Mi most itt vagyonk Horvátországban, Krk szigetén. Nijvicében lakunk egy kempingben, nagyon jó, kevés a magyar, sok a fa, árnyas rész és nagyon tiszta. A partja köves, de innen 10 km-re van egy partszakasz, Cizice, ahol iszapos. Mi 2 éves gyerekkel oda járunk át, nagyon élveszük. Ti merre mentek?
9. bobe2 (válaszként erre: 8. - K_Roni)
2010. jún. 28. 13:18
köszike.
8. K_Roni (válaszként erre: 7. - Bobe2)
2010. jún. 28. 08:51
Mi egy héttel korábban, 10-én indulunk, egy hétre megyünk. Ha találok valamit, szólok :-)
7. bobe2 (válaszként erre: 6. - K_Roni)
2010. jún. 28. 07:43
Nagyon szépen köszönöm, tavaly mi is Horvátországba szerettünk volna menni ,az idöjárás közbeszolt ,mivel csak 1 hét szabink van,volt,tavaly is ,hét elejére nagyon csunya idöt mondtak ,meg volt is ,igy megint csak a balcsi maradt,ha találsz ,jo helyet légyszi küld el ,én is keresem folyamatosan,de még nem találtam megfelelöt .Ti mikor mennétek?Mi juli 17 töl leszünk szabin.
2010. jún. 28. 07:09
Ja, és idén Horvátországba indulunk - persze sátorral :-) Úticél: Krk, most kezdek utánanézni a kempingeknek
2010. jún. 28. 07:09

Szia,


Mi két évvel ezelőtt végigkempingeztük egész Európát Londontól Budapestig :-) A kisfiam ekkor 5 hónapos volt. Az egyik legnagyobb élmény volt számomra ez a nyaralás :-)

2010. jún. 27. 11:45
Senki nem szokott külföldön CAMPIG-ezni?
3. bobe2 (válaszként erre: 2. - Cony4)
2010. jún. 25. 07:51
Balcsin mi minden évben sátorozunk ,imádjuk ,nomád de nekünk ez szorakoztatÓ,a gyerekek ,imádják ,peddig már nem kicsik,de rengeteg élményünk van.igazándibol külföldi érdekelne jobban.
2010. jún. 25. 07:37
Én úgy hallottam nagyon jó,és mindenképpen olcsóbb mint egyéb helyek.De sajnos címeket nem tudok adni, mert mi még sosem voltunk.Nálunk a gyerekek kicsik még de én is tervezem hogy majd megyünk.Igaz azt is mondták hogy kicsit nomád, de az engem nem érdekel.Egyik rokonunk 3 gyerekkel minden évben mennek, és csak jó tapasztalataik vannak.Voltak már Horvátban is meg Magyarországon is, de hogy hol? Azt nem tudom.Remélem találtok valami jó helyet.
2010. jún. 25. 06:48
Sziasztok.Érdekelne a véleményetek,tapasztalatokat.Szertnénk elmenni valahova nyaralni,sátorral,Horvátország ,Olaszország érdekelne,de akár ithoni szép helyek is érdekelnek.Hova érdemes ,milyen a camping,megéri-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook